Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygryda córka wikingów

Nudzę się....

Polecane posty

Dla mnie umysł to są moje mysli, czyli to, co wytwarza mój mózg. Z pewną trudnością, ale można zmienić swój tok myślenia... jeżeli bardzo tego się chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chodziło o tabletki antymiłosne:) a nie polepszacze nastroju. a co do dyskusji o umyśle i mózgu to mam problemy żeby te dwa oddzielić jakoś, nawet z pojęciem duszy mam problem. Co to jest dusza Waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tego sprawdzonego nie kupisz bez recepty. :P Stosowanie go to powinna być ostateczność. Większość \"chorób\" można własnymi siłami zwalczyć...tylko trzeba chcieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie slodko-gorzka. Mozna zmienic myslenie i sa na to calkiem dobre sposoby. jednakoz z miloscia to mi sie tak nigdy ine udalo. Te sposoby dzialaja na to czego mozna sie nauczyc a z ta miloscia to jest jakos tak dziwnie. W tym przypadku i tylko w tym czasem przestaje byc wojujacym ateista i zastanawiam sie czy pierwiastek duchowy nie macza w tym palcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda, nie ma tabletek anty, wszak wiesz, że miłość wyskakuje zza winkla, ;) dopadnie Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda wyobraz sobie ze potrafimy zasymulowac idealnie mozg. Wtedy wpisujemy go do komputera i mamy dzialajacy model...mozna go analizowac ogladac i wplywac na niego. Mozemy tak samo zrobic z burza. Symulujemy juz teraz bardzo skomplikowane burze w komputerach. Pytanie wiec rodzi sie takie czy zasymulowany mozg bedzie mial umysl ? bedzie wiedzial ze jest ? Burza na 100% nie istnieje choc dzieje sie wszystko jak powinno. Zatem wychodzi mi wtedy ze potrzeba czegos wiecej jak tylko komputera czyli mozgu....nie wiem co to umysl ale frapuje mnie to. Nie utozsamiam go jednak z mozgiem a co najwyzej z programem w mozgu, choc czesto ostatnio zastanawiam sie czy nie ma jeszcze czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda, nie mam pojęcia co to jest dusza. Podobno to coś, co nie jest zbudowane z materii, tylko ... jak to mozliwe skoro my i cały otaczający nas świat to właśnie materia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos to musi byc wiec szukam odpowiedzi....koncepcje mile widzaine :D z tymi duszami to tylko taka koncepcja bo nawet na hipoteze sie nie nadaje :( eehhhhh a tak chcialbym wiedziec dlaczego mnie tak czasem nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos inny
www.wsj.pl/cafe - WEJDZ, WYPOWIEDZ SIE, POMOZ STWORZYC IDEALNE FORUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja miałam problemy z kafe. :( Też już idę, spokojnej nocy Wszystkim zycze i samych miłych snów o ... pięknej miłości. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tra-la-la, tra-la-la, Tra-la-la, tra-la-la, Rum-tum-tum, tra-la-bum. Rum-tum-tum, tra-la-bum. 😍;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości moja gdzie jesteś:) 🖐️ Podejrzewam, że zjawiłam sie za późno... ale i tak życzę wszystkim upojnej nocy... Przynajmniej tak upojnej jak moja:P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! jesteś miłości:D aż boję się zapytać czego Ty sie w tym łóżku uczysz i jak to sie dzieje, że masz jeszcze czas na kafe:P zdradzisz mi tę tajemnicę? :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×