Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DEVON YAMAKAZI

praca i studia dzienne czy da sie to pogodzic????

Polecane posty

studiuje turystyke teraz jestem na 2 roku i zastanawiam sie czy dobrym pomyslem bedzie zaczecie pracy jako dyspozytorka taxi oczywiscie odrazu po zajeciach musialabym pedzic do pracy a konczylabym o 22 na pierwszym roku troche sie nudzilam a i kasa sie przyda czy ktos ma podobne doswiadczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka 22
ja pracuje i studiuje wieczorowo. Zawalony cały dzien. Mam jeszcze jedna prace dodatkową a od pazdziernika kurs z angielkiego. Da sie to pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaa
ja tez studiuje turystyke, u nas na wyklady trzeba chodzic, jak opuscisz wiecej niz dwa razy to sa duze problemy zeby w ogole zaliczyc, egzaminy sa trudne np z prawa albo z historii kultury i sztuki nie wystarczy sie pouczyc chwile przed egzaminem...zajec jest duzo, wracam wykonczona, jak pracowac to raczej w weekendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale mam troche cwiczen i na dodatek w tym roku krajoznastwo ktore podobno ciezko zaliczyc dlatego sie troche obawiam ale praca nie jest ciezka a i tak popoludniami sie nudze mam pytanko ta praca to umowa zlecenieczy to znaczy ze powiedzmy nie bede dawala sobie rady i bede chciala zrezygnowac to bede mogla bez problemu to zrobic czy bede miala jakies konsekwencje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa-zg
Ja studiowalam dziennie i pracowalam przez 5 lat studiow. Byl to okres ogromnego wycienczenia, wyczerpoania. Ale bylo mnie stac na wszystko, mialam satysfakcje, zadowolenie. Uczylam sie po nocach. najgorsze byly sesje, ale wtedy zawsze mozna sobie wziac wolne, itp. Osobiscie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa-zg
umowa zlecenie- mozesz rozwiazac po wykonaniu zlecenia. Bedziesz miala np. 10 godzin zleconych, zalezy jak sie dogadasz, ale nie musisz dawac wczesniejszego zwolnienia ze odchodzisz, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×