Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość przedluzaniee
Z Jakiej firmy najlepiej kupić rzesy? wonderlashes black-lashes secret lashes xtremelashes?chodzi mi wylacznie o rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsomaniaczka
witam, bardzo dużo tutaj treści, wiec postanowiłam że i ja się wypowiem, bo tez miałam trochę przejść z moimi rzęsami a w zasadzie z ich przedłużaniem. Pierwszy raz rzęsy miałam przedłużone ok 1,5 roku temu. JESTEM Z Łodzi dla jasności:) Byłam już w kilku miejscach i z jakością wykonywania też usługi rzeczywiście bywa rożnie. Pierwszy raz zakladala mi dziewczyna w domu, wszystko oki poza tym że rzęs wydawało mi sie troche mało a leżalam chyba ze 4 godziny. Cena tez dobra 150 zl. Dopełniłam je kilka razy, ale i tak za każdym razem wydawało mi się że mogla mi założyć wiecej. Potem mialam przerwę poł roku. Następny raz postanowiłam założyć rzęsy w salonie i to ekskluzywnym! Zapłaciłam kupę kasy -450 zl!! I co porażka wszystko pozlepiane, krzywo zalozone (każda rzęsa w inną stronę) oczy mnie bolały, zlożyłam reklamację... Pani kosmetyczka powiedziała że moje rzęsy krzywo rosną i dlatego to tak wygląda. Posklejane...?? Nic takiego- wydaje się pani. Wkur**** opuściłam salon, bo bałam sie że jej przyłożę. Bylam zdegustowana, ale postanowilam ich nie sciągac żeby dodadtkowo nie niszczyć rzęs. I tak po 3 tygodniach nie bylo po nich nawet śladu...Po tym niefajnym doświadczeniu znowu postanowiłam zrobić przerwę. Potem podpatrzyłam koleżankę z pracy i postanowiłam zagadać, bo podobalo mi sie jak miala zalozone. Ładnie dobrana długość, podkręcone, bardzo efektowne ale jednocześnie wyglądały naturalnie. Ona podała mi namiary na jeszcze inną dziewczynę która zakłada rzęsy. POstaowiłam spróbować i to okazał sie strzał w 10! Cenowo do przeżycia bo płaciłam 250 zł, aczkolwiek teraz i tak zeszła troche z ceny i robi za 200 pierwsze zalożenie. Wreszcie jestem naprawde zadowolona, mam gęściutkie, miekkie, ladnie wywinięte rzęski. Wszystko równiutko przyklejone, każda rzęska osobno - naprawde ogromna precyzja. Jeśli chodiz o miejsce to troche zadupie bo sam koniec Łodzi, pod Rzgowem, (tak jak sie jedzie do centrum handlowego PTAK). to jest strona www.studioprimadonna.pl Ogólnie to naprawde polecam bo warto dla takich rzęs. Kilka moich kolezanek tez tam zaklada i wszystkie jestesmy bardzo zadowolone. Nie drogo a jakość po prostu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsomaniaczka
Mam nadzieje że rzesomaniaczka nie obrazi sie za podobny nick drugiej rzęsomaniaczki. Nie chcialam nikogo kopiować, po prostu mam bzika na punkcie pięknych, kusicielskich rzęs :P Niech żyje rzęso-mania!!! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lash beauty
Czesc dziewczyny ja mieszkam w Londynie i tutaj bylam szkolona. Przedluzam rzesy od ponad roku i moge powiedziec ze to tylko zalezy od doswiadczenia. Jest duzo firm szczegolnie tutaj i wg. mnie nie ma dobrej lub zlej jezeli chodzi o produkty, Firmy ktore sa bardziej znane wiadomo ze kasuja wiecej za kurs i produkty bo placi sie za marke tak samo jest z samochodami jezeli wiecie o czym mowie. Mozecie isc do salonu i zaplacic krocie i miec posklejane rzeski:( albo byc zadowolonym. Albo zrobic u dziewczyny za mniejsza cene i tez miec posklejane albo i dobre. Mialam juz tysiace przypadkow i nie ma zasady Tylko doswiadczenie sie liczy.Kazda dziewczyna ktora sie zajmuje przedluzaniem rzes powinna posiadac swoje porfolio ze zdjeciami klientek, ktore zawsze moze ci pokazac i wtedy widzisz jak sa zrobione(przynajmie ja tak robie, bo zeby uzyskac certyfikat musialam takie cacko zobic, a teraz sluzy mi za wizytowke).Pracuje sama na siebie na tel. albo jade do klientki albo klientka przyjezdza do mnie. 15 grudnia przylatuje do Polski ( Wroclaw) na swieta i bede robic rzeski zebysmy wszystkie ladnie wygladaly na swieta i sylwestra, bo roznica jest ogromna...Mam specjalna promocje za 99 zl -full set. tylko dlatego ze bede w Posce do 03.01 wiec raczej nie bede mogla ich uzupelniac po paru tyg. chyba ze bede miala kilka dziewczyn w tym samym czasie to bede mogla przylatywac na weekendy co jakis czas. Zawsze mozecie sobie uzupelnic u kogos innego bo to w sumie 1-wszy raz jest najdrozej. Jak jestescie zainteresowane to piszcie e-mail a ja odzwonie bo nie mam jeszcze polskiego nr a z Polski jest w miare drogo dzwonic na ang.....Wesolych Swiat and Happy New Year:::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INSTYTUT PRZEDŁUZANIA RZĘS
WITAM ! KOCHANE DZIEWCZYNY JESLI MACIE JAKIES PYTANIA LUB CHCECIE UZYSKAĆ WSZELKICH PORAD NA TEMAT RZĘS DZWONCIE 505250977 . JESTEM FACHOFCEM W TEJ DZIEDZINIE GDYŻ POSIADAM 11 LETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ OPRACOWYWUJE W NIEMIECKIM INSTYTUCIE PRODUKCYJNYM RZĘSY OD STRONY LEKKOSCI , GRÓBOŚCI , DŁUGOŚCI ORAZ Z CZEGO MAJĄ BYĆ ZROBIONE SZTUCZNE RZĘSY TAK ABY BYŁY NICZYM "DIAMENTEM " NOSZONYM PRZEZ NASZE KLIENTKI :) . POZDRAWIAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
PERMANENTNE PRZEDŁUŻANIE ZAGĘSZCZANIE RZĘS PROMOCJA !!! Każda osoba która przyprowadzi koleżankę zyskuje 50zł zniżki na założenie ( osoba towarzysząca również) Wykonywane w Salonie Urody Stylizatornia stylizatornia.wroclaw.pl 517 306 190 Jeśli masz słabe bądź krótkie swoje naturalne rzęsy, nie lubisz ich malować lub po prostu pragniesz zabłysnąć i olśnić otoczenie nowym lookiem rzęsy Permanent Lashes są dla Ciebie ! PERMANENT LASHES to nowa metoda przedłużania i zagęszczania naturalnych rzęs. Pozwalająca na uzyskanie zalotnego i pięknego spojrzenia w krótkim czasie. To wyjątkowo precyzyjna metoda podczas której do każdej naturalnej rzęsy doklejone zostają jedwabne rzęsy na całej długości naturalnych rzęs a nie tylko na jednej części lub tylko u nasady. Przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy w odległości 1mm od powieki. Dzięki temu osiągamy efekt: Przedłużenia, Pogrubienia i Zagęszczenia Rzęs nawet o 100%. Rzęsy PERMANENT LASHES wykonane są z miękkich, naturalnie podkręconych włókien jedwabiu imitujących naturalna rzęsę. Budowa włókna jedwabnej rzęsy odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa. Ich istotną zaletą jest fakt, że są bardzo wygodne, lekkie i nie przeszkadzają w codziennych czynnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinkka
dziewczyny chce isć na przedużanie rzęs do Denique w Arkadii ale nie moge znaleźć nigdzie żadnych aktualnych komentarzy i opinii a nie interesuja mnie te z marca czy kwietnia. jak ktos moze to dajcie cos na syzbko, najlepiej z imieniem dokogo sie zapisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3499
ODRADZAM SALON KOSMETYCZNY ROSALINE WE WROCŁAWIU PRZY ULICY SAPERÓW 7. BARDZO NIE PROFESJONALNIE!!!! KLEJ DO RZĘS DOSTAŁ MI SIĘ DO OKA :(. KOSMETYCZKA PANI JUSTYNA ŻENADA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam na świąteczną promocję tylko do 18 grudnia - przedłużanie i zagęszczanie rzęs na terenie Warszawy (Bemowo, Wola, żoliborz, Bielany) Wszystkie niezbędne informacje na stronie : www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrola
spinkka myslisz ze tu ktos prowadzi spis imion kosmetyczek;D? ja byłam u nich przedłużać rzęsy i dla mnie efekt był dobry, a nawet bardzo dobry wiec moim zdaniem mozesz tam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
dziewczyny a Xtreme Lashes robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da4444
ja robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Ja pracuję wylącznie na amerykańskich produktach JB LASHES www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanetta
Ja również pracuję na produktach JB Lashes. Mają super klej, dzięki któremu rzęsy naprawdę długo się trzymają. Zapraszam na przedłużanie rzęs do salonu na Bemowie. Więcej info: zanetarusin.pl (zakładka rzęsy 1:1) . Na życzenie przyklejam również kryształki Swarovskiego - idealne na sylwestra :) Teraz cena przedłużenia to tylko 250 zł (normalna 350zł), oszczędzasz więc aż 100 zł. Dodatkowo możesz wybrać sobie błyszczyk marki Elite i jeszcze dostaniesz ode mnie grzebyczek do rozczesywania rzęs. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes000
Witam!!!! SZCZECIN - zapraszam na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Posiadam cetyfikat i doswiadczenie . Założenie rzęs - 200 zł Odnowa : - do 2 tyg. - 80 zł - do 3 tyg. - 100 zł - do 4 tyg. - 120 zł - do 5 tyg. - 140 zł tel. 507-020-990 Agnieszka - serdecznie zapraszam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinka334
Hej dziewczyny, ja jestem od niedawna fanką przedłużania rzęs które są istnym lekarstwem na moje krótkie i słabe rzęsy.Na początku miałam doklejone rzęsy syntetyczne i niestety nie byłam zupełnie zadowlona-były sztywne i się odkształcały się.Postanowiłam pójść lewel wyżej i przedłużyłam sobie rzęsami jedwabnymi w innym studiu i tym razem sprawdziłam firmę na której pracuje kosmetyczka i były to rzęsy marki Cilsa.Jestem do tej pory zachwycona,nic mnie nie drażni no i fakt wygląda to super naturalnie.Znalazłam tą firmę Cilsa na necie i widzę że mają rzęsy z norek.Zakochałam się w tej firmie,czy może mi ktoś doradzić gdzie przedłużą mi rzęsami z norek w Warszawie na tej firmie?? będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozula22
Rzęsy z norek są super mięciutkie i extra się je nosi :) polecam! tzn. w większości one się nazywają Mink- ale są to rzęsy stylizowane na norkowe- bardzo mięciutkie, ultra czarne, a co ważniejsze hipoalergiczne i dużo tańsze niż te z prawdziwego futra- takich nigdy bym nie dała założyć sobie na oko. Moja koleżanka przedłuża rzęsy w profesjonalnym salonie rzi zaopatruje się właśnie w firmę Cilsa, o której piszesz. Ale ona jest z Krakowa niestety. Jak szukasz tej konkretnej firmy rzęs to może po prostu napisz do dystrybutora i zapytaj czy współpracuje z jakimś salonem w Warszawie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozula22
Świetny artykuł!!! W Krakowie polecam sprawdzone miejsce- Krakowską Szkołę Stylistów -u nich jest to kurs indywidualny z instruktorem w fajnej cenie! A tak jak w artykule to koszt szkolenia zwraca się po 3 klientkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kurs z przedłużania rzęs w Kielcach Pracownia 4 makeup. kurs kosztuje 1000 zł za 8 h. Ja robiłam kurs i od razu zaopatrywałam się w produkty, więc za zestaw mini z kursem płaciłam 1400 zł. Zastanawiałam się nad zestawem plus, ale na tamtą chwilę brakowało mi 400 zł bo kosztował 1800 zł. Polecam bo dużo się naczyłam i juz kurs mi się zwrócił kilka razy, kurs robiłam w lipcu 2011, mam sporo klientek. Kurs miała częśc teoretyczną 2 h, a reszta trening. Miałam kurs w toku indywidualnym, instruktorka była cały czas ze mną i poprawiała błędy. Polecam jestem zadowolona, profesjonalna obsługa, świetnie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs na terenie Warszawy Bemowo, Wola, Bielany, Żoliborz, Chomiczówka, czy prezentem dla Mamy, siostry czy Babci w postaci zaproszenia na zabieg przedłużania rzęs zapraszam na stronę Internetową www.perfect-art.com.pl Serdecznie zapraszam Perfect-art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinka334
Perfect-art na jakich rzęsach pracujecie? jeżeli na Cilsa to chętnie się wybiorę bo szukam właśnie kogoś w wawie ale zależy mi na tej firmie.Zozula dzięki za radę zazdwonię do nich i zapytam bo wolałabym jednak z polecenia do kogoś trafić bo jedno to rzęsy które wiem że ich są bardzo dobre ale też żeby ktoś to dobrze zrobił bo z tymi salonami partnerskimi to różnie bywa... A co do kursów to ja bardzo zwracam uwagę na to nie czy stylistka ma certyfikat ale także gdzie to szkolenie robiła bo przecież wiadomo że sam certfikat to i na allegro można kupić:) też słyszłam o Krakowskiej szkole stylistów,moja koleżanka robiła tam kurs przedłużania ale włosów i jest bardzo zadowolona.pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadda
przedłużone rzesy wygladaja niezwykle zjawiskowo, jednak......UWAGA! Przedłużyłam sobie u pani która przyszła do mnie do domku i wszystko było o.k. do 3 dopełnienia:( Oczy mi spuchły, wylądowałam w nocy na pogotowiu z ostrym zapaleniem spojówek widok był serio przerazający!! A pani która mi je robiła odpisała tylko że "może mi coś wpadło do oka" i zniknęła.. (A uprzedzam, że pisałam jej i dzwoniłam wiele razy. Bez awantur.Poprostu prosiłam aby mi je zdjęła bo może poprostu nabawiłam się uczulenia.) Poszłam więc do profesjonalnego salonu na zdjęcie ich i byćmoże w normalnych okolicznościach zdejmowanie rzęs nie boli,za to ja czułam jakby mi spirytusu wlali do oczu (tak były podrażnione). WIĘC RZESY Z SALONU- OK! Z NIEZNANEGO ŻRÓDŁA- NEVER!! p.s. uwierzcie, lepiej zapłacic więcej i wiedziec do kogo się pozniej zgłosic po porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadda
przedłużone rzesy wygladaja niezwykle zjawiskowo, jednak......UWAGA! Przedłużyłam sobie u pani która przyszła do mnie do domku i wszystko było o.k. do 3 dopełnienia:( Oczy mi spuchły, wylądowałam w nocy na pogotowiu z ostrym zapaleniem spojówek widok był serio przerazający!! A pani która mi je robiła odpisała tylko że "może mi coś wpadło do oka" i zniknęła.. (A uprzedzam, że pisałam jej i dzwoniłam wiele razy. Bez awantur.Poprostu prosiłam aby mi je zdjęła bo może poprostu nabawiłam się uczulenia.) Poszłam więc do profesjonalnego salonu na zdjęcie ich i byćmoże w normalnych okolicznościach zdejmowanie rzęs nie boli,za to ja czułam jakby mi spirytusu wlali do oczu (tak były podrażnione). WIĘC RZESY Z SALONU- OK! Z NIEZNANEGO ŻRÓDŁA- NEVER!! p.s. uwierzcie, lepiej zapłacic więcej i wiedziec do kogo się pozniej zgłosic po porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadda
przedłużone rzesy wygladaja niezwykle zjawiskowo, jednak......UWAGA! Przedłużyłam sobie u pani która przyszła do mnie do domku i wszystko było o.k. do 3 dopełnienia:( Oczy mi spuchły, wylądowałam w nocy na pogotowiu z ostrym zapaleniem spojówek widok był serio przerazający!! A pani która mi je robiła odpisała tylko że "może mi coś wpadło do oka" i zniknęła.. (A uprzedzam, że pisałam jej i dzwoniłam wiele razy. Bez awantur.Poprostu prosiłam aby mi je zdjęła bo może poprostu nabawiłam się uczulenia.) Poszłam więc do profesjonalnego salonu na zdjęcie ich i byćmoże w normalnych okolicznościach zdejmowanie rzęs nie boli,za to ja czułam jakby mi spirytusu wlali do oczu (tak były podrażnione). WIĘC RZESY Z SALONU- OK! Z NIEZNANEGO ŻRÓDŁA- NEVER!! p.s. uwierzcie, lepiej zapłacic więcej i wiedziec do kogo się pozniej zgłosic po porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
irinka 334 wszystkie produkty, jakie używam do przedłużania rzęs są amerykańskiej firmy JB LASHES. www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaadda, warto jednak korzystać z usług pewnych stylistek, z certyfikatami, w porządnych salonach. Czy ta, u której robiłaś miała certyfikaty? ukończyła szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinka334
też się zgadzam z aaaddą,zozulą i dorką.Niestety nasza natura jest taka że się szuka najlepszych okazji.Ale na zdrowiu i bezpieczeństwu nie można oszczędzać!! To są nasze oczy i jeśli ktoś zrobi nam krzywdę to skutki mogą być nieodwracalne.Nie wątpię że są i panie które robią to profesjonalnie w domu,ale to niestety rzadkość i duże ryzyko.Jednak salon,produkty na których pracują i odbyte szkolenia to kluczowe rzeczy które należy sprawdzić.Zozula-znalazłam w końcu w warszawie taką Magdę,kurs ma właśnie ukończony w Krakowskiej Szkole Stylistów a pracuje na Cilsa a do tego pracuje w salonie w samym centrum miasta więc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga000000
Ja jestem z Krakowa i zafundowałam sobie blink& express tydzień temu. Jestem bardzo zadowolona, efekt super, nie wiem jak będą wyglądały za tydzień ale po tygodniu nadal rewelacja. Dla mnie najważniejsza była cena ( dałam 99 zł w Fit-Studiu na Zawiłej) i czas wykonania - wszystko zamknęło się w 45 minutach. Wcześniej miałam rzęsy 1:1 i muszę przyznać, że też wyglądały fajnie ale cena i czas wykonania zdecydowanie zniechęca w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×