Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia21

on sie patrzy na inne

Polecane posty

Gość nie rozumiem tylko jednego
kazdy facet patrzy, wzrokowcami sa, robi to jakos nachalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech sie patrzy
po to ma oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
oj po prostu trzeba omowic problem wspolnie ot co, ja tez za to bede sie musial wziazc zeby byla jasnosc, bo lubie po prostu sie patrzec na kobiete na jako na obiekt seksualny, ale po prostu mam dusze artysty i zauwazam piekno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy facet bedac z dziewczyna np idac ulica albo siedzac z nia w pabie zawsze tak ma ze sie patrzy na inne, czy wogole tak powinno byc jesli mu zalezy na swojej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tylko jednego
tzn. zauwazac zauwaza kazdy, wpatrywac się - nie, jezeli zanprawd epotrafi nad tym zapanowac, mlodzi nie potrafia czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
troche zazdrosci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gapi sie jakos strasznie ale to mimo wszystko boli, i wogole sie zastanawiam czy tak moze byc jesli sie kocha tzn on kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinecha
wyjatkowi faceci nie gapia sie na inne bedac ze swoja dziewczyna, pospolici-czasami a pozostali zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tylko jednego
tak jak pisalam, faceci wzrokowcy i kazdy sie patrzy. jakby sie zaczal mizdrzyc do innych, usmieszki, pogaduszki to jeszcze moglabys sie martwic. a jak ci przeszkadza to mu powiedz SPOKOJNIE bez robienia wypominków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
Moj nigdy sie nie obejzal za inna wiem to sprawdzalam na wiele sposobow. i tez mi mowil.. ja to wiem , ufam mu ja tez si nie ogladam za innymi. Nie wiem istnieja jeszcze tacy ludzie co nie zdradzaja .. dla mnie ogladanie czegos lub na kogos to jest to zdrada. Myslcie co chcecie ale ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialismy na ten temat, on przyznal sie ze sie czasami patrzy ale jak on to ujal nie gapi sie tylko patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie patrzymy oboje :P szczegolnie jak panienka wyglada jak z kosmosu ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana dziewczyna
hmmm... u mnie w zwiazku nie ma czegos takiego pomimo,ze nie jestem zła jezeli mój ukochany spojrzy sie na atrakcyjna dziewczynę ( widze ,ze ma gust :-) ) ale tak naprawde on tego nie robi,tylko raz mu sie zdarzyło kiedy ja spojrzałam na chlopaka( nie dlatego,ze mi sie spodobal ,tylko wydał mi sie znajomy) no i moj ukochany poczuł sie zazdrosny i chial zrobić na zlosc hehe ale nie zrobil bo ja o tyakie cos zazdrosna nie jestem. Pamietajcie zasadę ,,Popatrzeć mozna,ale dotykac NIE!!! " :-D przestańcie sie tym przejmowac to i facet zauwazy,ze wam jest to obojetne i przestanie to robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka śliwka
mój chłopak bezpardonowo gapi się przy mnie na inne, kiedyś byłam smutna i zła, zwłaszcza jak zaczął komentować wygląd innych dziewczyn, np. "ale laseczka" itp. Obrażałam się, kłóciłam ale w końcu postanowiłam robić to co on, tylko oczywiście gapić się nie na kobiety tylko przystojnych facetów i wyrażać swój zachyt na głos. Po pewnym czasie mój facet miał tego dość i stwierdził obrażony..." to ja jestem twoim facetem, to mną masz sie zachwycać". Po dwóch latach już przestaliśmy być zazdrośni o to ze drugie z nas przygląda się komuś czy nawet odwraca głowę. Doszło do tego, że jak zobaczę fajną laskę to pokazuję swojemu jeśli jeszcze jej nie zobaczył i odwrotnie moj facet pokazuje mi "przystojniaków". Doszłam do wniosku, że jeżeli nie można czegoś zmienić to trzeba polubić. Ufam swojemu chłopakowi, on mnie i obydwoje wiemy, ze na patrzeniu tylko się kończy, więc nie ma o co kopii kruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa jak taki zwiazek sie konczy moze jakas mezatka by sie odezwala czy to z jakims dluzszym czasem przeradza sie w cos np zdrada czy nie?tak z ciekawosci sie pytam a moze wlasne jest sygnal ze tak naprawde nie jest sie ta jedyna skoro ja mu nie wystarcze by sie tylko na mnie patrzyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka śliwka
klaudia....mężczyźni są wzrokowcami....tak samo z zachwytem przyglądają się ładnej kobiecie jak i ładnemu samochodowi. I tyle. O tym czy takie "patrzenie" przerodzi się w zdradę decyduje charakter mężczyny a nie ilość spojżeń na inną kobietę. A po wtóre, wybacz ale "pępkiem świata" dla swojego faceta kobieta jest przez pierwszy tydzień...dwa....a gdy już się napatrzy na ciebie to ponownie odwraca wzrok za innymi kobietami i to jest wszystko normalne. Zmień swoje podejście do tych spraw, bo za każdym razem będziesz rozczarowana kolejnymi związakami. Nawet jak trafisz na super porządnego faceta to możesz być pewna że w jego sercu będziesz jedyną, ale po pewnym czasie wzrok będzie mu błądził gdzie indziej, co nie będzie oznaczało, że już cię nie kocha i chce zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy np posiadanie zdjecia kolezanki w komorce faceta to normalne? albo nawet kilku golych babek sciagnietych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka śliwka
gołymi babkami z netu nie przejmowałabym się, natomiast zdjęcie w komórce.....zapytałabym chłopaka w jakim celu je przechowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie spytam sie go ,ale to jest jego kolezanka,czasem sie kontaktuja ze soba,nie wiem czy sie tym przejmowac......Bylismy z nia na kilku imprezach, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie o gołe babki sie nie przejmuj,prawie każdy facet ma takie zdjęcia :-) no ale zdjecie kolezanki... tym bym sie na pewno zdenerwowała,koniecznie musisz pogadac ze swoim chłopakiem po co mu jej zdjecie ,i jezeli Cie to denerwuje popros go aby je wykasował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Facet, który ma trochę oleju w głowie nigdy nie patrzy się na inne kobiety w obecności swojej partnerki, aby jej nie denerwować - kiedy jest sam to co innego. Chyba że chce jej trochę zmniejszyć pewność siebie albo doprowadzić do zazdrości, jednak wtedy robi to tak dyskretnie krótkim spojrzeniem aby tego nie zauważyła (oczywiście kobieta widzi takie rzeczy ale udaje, że nie widziała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mowicie ze mam sie zaczac przejmowac..........hmm wiecie co on tez ma jeszcze jedno zdjecie innej kolezanki jak byl z nia na przyjeciu rodzinnym, a moze on tak juz ma........nie wiem.Wiem ze jak sie go spytalam czy jakbym ja miala zdjecie kolegi czy by sie zdenerwowal odpowiedzial ze nie bo on przeciez tez ma zdjecie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka śliwka
skoro znasz tę koleżankę i nie odczuwasz z jej strony zagrożenia to może nie warto robić z tego afery. Moim zdaniem, nie powinnaś robić jednego....żądać od niego żeby usunął to zdjęcie bo możesz postawić się w świelte osoby małostkowej, kłotliwej i roszczeniowej. Pamiętaj, że to w końcu jego komórka i na dobrą sprawę może tam mieć co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjaaaaa
patrzenie na inną osobe to zdrada :D:D:D:D:D:D:D:D:D biedne dziewczęta z niską samooceną:O ile Wy macie lat?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×