Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siniak

Żeby miec dziewczynę, trzeba mieć dużo pieniedzy na inwestycje

Polecane posty

Pub, kino, dyskoteka, teatr, imprezy, zakupy, wyjście na miasto do tego potrzebne sa pieniądze. Kiedy nie proponujesz dziewczynie takich atrakcyji jestes nazywany nudziarzem albo skąpcem. :( Smutne jest życie mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelmiś
czy to prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka BZDURA
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem dziewczyne, ciagle rządała ode mnie atrakcyji, ja nie miałem juz pieniedzy, odeszla ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelmiś
może nie o te atrakcje jej chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopeczek roztropeczek
Mi sie wydaje, ze te czasy juz minely kiedy faceci placili za wszystko ... Oczywiscie od czasu do czasu mozna cos zafundowac swojej ukochanej - ale nie caly czas. Dziewczyny poprawcie mnie jesi sie myle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie do konca tak jest
oczywiscie jesli oboje pracuja......bo jesli tylko facet to wiadomo, ze to ponosi koszty chyba ze laska ma bogatych rodzicow..:) Ja za kazdym razem jak wychodzimy za cos place, np. ostatnio zaplacilam za taksowke i 4 drinki, on za kolacje i pare piw Wyszlo 50/50. Czesto go tez zapraszam do siebie, kupuje alkohol, jedzenie, nieraz zamawiam pizze, on wtedy nie wydaje ani grosza. Raz on raz ja.... jakos sie dzielimy. Za kino tez raz zaplacilam i raz zalatwilam wejsciowki... NIe wysysam z niego wszystkiego bo wiem, ze nie jest milionerem (ale biedny tez nie jest):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe02
no taka jestprawdal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokitka 23
Dla mnie nie jest to aż tak ważne, rozumiem, że chłopak może nie mieć pieniędzy. Jednak i bez pieniędzy może się postarać i kupić raz na jakiś czas kwiat, albo zamiast do kina zaprosić na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×