Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna dziewuszka

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość Taka jedna dziewuszka

Z facetem widziałam sie ostatnio 3 tygodnie temu(mieszkamy w innych miastach)...zauwarzyłam że pisze do mnie zadziej i chłodniej, więc ja przestałam się odzyważć żeby sprawdzić co jest grane....kiedy zorientował sie że chyba cos jest nie tak, napisał że mnie kocha...i tyle, puszcza oczywiście kilka razy dziennie sygnały , czasem jakis sms....ale nie tak jak dawniej, chciałabym poznac wasze opinie...czy normalny jest taki "brak kontaktu", że chłopak nie dąży do spotkania, nie pisze jak dawniej na powitanie smsów itp....nie wiem co o tym mysleć, takie ochłodzenie kontaktów...o czym to może świadczyć ze strony faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Dzięki Iryssa...nie pomyślałam o tym....mimo to uwazam że jeśli mu zależy to powinien się bardziej postarać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez prawda:) tym bardziej, ze umie:) tak było w stosunku do innych kobiet, mniej waznych bo nie kochał ich jak ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Umiesz, widze pocieszyc człowieka:) Tylko ja kiedys od niego odeszłam i teraz, kiedy dałam drugą szansę...mam troche wieksze wymagania i bardziej surowo traktuję...., i tez mam wątpliwości... i taką trochę zołzą staram sie być..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×