Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terraX

Problemy z hormonami czy co???? Proszę o przeczytanie...

Polecane posty

Od mn.w. 2 miesięcy mam takie \"objawy\": obolałe i drażliwe piersi (tak jak tuż przed miesiączką ale cały czas!), w dodatku są one o numer większe teraz, zero ochoty na seks, bóle podbrzusza nie tylko tuż przed krwawieniem, ale przez ok 2 tygodnie przed, poza tym krwawienia w normie, choć cykle ogólnie mam od dłuższego czasu wydłużone (ok 32-26 dni). Kiedy ostatnio byłam u gina, to niby wszystko było w normie i cyto też ok. W ciąży raczej nie jestem - miesiąc temu roniłam test w 32 dniu cyklu i była jedna krecha, a ostatnio nie kochaliśmy się z mężem - tzn. nie było penetracji, bo mimo iż od dawna staramy się o bobasa, to ostatni miesiąc musiałam łykać tabletki które mogłyby byc niebezpieczne dla ew. ciąży. Acha - dodam jeszcze że mam 26 lat, więc dojrzewanie już za mną... To tak z grubsza wygląda. Co to może być? Jestem już tym zmęczona, (zwłaszcza bólem piersi) i nie wiem jak sobie z tym poradzić, a lekarz mnie zbył :( Czy któraś z Was może tak miała i wie o co chodzi?? Bardzo proszę o wypowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUDNE
mnie strasznie bolaly piersi wlasnie jak bylam w ciazy. W sumie to mialam takie objawy jak Ty. U mnie tez nie bylo konkretnego stosunku i jakos zaszlam,hihihihi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być \"robiłam\" test - przepraszam za literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zrób jeszcze raz
bo moze jednak jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio tak myślicie? Nie chcę się nakręcać - test był negatywny, okres był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam takie objawy......w ciąży.Więc lepiej zrób jeszcze jeden test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna g
to mi wygląda na nadmiar prolaktyny - szczególnie to obrzmiałe piersi. Powinnaś wybrać się do gina, na pewno lekami można to wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna - napisz coś więcej jak możesz, o co chodzi z tą prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki - już trochę poczytałam o prolaktynie i faktycznie to może być to, zwłaszcza że dodatkowo sprawdza się podwyższona waga, przygnębienie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×