Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fioletowo Liliowa

Gorsety

Polecane posty

Wiecie może gdzie mogłabym dostać PRAWDZIWY gorset? Są jeszcze w sklepach, czy tylko u gorseciarki ( są takie jeszcze..? ) I nie chodzi mi tu o takie gorsety \"ozdobne\" do sukienek, tylko takie, przy których noszeniu kobiety mdlały z bez-dechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jedynie gorseciarka. w angli widzilam cos takiego w sklepie z bielizna. moze jakis pozadny sklep z bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżyc_
wszystkie gorsety, które przymierzałam były za szerokie w talii i nie spełniały swej roli. Od dawna szukam porządnego i nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrdnia7
Firma Konrad, koszt ok 130 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy szeroko otwrte P
Jesli wiesz gdzie można znaleźć gorsety ozdobne do sukienek, wróć tam i rozejrzyj sie uważnie. Prawie zawsze znajdziesz tam też takie z prawdziwego zdarzenia, zawiązywane na kilku centymetrowy sznureczek przez co musisz wstrzymywać oddech ;P Osobiście znalazłam taki właśniew eleganckim sklepie z modą weselną, wystarczyło tylko zapytac sprzedawczynie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na angielskim e-bayu, nie wiem jaki gorset dokładnie masz na myśli, mój jest aksamitny, sztywny jak zbroja, ściska jak imadło ;) ale też jest na tyle ozdobny żeby go nosić jako 'bluzkę'. W Polsce czasami na allegro zdarzało mi się takie znaleźć ale oczywiście był problem z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Bens
Ja kupilam gorset Axami w sklepie www.gorset.pl - polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiddo0
takie gorsety MUSZA miec metalowe spiralne fiszbiny jesli maja spelniac swoja role wiec firma konrad od razu odpada poza tym nie wiem czy jestes przygotowana na cene takiego gorsetu to srednio od 600zl w gore mozna znalezc czasem okazyjnie na allegro http://www.allegro.pl/item335127409_czarny_skorzany_gorset_skora_naturalna_zobacz.html a jesli chodzi o rozmiar to trzeba wziac co najmniej 5-10cm mniejszy w talii niz twoj wymiar przed kupieniem upewniaj sie czy maja na pewno metalowe fiszbiny kupisz glownie na brytyjskich i amerykanskich strona internetowych http://www.absolutecorsets.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te gorsety z ostatniego linku. Mój też ma taki fason, z przesyłką wyszło koło 250 zł więc tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela-OS
Super te gorsety na tej stronie ;) Mi sie tam jeszcze podoba Axami v-477.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obrzydliwa reklame
uprawiasz na wszystkich topikach o bieliznie:O do bani jest ta strona nawet nie ma obwodow 65, nie mowiac o 60 czy duzych miseczkach nawet wyszukiwarki po rozmiarach nie ma! z czym do ludzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andela-bens
Po pierwsze do bani kolezanko to jest twoj rozmiar 60 czy 65 - zacznij jesc! Po drugie w gorset.pl sa rozmiary od 65. Po trzecie nie masz zielonego pojecia o informatyce wiec daruj swoje wywody chudzielcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubas się odezwał
biedaczyno pewnie nosisz rozmiar 42-44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny gorsecik dziewczyna prezentuje tu na blogu: http:kobieta-matka.pl/category/bielizna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×