Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygryda córka wikingów

Nudzę się....

Polecane posty

Gość niebieska lilia
Ja też... a powinnam się uczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dwuznacznie....moge wsadzic albo pod kosiarke, albo pod czyjegos buta jesli by mi chcial isc na reke ;) a to ja zapodam moze temat. Zastanawialiscie sie kiedys czym jest umysl ? w sensie istnienia oczywiscie. Czy zabiral sie ktos kiedys za to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj temat rzeka, każdy inaczej ją widzi i czuje a niektórzy nie wierzą w nią a przecież to takie piękne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ponieważ się nudze to przedstawię swoją teorię: uważam że miłośc jest wtedy gdy druga osoba staje się ważniejsza niż Ty sam. co powoduje że nigdy nie mam 100% pewności że kogoś kocham:o dołujący temat 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość posiada wiele odmian, o którą pytasz? Miłość rodzica do dziecka czy odwrotnie, ;) miłość do płci odmiennej... czy może o miłość do ojczyzny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest objaw milosci a mi chodzilo o jakis opis samego uczucia...ale to sie chyba nie da :( wkurza mnie ze czlowiek tak malo siebie samego rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli milosc to takie samo uczucie jak np glod lub bol....to powinien istniec srodek na niwelacje....cos przeciwmilosnego. Zbilo by sie na tym majatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien objaw miłości mozna opisać. Czujesz nieokreślone ciepło w okolicach serca będąc przy kochanej osobie, czy mysląc o niej i nie chodzi tu o pożadanie, bo to uczucie jest troche inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli milosc to uczucie i jest funkcja mozgu a nie umyslu....to na pewno powinno dac sie takowy specyfik stworzyc...ale milosc to moze byc wynik umyslu a nie mozgu i wtedy kicha straszna sie zrobi, bo co to jest ten umysl ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umysl wedlug mnie to to co stanowi swiadomosc...mozesz to nazwac dusza o ile umiesz wydzielic pierwiastek duchowy....to jest to cos co jest toba. Mozg to maszyna biologiczna a umysl bedzie wtedy programem lub tak jak mowi religia dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×