Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabrzański je.baka

Wyrywanie panien na seks w internecie

Polecane posty

reno - czesc :). nie przeczytalem wszystkiego ale PLAN B jest rewelacyjny :D rozwalil mnie na drobne kawalki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam sama prawda.. gdzie szukacie tych panienki?!? Mam nadzeję że to rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno wiem , ze Ty porzadny i wierny facet jestes i tak nie wyrywasz w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno ja sie nigdzie nei schowalam caly czas aktywna jestem to Ty gdzies se zaszc musiales;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantoflarz
Wiecie , tak czytam i czytam - najważniejsze jest wiedzieć na co się namierzam. Zwykły banalny sex - no cóż może być . Ale do tematu - mam już swoje lata jestem facetem po 50 -ce , żonaty , dzieciaty. Rodzina i dom - oczywiście stabilne. Jak każdy czasem mam ochotę na jakiś kolorek w szarości i może jakiś sex z panią/dziewczyną co też ma na to ochotę. Bez zobowiązań ale z pełną akcją. Z pewnością są panie/dziewczyny co się by chętnie przytuliły i popieściły z obcym facetem. Myślę , że zarówno one jak i my nie szukamy chamstwa i obleśności - chcemy delikatności i...może nieco perwersji- szaleństwa. Kilka lat temu dogadałem się na necie z Moniką ( 19 lat) z Torunia , pojechałem do niej wynająłem hotel i się pobawiliśmy . Nie zrobiłem niczego czego by ona nie akceptowała - może mogłem ją nieco docisnąć aby było więcej szalonych zabaw- ale uważałem , że to by było nie "fair" . Młoda dziewczyna uważała się za doświadczoną bo miała juz 3-4 chłopaków ale w istocie nie była ! Brakowało jej finezji kobiety dojrzałej , z polotem i fantazją . Ona miła jeszcze ochote to powtarzać ale ja zrezygnowałem. Wolę panie/dziewczyny może nieco skromniejsze w wyobrażeniach o swoich umiejętnościach ale lubiace eksperymenty ( atrakcyjne dla obu stron) . Kiedyś zachęciła mnie do sexu moja koleżanka - pomimo , ze nie byłoa pięknością ( uroda jest względną wartością ) to sex z nią był super - rozkręciła się i tak cudownie się bawiliśmy , że ach.... Żadna tak super nie obiciągała jak ona... :-) ;-) Kobiety nie lubią chamstwa , obleśności , szanujmy je a one wiedzą co lubią i co my lubimy. Myślę , ze wiek to nie ma znaczenia - ja czasem lubię przytulić jakąś miłą kobietkę , cichutko , bez rozgłosu- najlepiej mężatke , bo to gwarancja dyskrecji, pełna fachowość ;-) , bezpieczeństwo .... Nie jestem też szalonym jeba***m , czasem zdradzę żonę- ale tek że ona tego nie wie i nie będzie wiedziała. Taka nasza facetów durna natura , że chce się obcej ....... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrzański je.baka ---> zajebisty material!! :D ale sie usmialam! a doswiadczona kobieta---> daj sobie siana bo jestes beznadziejna i nie masz sie czym podniecac ze pomysl ukradlas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zabrza
durnie, plan zadzialal , umowielm sie z dupeczka na piatek, nick taki jak zalecal jebaka , krotka pilka i sie umowilismy , zapytalem czy ma komorke ? odrazu podala numer , pusccilem sygnal, potwierdzila , o sexie nie bylo mowy , a skoro umowilismy sue pod clubem, to po cholere pytala czy bede samochodem ? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek kokietek
Kolega z zabrza dogłębnie poruszył temat.i ja sie w 100 % z nim zgadzam.Takie postępowanie faktycznie prowadzi do tego by wyrwac laske i ją śmignąc.Sam tak tez postępuje i przynosi efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhkjjkh
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz kur...
przyznam ze usmialam sie po pachy... ale faceci sa durni :D tak naprawde to wlasnie te chetne laski same was wyrywaja, robiac to w ten sposob ze to wy myslicie ze je zdobyliscie, a jest zupelnie na odwrot, nie mowie tu o glupiutkich malolatkach... haha, no niemoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz kur...
a wy myslicie, jacy to jestescie zajebisci... ze takie jebaki z was niby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dałem się wyrwać
dwóm panienkom z czata na onecie , najpierw zrobiłem K. później wydawało się że mnie poderwała , tak jak ta śmieszna baba powyżej twierdzi , wydawało im się że mnie poderwały , K się wściekła że nie będzie drugiego razu (cóż na zombie nie lubię) za to M po rozkręceniu się okazała się dość dobrą kochanką .Miło ją wspominam i pewnie przy najbliższej okazji znów wylądujemy w łóżku . Przestałem podrywać na czacie ,to było łatwiejsze niż zabranie dziecku cukierka . Szkoda trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zes kur...
dalem sie wyrwac, mylisz pojecia :) to one Ciebie podrywaly, dobrze o tym wiedziales. :) zreszta, co to za podrywanie na czacie, tam pelno chetnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz kur...
tak samo jak tym smiesznym panom wydawalo sie ze poderwali jakies niunie :D ze je przelecieli, czym tu sie chwalic? :D macie jakies kompleksy na tym punkcie ze wylewacie to na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja wam powiem
nie jest sztuka przeleciec panienke czy poznana na czacie czy ulicy... sztuka jest poderwanie laski z klasa i zatrzymanie jej przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia
obsmarkalam sie ze smiechu ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakryczny dobry
koleś jestem dla mnie bogiem normalnie za ten teks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko Ziom
Zabrzanski je.baka,powiem ci jedna.Jestes strasznie spierdolonym łbem i jedyne co z takim śmieciem jak ty zrobic to skopac i nasrac do ryja.Masakra co za cwel.A ci co sie podniecaja tym debilem sa tak samo zjebani jak on.Co za kurwa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×