Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam metlik w glowie

co tu zrobic?

Polecane posty

Gość mam metlik w glowie

Nie wiem czy to dobry pomysl ze tu pisze bo pewnie zaraz zostane zjechana ale musze jakos to z siebie wyrzucic.chodzi o to ze od ponad 5 lat mam chlopaka,od niedawna mieszkamy ze soba.kilka dni temu bylam na imprezie z kolezankami i poznalam innego.no i tu zaczyna sie moj problem,chodzi o to ze w moim zwiazku jest caly czas tak samo ,nic sie nie dzieje,nuda,jednak kocham go ,jest dla mnie bardzo dobry.i wlasnie tym bardziej mi go szkoda.ale z drugiej strony tesknie za kims takim jak ten nowy chlopak.do niczego nie doszlo ale sam sposob jego zachowania,to jak zabiegal o mnie bylo cudowne.czegos takiego mi brakuje.jak myslicie co powinnam zrobic?czekam na normalne odpowiedzi!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam metlik w glowie
dlaczego nie piszecie?prosze pomozcie mi bo zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09696
5 lat to dlugo bardzo, mysle ze po prostu twoj chlopak nie flirtuje z toba, moze troche pokrec z tamtym ale bez przesady tylko tak zeby twoj byl zazdrosy i bardziej cie doecnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związek wkradła się rutyna. Nie flirtuj z tamtym, flirtuj ze swoim facetem. Zaskocz go, kochaj się z nim, wyjedźcie na jakiś fajny weekend, dodaj kolorów Waszemu związkowi. I powiedz mu o tym, skoro go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mu nawet powiedzieć o tym co tak zarywał do Ciebie, co wtedy czułaś i że tego Ci brakuje. Nie zaszkodzi, da mu do myślenia. Przypomnijcie sobie Wasze początki, może wróćcie do tego? Sposobów wiele. Ważne że są chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam metlik w glowie
Dziekuje Wam bardzo.macie racje,mi tez jest szkoda psuc tego zwiazku.mam nadzieje ze wkrotce sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam metlik w glowie
ale ja nie potrafie zapomniec o tym nowym.a kontaktu z nim nie mam bo podalam mu falszywy numer telefonu bo balam sie ze moj obecny bedzie kolo mnie jak on bedzie dzwonil.wiec raczej sie juz nie spotkamy .wiem co prawda na jakim osiedlu mieszka i mniej wiecej gdzie pracuje ale przeciez nie bede go szukac po miescie.jak mam o nim zapomniec???tak wspaniale spedzilismy czas ze nie potrafie myslec o niczym innym.pomozcie kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli tobie na twoim ...
facecie zalezy to "ożyw wasz związek", niech zadziała twoja wyobraźnia :-D Nuda zabije każdy związek, więc do dzieła ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×