Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mała z dużym problemem

Powiedzcie co jest nietak? Hormony? Po tabletkach?

Polecane posty

Gość mała z dużym problemem

Pisałam to na jednym z topików w zdrowiu i urodzie, ale myślę, że tutaj prędzej mi ktoś pomoże, odpowie. Witam To topik chyba właśnie dla mnie, nie mam komu się wyżalić (tzn mam ale facet jest teraz daleko i nawet nie ma jak mnie pocieszyć ) Zaczęło się od tego że zapomniałam tabletki, gdy kochałam się z chłopakiem. Pani ginekolog powiedziała, że w mojej sytuacji (długo brałam hormony bez przerwy, 3 tydzień tabletek) nie mogę wziąć Postinoru, więc powiedziała, żebym jednego dnia wzięła 4 tabletki anty (2 rano i 2 wieczorem) i koniec (w tym także koniec tabletek definitywny bo wyjeżdżałam). To było 4 miesiące temu. Po tym dostałam normalnie okres, ale kolejny był aż po 70 dniach. (W ciąży na pewno nie jestem, bo po 4 miesiącach byłoby coś widać..). Konkretnie wysypało mnie na brodzie i wokół ust, na szyji trochę (i nadal wysypuje), choć normalnie miałam tylko czasem pryszczyka. Tydzień temu znowu potrzebowałam postinoru, wzięłam go, bolały mnie piersi po tym. Teraz znowu spóźnia mi się okres (31 dzień), piersi przestały boleć. Nie martwię się tym, że mogę być w ciąży (choć szansa raczej niewielka w końcu brałam postinor), w końcu ciąża to nie choroba, a sama radość Boję się, że mogę mieć inne problemy, że organizm zwyczajnie mi szwankuje, hormony, nie wiem Dołuje mnie to... Pocieszcie Tak to wygląda.. Powiedzcie, czy to kłopoty z hormonami, czy powinnam się zgłosić już do endokrynologa, czy to po tabletkach anty (teraz ich nie biorę) takie wianki, czy o co tu może chodzić... Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×