Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Gość
mmmmm widze ze bedzie milo :-) TOS TY CHUDY JEST!! TO waga niemozliwa dla faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem dla ciebie za potezna?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja w ogóle to dziwny i inny jestem, ważyłem 65 ale tego lata zleciało do 60 ;/ podtuczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
matko!! wskakuj juz idziemy soac! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja podtucza!! po naszymu po ślonsku!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry 🌼 ... (chcialam powiedziec ze ta noc z niedoszlym mym mężem byla wyjatkowa) :-} ale obudzilam sie w nocy... a Kornika obok nie bylo :-( tak mi sie żałosnie zrobilo :-( :-( :-( nie poryczalam, ale co z tego jak mialam ochote WYKONAC WIECIE \"CO\" ! TYLKO wiem ze nic tym nie wskóram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzis ide na slub kolezanki BOJE SIE ZE porycze sie jak bobr. i nie dlatego ze nie jestem juz Z NIM ale z tej calej tam SZCZĘSLIWOŚCI W KOSCIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ciesze sie ze wytrzymalas:)dzielna dziewczynka jestes:)i na slubie tez sobie poradzisz, choc wiem, ze moze nie byc zbyt latwo.. mnie sie dzisiaj tez latwo nie zapowiada..no nic..jak wroce tutaj wieczorem..to opisze..w miare jak moge:) czuje jakies dziwne wiercenie w brzuchu, taki niepokoj..nie wiem czym spowodowany.. ide se bo za godzinke musze byc ready.. calej mojej tutejszej rodzince milego dnia zycze! Lola Kornikowa, Crazy Motylkowa i Kornik Kornikowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HMMM co to moze byc tej adrianie? jakies spotkanie, konieczna rozmowa, chyba nie?? dziwne przeczucie ... musze czyms zajac ten dzien az sie boje kto to widzial zeby przez ... sie tak meczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono zmarzłem w nocy, dlatego uciekłem... no i zamiast o mnie to myślałaś o facecie os sygnałków :P miłej imprezki ale hmm jak to jest że idziesz na ślub bezemnie ? miłego dnia trzymam kciuka za Was dziewczynki :) pa pa do zobaczyska wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie imprezka to jest dobry sposob zeby nie myslec :-) tylko gorzej jak nie ma :-( na slubie kolezanki (z kt to wlasnie ma zwiazek cale poznanie \"powoda\") dalam rade nie uronic łzy choc wszystko mnie sciskalo w srodku :-( było ślicznie :-D kornik trzeba sie bylo do mnie przytulic ;-) w nocy a nie uciekac żaluje ze jestes daleko ... chcialabym wiedziec jak wygladasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necroth
co tu pisac zyc sie nie chce!!! jak widac jest jednak szansa dla takich jak ja jak czytałem wasze posty to sie miło zrobilo czemu inni nas ranią gdy my im swoje serce i życie zawierzamy??? po 4 latach bycia razem 3 noze w mym sercu Jest we mnie tyle bólu, agresji, goryczy, nienawisci, bezradności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necroth
Jak mam żyć? Jak mam prosić o więcej? Skoro życie żadnych szans mi nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinka34
Życie to nie bajka:)cos wiem na ten temat!!! Czasami jestesmy zbyt ufni i zbyt dobrzy dla innych,dlatego nas ranią.Od ponad trzech lat cały czas jestem bita w d.....Naprawde chwilami nie chce sie zyc:) Pozdrawiam wszystkich załamanych i nieszczesliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazybutterfy
necroth___ trzeba zyc dalej, normalnie dzien za dniem, raz ma wesolo, raz na smutno, raz sie smiejac, raz placzac_ moze cos wydarzy sie jeszcze optymistycznego______czekajac na niespodziewane:) lola_i super ze nie pklakalas, oby tak dalej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinka34
Necroth-->we mnie tez jest tyle zalu i goryczy,ze szkoda słów.Nie mam recepty na lepsze zycie.Poprostu zyje z dnia na dzien,momentami staje sie to bardzo nudne. 1530140-->oto moje gg.piszcie jesli chcecie do mnie chetnie pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za to teraz po Necroth zaczynam juz \"popuszczac\" wiem co czuje :-) nie zaleznie od tego co sie jej/jemu wydazylo?? dokladnie tak jak pisze prawdziwe NOŻE W SERCU (po 14 zjadlam dzis swoj pierwszy posilek {oby nie ostatni} -1 JABŁKO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ja nie jadlem od 3 dni!!! latwo wam mówić!!! żyć dalej ale po co dlaczego??? boję się nawt zasną by w śnie nie stanęła przedemną każda rzecz mi o niej przypomina czemu czy zrobiłem coś zle, miałem wszystko a teraz nie mam nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HEHEH NIE JADLES NIC KOMPLETNIE?? ja od poniedzialku chyba . zdazy zjesc mi sie coraz mniejsze juz sniadanie w ciagu 8 h pracy (bo ludzie patrza) i mmoze jakiegos herbatnika... aha i w srode zjadlam troche makaronu nie ma tego zlego jednak... bo w ciagu tyg mam prawie 4 kg mniej JUZ ;-) no ale chyba nie o to chodizlo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ta bezradnosc i pustka TAK BOLI :-( JEDYNE lekarstwo to zajac sie czyms wyjsc. no ale trudno tak chodzic bez celu. wtedy tez mysli sie wiadomo o czym trudno tez obarczac znajomych soba non stop. zreszta ja im nie chlipie w rekaw. przynajmniej jak jestem z kims to nie rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu jednej chwili dowiedziałem sie że zostałem niekochany zdradzony i porzucony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przykro mi :-( nec... ty przynajmniej sie dowiedziales konkretnie czegoś. wiem - nie boli to wcale mniej , ale moze latwiej dzieki tej zlosci bedzie zapomniec te os. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e e e czy nie zaczyna się robić tu za bardzo smutno ? dlaczego tak się dzieje ? A czy ktoś nam zagwarantował przy urodzeniu że będzie pięknie, lekko łatwo i przyjemnie. Ktoś kiedyś powiedział... psy szczekają karawana jedzie dalej... niestety trzeba żyć dalej, żyć dla siebie i starać sie wyeliminować wszystko co przypomina o \"tej\" osobie. Trzeba się wziąć za siebie !!! Wyrzucić z siebie wszystko , wypłakać... też trzeba ale raz, kilka razy, dołowanie się nic nie da a nawet może być coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj mężu musisz nas tu pilnowac ! \"korci mnie\" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×