Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aalberta

najlepsze lumpeksy w warszawie

Polecane posty

Gość aalberta

jak w temacie i od razu kiedy sa tam dostawy towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest Wzorcownia (ul. Chmielna), ale tam kazda rzecz jest wyceniona i nie jest tak tanio, ale piekne rzeczy mozna znalezc, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ten na Świętokrzyskiej oraz inne z tej firmy. Dziś byłam na Marszałkowskiej właśnie w tym z \"wagą\" i trafiłam na superowski płaszczyk z jeansu, ocieplany na ładniutkiej pikowanej, granatowej podszewce. Dokładnie taki jaki potrzebowałam i wygląda jak nowy (h&m, wydałam 54 zł) i jestem baaarodzo zadowolona więc polecam zarówno ten na Świętokrzyskiej jak i ten na Marszałkowskiej. Jeszcze jest jeden taki z ładnymi rzeczami.. nazywa się Second Hand i też jest na Świętokrzyskiej ale bliżej Nowego Światu. Są tam bardzo ładne rzeczy ale jak dla mnie za drogie jak na lumpex. Może troche to dziwnie brzmi że za drogi skoro kupiłam płaszcz za 54zł no ale płaszcz to płaszcz a jak mam wydać za bluzke 20zł to wole albo nową albo kilka tańszych w innym lumpexie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolka
ten na swietokrzyskiej z waga kolo gadmedu tez polecam kupilam tam super dzinsy i fajowy sweterek , tez zaplacilam 50 zł za dwie rzeczy ale warte byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness70
Super sklep znajduje się na bazarku przy Pl. Wilsona (przy samym wyjściu z metra). Uwagę przykuwa reklama (Ciuszki ze Stanów, znane marki). Zaciekawiło mnie to bardzo, ponieważ ciężko w Warszawie znaleźć second hand z ubraniami z USA. Wchodzę i szok! Wszystkie ubranka ładnie powywieszane. W sklepie pachnie, a nie jak w 99% lumpeksów smród. Najbardziej zadowolona jednak byłam z jakości towaru! Metki naprawdę Stany tzn. Tommy Hilfiger, Burberry, Fred Perry. Widać, że ubrania przeprasowane, wyprane i wyselekcjonowanie, bo naprawdę nie ma żadnych odrzutów. Ubrać się mogą kruszynki, jak i większe Panie, ponieważ jest róznorodność rozmiarów. Ciuszki dla dzieci to same perełki! I do tego wszystkiego Pani, która prowadzi sklepik przemiła, bardzo sympatyczna! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odziez
Używana Markowa Odzież - WARSZAWA-WŁOCHY Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego sklepu z odzieżą nową i używaną. Oferujemy odzież damską, męską i dziecięcą. W KAZDY PONIEDZIALEK NOWA DOSTAWA!! ADRES: WŁOCHY, UL.BOLESŁAWA CHROBREGO 26A, Czynny: Pon 12.0018.00, Wt.-Pt. 11.00-18.00, Sob.-Nd. nieczynne Przyjdź i zobacz, a na pewno nie pożałujesz i coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy lumpek na Ursynowie na Braci Wagów 20 po lewej stronie wzdłuż ogrodzenia bazarku na dołku idąc od KEN nowy towar zaczynają od 59zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka
Byłam na tej tamce w Holy Rags na prawdę mega sklepik. mnóstwo bardzo oryginalnych rzeczy no i jakość bardzo dobra. Marki jakoś mi nieznane więc nie jest to ciuch z Anglii, jak praktycznie we wszystkich lumpach. Polecam zajrzeć, na pewno coś wyniesiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam na braci wagów 20 na Ursynowie "Kup ciuch" tak się nazywa do soboty maja wszystko za 5zł mega zakupy zrobiłam, takie to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam nowy lumpex na woli ciuchy maluchy, dość elegancki jak na szmatex co może być trochę mylące ale za to bardzo schludny i miła atosfera w środku zwłaszcza jak sie idzie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania osobie prowadzącej second-hand w Warszawie lub okolicach kilkadziesiąt kilogramów odzieży damskich i po nastolatkach (większość markowe, po mnie i moich córkach). Cena 20 zł/kg, ale w tej cenie chcę się pozbyć wszystkiego, bez wybierania i przebierania. Osobę zainteresowaną proszę o kontakt m.sk@wp.pl , oferta aktualna do 25.06.2017, bo potem wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie second hand
Hej dziewczyny! Proszę jak macie chwilę wypełnijcie krótką ankietę https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHdBQZ87YwXJiEDqOp04jXRDtrGS1BG_pnVOrQYEijz0kTeA/viewform?usp=sf_link Składa się tylko z 6 pytań. Ma pomóc mi zdiagnozować czym jest zjawisko sklepów z odzieżą używaną dziś w Polsce. Jest mało danych na ten temat, a sklepów dość dużo. Będę bardzo wdzięczna! I udanych łowów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy niedawno otwarty second hand to 7Sztuka! Na Mokotowie przy krolikarni (Puławska 111a)W środku jest inaczej niż w standardowych lumpeksach bo jest tak nowocześnie i czysto. Ubrania też mają w bardzo dobrym stanie i parę razy znalazłam tam firmowki praktycznie za bezcen. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×