Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość verba74

odszedł po10 latach

Polecane posty

Gość verba74

Co mam myslec o mężu,który nagle powiedział chcę rozwodu,po 10 latach super małżeństwa.Zostałam sama z trójką dzieci beż środków do życia ,tatuś nie poczuwa się do obowiązku wobec swoich kochanych dzieci.3 miesiące i zero kontaktu.Złożyłam pozew o alimenty,ale co z tego dzieci chcą jeść mam problem zfinansami,czy mam błagać TATUSIA o kasę dla dzieci,jak mu powiedzieć parę słów żeby mu poszło w pięty.Proszę naładujcie mnie pozytywną energią jest mi naprawdę ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
ale ja jestem spokojna cały czas nie reaguję na jego zaczepki jest mi potrzebna ta jego cholerna kasa,ile mogę czekać a dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze tego ze złośliwości. Uważam że powinien płacić, ale wiem że ludzie po roztaniu są złośliwi wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
znamy się od podstawówki teraz mamy oboje po 32 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz, kobieto, o swoje! Łożenie na dzieci to jego zasrany obowiązek! A jeżeli Ty nie pracowałaś - to i na Ciebie.. Dobry adwokat załatwi to bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
no nie ma sposobu na przyśpieszenie ale i tak mam obawę czy będzie płacil.pojechał do niemiec do pracy,poczuł życie bez rodziny i odbiło mu chyba tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeżeli przesadzisz to nie zobaczysz pieniedzy wogóle, bo zatrudni się na czarno a majatek przepisze na rodzinę. Jak facet ma dochodu 1300 a przysądzą mu 900 alimentów to na 90% nie będzie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
900 mu nie przysądzą, bo zasądza się procentowo od dochodu..PIT roczny muszą sprawdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
dzięki... ale na adwokata nie mogę sobie pozwolić gdyby nie rodzina to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Verba, nie znam się na prawie. Tymczasowo możesz zwrócić się o pomoc do opieki społecznek. Wiem dają tam nędzne grosze ale zawsze to lepsze niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie proś o alimenty
dla siebie bo wtedy to napewno nie będzie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
Ma tam swoją firmę budowlaną ,a ja nie chcę go obdzierać chcę tylko żeby dawał na swoje dzieci w sms-ie obiecał 500euro miesięcznie ale nie widzę tej kasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
ja dla siebie nie chce nic chodzi mi o dzieci,chyba potraficie mnie zrozumiec ile mogę pożyczać nie wiedząc kiedy oddam męczy mnie ta sytuacja.Aon czuje się nietykalny,dlatego chciałabym mu jakoś dopiec,zawsze byłam spokojna mógł mi nawrzucać i takie tam ale ja bez echa a teraz chcialabym coś tak delikatnie...podsuncie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki niech zadzwonią do
taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
a dzieci jak to dzieci tęsknia za tata,zaczęła się szkoła a tata zapomniał chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
co z tego że zadzwonią,obiecuje tylko ,zbywa ich-swoje dzieci,a potem cisza,szkoda mi ich jeszcze sa za małe ale kiedyś zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To idź i zarób
zamiast chodzić do pomocy społecznej, chyba lepiej pracować a nie z naszych podatków pieniądze zawijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To idź i zarób
Jeżeli mąż był w stanie utrzymać ciebie i dzieci to i ty możesz utrzymać same dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź i zarób--> chyba coś ci się pomyliło! Jak zrobił dzieci, to ma mieć i NA dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego wkład był niewielki
i takie powinny być proporcje przy ich utrzymywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verba74
a myslałam ze ktoś mi podpowie,ale dzięki,.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verba- nie przejmuj się zawsze znajdzie się ktoś kto napisze coś z bezinteresownej złośliwości. Niestety. No, sorry, nie mam dla Ciebie jednoznacznej rady. a może spróbuj go z lekka nastarszyć? Uważam że powinnaś ostro i zdecydowanie wyjaśnić mu , że ma psi obowiązek płacić na swoje dzieci. Wydaje mi się , że delikatnością niewiele tu zdziałasz. Obym się myliła... Pozdrawiam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×