Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucona27

2 kreski... 7 dni po terminie miesiaczki plamienie

Polecane posty

Gość zasmucona27

wyszly 2 kreski.. 2 razy... cieszylam sie.. teraz dostalam plamienia.. takiego jak na poczatku okresu.. testy sie pomylily? poronilam? co sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
dodam ze od 2 dni biore duphaston.... moze od tego to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
na tym ale zycze wszystkiego dobrego!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z plamieniem do szpitala pojechałam, powinnaś przynajmniej do lekarza pójść albo zadzwonić, może trzeba zwiększyć dawkę Duphastonu a testy raczej się nie mylą, tym bardziej dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona 27
slonko a jakie to plamienie mialas i w ktorym dniu? ja sie obawiam ze to moze byc miesiaczka bo ma to plamienie taki specyficzny zapach...poza tym na poczatku okresu zawsze mamm takie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie może oznaczać, że masz za mało progesteronu lub zarodek źle się umiejscowił idź do lekarza i niech zrobi USG, nie musi być to od razu najgorsze co myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona 27
moj lekarz teraz nie odbiera:( zadzwonie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona 27
usg mam wyznaczone za 2 tg dopiero- teraz nic by nie bylo widac - tak powiedzial lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt na usg może być trochę wcześnie,z drugiej strony pęcherzyk ciążowy już powinien być, niech sprawdzą czy ciąża jest w macicy. Ja maiłam plamienie w 6 tc, dwa dni później krwotok ale wszystko dobrze się skończyło, pojechałam od razu do szpitala, dostałam leki podtrzymujące i się udało. Postaraj się jak najszybciej dostać do lekarza, w przychodni musi Cię ktoś przyjąć bez kolejki w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona 27
0,5 tabletki... spytalam szefowa czy moge wyjsc z pracy i sie nie zgodzila:( bede wolna ok 12 dopiero albo po 16:( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona 27
moze ja wcale nie jestem w ciazy???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2 kreski
jesteś na pewno w ciązy ja na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala ,nie liczyła na przychodnię wzięłabym wiekszą dawke duphastonu ,na pewno ne zaszkodzi ,to hormon opiekunczy ,czesto jak jest go za mało to dochodzi do plamien itp .nadmiar wydzielany jest przez organizm plamienie trzeba skontrolować i to jak najszybcij ,by nie zrobiło sie z tego krwawienie i oczywiście powinno się w takim przypadku leżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zasmucona
a kiedy robilas testy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2 kreski
nie czekaj do 16 ,powiedz szefowej ze masz krwotok i juz.jak jest czowiekiem to cie puści ,trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zasmucona
nie patrz na szefowa, twoje i dzidzi zdrowie sie teraz liczy, jak cos sie stanie, nie wybaczysz sobie tego. idz do szpitala, jak radza dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaa
daj znać koniecznie co i jak trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym wzięla większą dawkę duphastonu i jechala do szpitala. i zastanowilabym się nad zmianą lekarza bo pól tabletki to za przeproszeniem o kant du.... rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie to samo: mniej więcej w terminie miesiączki zaczęłam plamić i nawet pomyślałam, że jednak nie jestem w ciąży. Zrobiłam jednak kolejny test i był poztywny. Potem gdzieś poczytałam, że niektóre kobiety tak mają i przyczyn może być kilka: 1. zagnieżdża się zapłonione jajeczko i to powoduje lekkie plamienie 2. niektóre kobiety przez 1-3 m-cy w terminie miesiączki mają takie plamienie (to jakieś sprawy genetyczne) 3. coś złego się dzieje - jednak jak bierzesz już duphaston to raczej to się wyklucza samo . Mi przeszło po paru dniach i wtedy dopiero poszłam do gina (jakoś wewnętrznie) czułam, że jest dobrze - on jednak mnie ochrzanił za to iż nie przyszłam od razu. Powiedział, że owszem może to nic takiego, ale zawsze trzeba uważać. Trochę mnie nastraszył na szczęście to moje plamienie nie było niczym zły - chyba faktycznie przez zagnieżdżanie się. Na wszelki wypadek przepisał mi duphaston, który brałam przez kilka tygodni i już nigdy się to nie powtórzyło. Teraz już wiem, że lepiej się udać do lekarza - tak dla swojego spokoju i troski o ciążę. Jak to powiedział mój lekarz - lepiej dmuchać na zimne :) Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
dziewczyny ja po terminie miesiaczki jestem tydzien.. wiec to chyba nie zagniezdzenie jajeczka.. w ogole to mi wyglada na poczatek okresu- identycznie.. takie brazowe .. nie krew..dzwonilam do lekarza mam brac 1 tab duphastonu 3 x dziennie .. jak przez 3 dni nie ustapi to mam przyjechac do niego..najbardziej sie boje ze to moze byc okres poprostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dwa testy wyszły pozytywnie to wątpię żeby to był okres. Dobrze, że kazał zwiększyć dawkę Duphastonu. Zrób jeszcze jeden test albo test z krwi to będziesz na 100% wiedziała. Jak sprawdzisz beta Hcg to nawet będdziesz wiedzieć czy ciąża prawidłowo się rozwija. Dziwię się tylko, że lekarz nie kazał Ci w domu leżeć i pozwolił normalnie do pracy chodić zanim wszytskiego nie sprawdzi dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×