Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klamra

Podac czy nie podać?

Polecane posty

Gość klamra

Niedlugo na imprezie po raz pierwszy spotkam sie z nowym chlopakiem mojej bylej. Znam go z widzenia, nigdy za nim nie przepadalem, mozna bylo odczuc niesnaksi miedzy nami. I nie wiem jak sie zachowac jak go spotkam... Podac mu reke? Nienawidze go, jeszcze zanim zaczal chodzic z moja nie przepadalem za nim. A teraz jeszcze to, ze ona jest z nim... Jak sie zachowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
Podac.Bo potem powiedza ze z zazdrosci nie podales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaaata
ja bym nie podawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piacha
Raczej podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
!!! spokojnie sie przywitaj, usmiec podaj reke. niech nie mysli, ze jestes o nia zazdrosny ( chociaz by cie kurwica trzepala), to zrobi wrazenie i na 100% bedza o tym myslec, a z pewnoscia ona, ze chyba masz ja gdzies juz skoro tak spokojnie sobie reke podajesz jej facetowi tym bardziej, ze wie, ze go nie lubiles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamra
Wlasnie, ja najchetniej dalbym mu w morde, bo nienawidze tego palanta. Jak jeszcze bylem z nia, mialem z nim drobne utarczki, rzucal jakimis glupimi tekstami w moja strone, chamskimi, a ja nie wiem dlaczego je olewalem, teraz bym mu na pewno zamknal morde od razu i ten jego glupkowaty usmieszek ;-/ A podanie mu reki nie bedzie wygladalo na jakis gest... unizony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
No nie bedzie wlasnie.Raczej beda zaskoczeni.Zachowasz sie jak facet z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnmkf
podaj, bo beda myslec ze jestes zazdrosny(jak ktos napisał wyzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecaj sie. podaj. jakies dwa lata temu mialam taka sytuacje ze moj obecny chlopak mial okazje poznac mojego bylego. przypadkiem spotkalismy sie w knajpie. niestety o moim bylym nie moglam wiele dobrego powiedziec... zwlaszcze jesli chodzi o nasz koniec (nie bede sie zaglebiac w szczegoly) badz co badz cale towarzystwo sie znalo z wyjatkiem mojego obecnego i eks. ale jakby z zalozenia musieli sie nie lubiec. eks dlatego ze nie chcialam do niego wrocic kiedy po pol roku od rozstania z nim zaczelam sie spotykac z moim obecnym. (tez byscie nie wrocily) a moj obecny znal nieciekawa historie jaka mi sie przydarzyla bedac z eksem.... duzo by gadac. ale eks podszedl i podal mu reke nie patrzac jednak w oczy. ogolnie wszyscy byli zszokowani i nawet moj chlopak stwierdzil ze niespotykane wsrod facetow. tymbardziej pokaz ze nie jestes zazdrosnikiem. nikt nie kaze ci z nim rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze podaj
inaczej zrobisz z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj rękę
pokaż klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mu rękę.Pokaż mu,że jesteś facet z klasą i że nie jesteś zazdrosny o swoją byłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×