Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morika

Życie bez faceta...

Polecane posty

nie rób mu krzywdy, puść go wolno umilał mi czekanie na Ciebie jeśli masz ochotę zajmij się mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika Masaja w buszu być jak w domu. Ale tera być tu - w ta durna kraina. I nie móc jechać do busz - bo nie mieć na bilet do Uganda. Durna harda zbierać liście i dać dzika Masaja - to może Masaja nie połamać swoja dzida na durna łeb... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biust coś masz? dawaj te mikstury nie mogę się doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana na biust nic nie potrzebować - Zhana mieć piękne, duże cycka. Zhana potrzebuje na brzuch. Ziarno piepszu i dzika Masaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Zhana ma piepszu - to trzeba położyć ziarnko na brzuch. Zawołać dzika Masaja. Dzika Masaja rozetrzeć piepsz na proszek. I zrobić zastrzyk. I Zhana być zdrowa - cały dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już hcesz rozcierać, może od razu kilka?;) dzidą też? zwiążesz mnie? nie wiem czy dam radę to znieść:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpetki nie mają twardych sutek, chyba:D nie gryzłeś to nie wiesz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ZhanaCycuszki - moja mieć KlataMasaja. To silne lekarstwo. Masaja nie wiązać Zhana - bo Zhana nie uciec i tak - jak Masaja przebić ją dzidą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby była owłosiona mrrrrrrr i ta Twoja dzida, będę się bała sama spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlataMasaja nie mieć włosów - bo to by być już za silny lek. Owłosiona jest DupaMasaja - ale tego leku Masaj nie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikusku nie baw się tak ze mną! potrzebuję silnego leku:P:P silnego dzikiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo durna harda znów się pałętać. Bwana Zhana. Dzika Masaja jebnąć durna harda dzidą po durna pała. Coooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na Ciebie to nie działa mój słodki ale na mnie tak!;) zajrzę jeszcze do Ciebie, tymczasem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla bwana Zhana - dzika Masaja zrobić wszystko... Bwana Zhana potrzebować silego, dziekiego leku z owłosioną klatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×