Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migdałka2222

prosze was o porade, co o tym sadzic??

Polecane posty

Gość migdałka2222

a wiec tak, po kilku latach niewidzenia spotkalam moja dawna milosc tzn.kiedys podkochiwalismy sie w sobie, ale nie bylismy razem, ielismy wtedy po 16 lat.Teraz, gdy spotkalismy sie przez przypadek, on zaczal pisac mi smsy, ze mnie kocha, ze caly czas mial w sercu itp.dzwonil, mowil kochanie, slonko itp.Widzielismy sie pare razy bylo milo.Problem w tym, ze on ma dziewczyne od 2 lat, z ktora mieszka, ale jej nie kocha, poprostu dobrze im razem, i z powodow pewnych zostawic jej nie moze.Ja tez mam kogos.On piosze do mnie caly czas smsy, jak ma okazje dzwoni, zawsze pyta, czy jestem ze swoim chlopaiem jeszcze.kiedys mnie spytal co sadze o wolnych zwiazkach.namieszal mi bardzo w gloie, zaczelam nawet tesknic(on mieszka w innym miescie)nie wiem co sadzic o tej sytuacji, czy jemu zalezy, czy o co w tym chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
no wlasnie nie dokonca jestem szczesliwa:( ale wiem ze my i tak nie bedziemy raezm...przynajmniej narazie, ale nas tak bardzo ciagnie do siebie, a co sadzic o jego zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka fajansowa
naturalnie on ci powiedział że nie kocha swojej dziewczyny?? A Ty w to uwierzyłaś??? Scenariusz jest zawsze taki sam...Czemu kobiety wierzą w takie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1anka
koleś chce po prostu zabawić się; jest nie uczciwy w stosunku do tej z która mieszka , jesli Tobie tez chodzi o zabawę we dwoje i pozwala Ci Twoje sumienie, to pobaw sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka fajansowa
i pewnie pomimo że nie kocha tej dziewczyny to sie z nią kocha...ale wyznaje Tobie miłość...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
bo to jest tak, on mnie kochal bardzo te kilka lat temu, potem nie miala ze mna kontaktu, ale probowal.Mieszka z ta dziewcz , ale napewno jej nie kocha, jest z nia, bo ma prace i gdyby ja stracil to prace tez...przykre powiazania.Nie wiem co sadzic o tych smsach, dzwoniac do mnie tez ryzykuje.Ja sie napewno na sexitp nie zgodze.....on to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś totalna bzdura, nie kocha tamtej ale z pewnych względów jej nie zostawi, bo co bo mu daje, to chyba za mało skoro szuka nowych doznan, nie pakuj sie dziewczyno w takie coś moze stracić szacunek i do samej siebie i innych do Ciebie, pomyśl nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka fajansowa
żle to wygląda. Facet nie jest szczery, nie jest uczciwy. Ludzie z miłosci (prawdziwej) potrafią wiele, "nawet" zrezygnować z "przykrych powiązań" Może zapytaj go wprost jakie ma w stosounku do Ciebie palny. Bo po co masz cierpieć. A będziesz jeśli nadal bedziecie grać w tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka fajansowa
plany...miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka2222
hmmm....no wlasnie problem w tym, ze ja tez nie moge zostawic tego z ktorym jestem:( bozeee jakie to ciezkie wszystko skomplikowane.ja wiem ze to ciezko zrozumiec, jak sie nie przezywa tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to o co chodzi
On nie chce zostawić tamtej, ty nie hccesz zostawić swego obecnego facet...hmm..to nie wiem o co co chodzi. Może piszcie do siebie sms-y, spotykajcie sie od czasu do czasu na szybki namerek, okłamujcie osoby które wam ufają. Bo wygląda na to ze tak naprawdę w ogóle nie wiecie co to miłość :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×