Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka1989

kto umie jakiś język niech wchodzi....

Polecane posty

Gość werka1989

Z góry przepraszam że ten temat znalazł się w tej kategorii ale tu mnie może ktoś wysłucha....no więc moja kochana pani z języka niemieckiego (jestem w liceum) postanowiła nam zrobić lekcję o języku europanto (mieszanka wszystkich eurpejskich języków, zero gramatyki, bardzo kreatywny, stworzoy przez niejakiego Diego Mariani, hiszpana jak podejrzewam) niestety na tym kończą się zalety owego języka....mam do przetłumaczenia bowiem tekst w tym oto języku który zaraz zamieszczę, niestety nie umiem sobie poradzić bo większość to hiszpański...... Toto et little sorella Die Mutter of Toto lui demande to go shopping y lui donne una liste de things zu kaufen. Seine mamma le dice auch:"Nimm tua litle sorella mit!" Toto geht in das magasin, kauft todas things, aber quando er herauskommt, seine little sorella falls dans un Loch y disappears. Quando Toto arrive at home, seine Mutti le dice:"Wo ist ta little sorella?" Toto answers:"Elle est dans un Loch gefallen." "Aber por que(nad e kreska) du hast her nicht helped to sortir?", dice la mother. "Porque it was not aufgesschrieben sur la liste!", answers Toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toto i młodsza siostra Mama Toto prosi go o zrobienie zakupow i daje mu liste rzeczy do kupienia. Mama mowi takze: \"Wez ze soba swoja mlodsza siostre\". Tot idzie do sklepu i kupuje wszytskie rzeczy, ale kiedy wraca do domu, jegomlodsza siostra wpada do jeziora i znika. Kiedy Toto przybywa do domu, jego mama mowi: \"Gdzie jest towja siostra?\" Toto odpowiada: \"Ona wpadła do jeziora\" \"Ale dlaczego nie pomogles jej wyjsc?\" mowi mama. \"Poniewaz tego nie bylo na liscie\" odpowiada Toto pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka1989
dzięki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×