Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatoczka

ZATOKI!!!

Polecane posty

Gość gość
kasza z mlekiem jest super ale do leczenia to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na zatoki to jest srebro nanokoloidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze srebro to placebo do tego niebezpieczne srebrzycy mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,ze srebrzycy nie mozna dostac i wiadomo,ze srebro jest bardzo skuteczne,reszta to fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer od srebra i tranu GAL atakuje wszystkie topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ufała szemranym metodom jak srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko srebro nie jest szemrana metoda,w przeciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizytorze srebra norme trzeba wyrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie ma akwizytorów srebra,za to jest kupe akwizytorów srodków farmceutycznych i to w realu i tam oddawaj swoje głosy o akwizycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten akwizytor srebra awanturuje sie na wszystkich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nikt sie nie awanturuje na zadnych topikakach,z twojej wypowiedzi wynika,czyli masło maslane marudo,znowu tu przylazłas marudzic na wszystkich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od srebra to nie akwizytor to słynny troll zwany Adasiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie ma zadnego trola zwanego taz Adasiem,wiec po co piszesz po próznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten troll Adas to wszystkie topiki atakuje nie tylko Wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to błedne myslenie ,ortograficznej która wymysla Adasia zeby samej atakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha przeciez wiadomo ze ortograficzna jest wymysłem chorej wyobrazni Adasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he to nie tak bo to Adas jest wymysłem ortograficznej chorej na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adas i ortograficzna to jednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaMama21
moja córka miała problemy z zatokami i przeczytałam ciekawe rzeczy na stronie http://leczzatoki.pl/zachorowalnosc_dzieci.php co o tym sądzicie ? Na pewno trzeba się udać do lekarza ale co on może doradzić i zapisać ? są jakieś domowe sposoby leczenia ? z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.12.27 Taaa, Admin,Adas a Ortograficzna to jeden wielki jednosciowy pakiet manipulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apiotr
ja tam mam zatoki prawie cały czas najpierw antybiotyk doustnie potem zastrzyki potem doZylnie i na samym końcu punkcja i po tym ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nie wiem czy ktoś już o tym nie pisał ale od siebie mogę polecić coś co się nazywa sinus rinse. mnie rodzina przysłała z uk ale myślę że na ebayu albo allegro dostaniesz. jest to taka butelka z rurka do płukania nosa. i do tego kupuje się saszetki z solą fizjologiczną. są też inne podobne takie czajniczki albo butelki z końcówkami do nosa. akurat mam tą co pisałam ale rozejrzyj się po internecie bo jest tego sporo. ja często cierpię na ból zatok i okolic czyli brwi oczy nos głowa itd... i to płukanie mi bardzo pomaga. pewne że nie wyleczy ale przynosi ulgę no i mam wrażenie że po płukaniu więcej wydzieliny schodzi. oczywiście jak mi się trochę poprawi to daję sobie spokój z płukaniem bo zapominam a potem wracam z podkulonym nosem :p ale dobrze mieć. a byłam jak ty i po lekarz i po inhalacjach i po nagrzewaniach czasem nadal robię sobie parówkę rozgrzewającą i też pomaga. chyba najlepiej trafic na sensownego lekarza ale mnie się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaKrysia
Jak zatoki to dr Broda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na zatoki pomaga sinupret, chociaż jest obrzydliwy w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami1985
Jeśli problem zatok u Ciebie powraca, to najrozsądniej zrobić endoskopową operację zatok. Robi ją poradnia otolaryngolodzy24.pl która ma klinikę na Młocinach - lekarze przyjmują na Wiertniczej. Super specjalistą od zatok jest tam dr Orkan Łęcka - szczerze polecam. Mnie uratowała z opresji najpierw inhalacjami, a potem operacją. Mają dobre ceny i nie trzeba długo czekać na zabieg. Tu masz dane kontaktowe http://otolaryngolodzy24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na zatoki pomogła akupunktura (12 zabiegów) i tabletki ziołowe zakupione u lekarza med. chińskiej. Miałam bardzo poważny przewlekły stan i umówiony termin operacji. Leczenie przeprowadziłam w lipcu, na razie jest ok. A przez ostatnie kilkanaście miesięcy przed terapią cały czas leciała mi śluzowata wydzielina po tylniej ścianie gardła i z tego powodu często łapałam zapalenie gardła i krtani. Nie pomagały mi żadne tabletki, inhalacje nawet sterydy do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×