Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morika

Życie bez faceta...

Polecane posty

nie wiem czy ten temat juz byl ale co mi tam.mile widziane opinie od wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno na erotycznym
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy przetrwalabym bez faceta.nie chodzi tylko o sex ale ogolnie o wsparcie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla czego nie tu
od kiedy tak TEMATYKI BZYKANIA SIE TRZYMAMY masz faceta..czy zadajesz pytanie tak teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam faceta.i czasem z checia bym go zabila bo potrafi czlowieka wkurzyc ale ma cos takiego w sobie ze od razu mi zlosc przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, pisze \"erotyczne\' a nie \"seksualne dzikich\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to nie ma o czym
tak ma chyba każda kobieta w stałym związku ..źle z nim źle bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy razem juz dlugo i od pewnego czasu nam sie dobrze znowu uklada.bylo niedawno kiepsciutko miedzy nami.klocilismy sie ...zreszta dalej sie klocimy o pierdoly ale on sie zmienil.byl moment ze to kumple byli dla niego najwazniejsi a ostrzagalam go.byla kasa byli kumple a potem ...tak jak mowilam spelnilo sie.dopuiero sie przekonal ze tak naprawde na mnie moze liczyc ze to ja zawsze bylam przy nim i zmienil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to nie ma o czym
dziki robi fiku miku i sie oburzył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to nie ma o czym
pierwsze większe pieniążki i facetowi odwala..później mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym wnosisz? a propos laleczkę to sobie możesz nadmuchać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziki kupic kobieta, to wie ile za nią zapłacić. Jak biały kupić kobieta, to nie widzieć kiedy płacić. Ani za co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest niestety ale wydaje mi sie ze wyciagnal cos z tego.a mowilam mu sluchaj sie mnie a bedzie dobrze to nie .,,co mi tam baba bedzie mowic..,,.ja mam zawsze racje no prawie ale przynajmniej jesli chodzi o niego.mam zmysl do ludzi bo ich obserwuje i slucham a potem wyciagam wnioski.nie powiem bo sama sie tez oprzejechala na paru osobach i dlatego uwazam teraz i nie wierze w zadne przyjaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie mówisz poważnie i nie pochwalasz prostytucji i nie jesteś XxX bo obrzydliwy z niego gość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki co?niedługo zaręczyny i ślub..to prawda pierwsze pensje..facet ma jobla..później normalnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma prostytucja. U nas jak kupić kobieta - to ona być żona. U was jak ona jest żona - to ona kupować mężczyzna. Ja wracć do Uganda. Tylko ja nie mieć na bilet. Ty kupić mężczyzna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe społeczeństwo :classic_cool: jak nie masz, to nie masz wyjścia, nie pomogę Ci bo może w łożku też jesteś dziki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci kupic tylko ty czekac do jutra ja jutro sprzedac butelki i kupic bileta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrowe społeczenstwo jest? Jak ja sie pytam kobieta - ile za ciebie płacić? A ona mówi: 50 zł za godzine. A ile godzin ma być? To ja mówie - no do konca życia... A to ona mówi - Aaa to darmo. To zdrowe społeczenstwo jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ugandzie tak macie? o ja cie:D:P możesz być nadwymiarowy nie obrażę się;) hihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×