Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość jest.super.efekt
Ostatnio skorzystałam z usług Jagody z Białegostoku:) Polecam Paniom które chcą mieć zalotne spojrzenie wygladając naturalnie;) Rzęski bardzo dobrze się trzymają i nie są posklejane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecka
Witam, jeśli któraś z dziewczyn jest zainteresowana to polecam zabieg przedłużania rzęs u Karoliny - zabieg wykonywany jest prywatnie w domu - Bielany - są do wyboru 2 miejsca, jedno przy samej stacji metra Słodowiec, Podobno dojeżdża również do klientek. Ja i kilka moich znajomych jesteśmy bardzo zadowolone z efektu. Super atmosfera, dobre jakościowo produkty, nic się nie odkleja - a wręcz trzyma wyjątkowo długo. Podam nr telefonu jakby któraś z Was była zainteresowana: 0-662-564-682 i jej strona: www.rzesy.eulotka.pl Ja polecam, radzę nie ryzykować i eksperymentować z nieznanymi kosmetyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lash Expert
Podkładki Lash Expert za 17,99 / 5 sztuk . Sprawdź sama jeśli nie wierzysz. Akcesoria i materiały w mega niskich cenach. www.lashexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena987
W lodzi polecam Aleksandre ( 505316317) zakładam u niej i jestem bardzo zadowolona no i nie jest drogo. Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamonika
Czesc, 2 tygodnie temu kupilam na allegro produkt wydluzajacy rzesy - plyn, ktory naklada sie co wieczor tak jak eyeliner. Na strone allegro napisane bylo,ze efekt bedzie widoczny po 4tyg, ja zobacyzlam juz teraz! moje rzesy sa piekne, zdrowe i DLUZSZE! Kolezanki myslaly,ze doczepilam sobie sztuczne! Polecam wszystkim naprawde! Jedna fiolka stracza na 2 misiace, koszt ok 180zl. Po 6tyg stosuje sie juz co 3 dni. Naprawde piekne rzesy bez sztucznego przedluzania i doczepiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia767
a moge prosic jakis namiar do Jagody z Bialegostoku? robilam rzeski w B-stoku juz 3 razy i nie jestem zadowolona z efektu. Ostatni zabieg to porazka pod wzgledem trwalosci, po tygodniu nie mam polowy rzes, odklejaja sie niesmaowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
Estakadko, jesteś jedyną osobą na forum, która tak krytykuje czyjeś wypowiedzi. Nie uważam, żeby tanie uslugi były wykonywane na produktach ogólnodostępnych, które nie są przebadane dermatologiczne. Pracuje od ponad pół roku we Wrocławiu w gabinecie kosmetycznym, ceny sa rowne 200zł za założenia (w wakacje była promocja na 150zł) Bardzo chętnie wykoywam ci darmowy zabieg, pokaże wszystkie certyfikaty ze szkoleń oraz informacje na produktach, że są przebadane dermatologicznie i numery zezwoleń z hurtowni (wszystkie) Jeśli bedziesz chciała to również wpis do ewidencji firmy, numery regon, oraz kase fiskalną. Mam wiele klientek, które cały czas wracają i chcę Ci udowodnić, że tanio to nie zawsze równa się "słabo". To naprawde fajny zabieg, dla kobiet bez rzęs, ale w ten sposób zniechęcach wiele z nich, ponieważ boją się, że beda miały infekcje itp. Jedyny argument jest taki, że pokażesz zdjęcia zrobione w dniu założenia i tydzień później (czy dostałaś jakiś uczuleń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest.super.efekt
dziunia 767 : telefon do jagody z białegostoku 691307700;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalmoka
a znacie może miejsce gdzie można zrobic kurs na stylistke rzes? znalazłam już kilka takich miejsc ale chetnie się dowiem co możecie polecic i jakie sa wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie potrzebuje rady... Mam założone rzęsy metodą 1:1 powinnam iść juz na uzupełnienie ale chce sie upewnić czy nie lepiej bedzie zdjąć je całkowicie i od razu założyć od nowa czy jest taka możliwość? Obawiam się ze jak zrobie uzupełnienie to kolejne bede musiala zrobic dużo szybciej ze wzgledu na wypadniecie tych, oraz te co jeszcze mi sie utrzzmuja nie sa już w dobrej "formie". Za to z drugiej strony nie wiem czy zdjecie i ponowne zalozenie nie zniszczy za bardzo moich rzes... pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Białystok
Do biniak85: uważam że powinnaś zrobić normane uzupełnianie, gdyz Pani która Ci je zakładała uzupełni puste miejsca i doklei tyle rzęs ile się zmieści, przynajmniej ja tak robie swoim klientkom;) Myślę że to bedzie bardziej ekonomicznie, gdyż założenie od nowa jest droższe niż uzupełnienie. Moje klientki przychodzą do mnie po 4 tygodniach zazwyczaj i po zabiegu nie dostrzegają różnicy które to są te "stare" rzęski;-) Takie jest moje zdanie ale sama podejmiesz decyzję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedź.. powiedz mi jeszcze czy jest wogole taka możliwość zdjęcia i od razu założenia nowych i czy bardzo niszy to naturalną rzęsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Białystok
Ja miałam klientki które przychodziły do mnie z rzęskami robionymi gdzieś indziej i ja zdejmowałam je specjalnym preparatem i nakładałam rzęski on nowa;) nie wydaje mi sie zeby to niszczyło naturalne rzęski, gdyż preparat ten usuwa sztuczne rzęski bez zdejmowania/ odpadania naturalnych. Miałam też klientkę która po okołu 8 miesiacach noszenia, przychodząc na korekte chciała zdjąć rzeski i od razu zrobić inne (chodziło o inny kształt długość) i też nie zauważyłam osłabienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycza
megalmoka a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie ma takiej możliwości żeby rzęsy się osłabiły od ich zdejmowania specialnym płynem gdyż on tylko rozpuszcza klei i nie wpływa na rzęsy. Ma on konsystęcie oleistą jak by się uparł to rzęsy można zdjąć oliwą z oliwek ale oczywiście nie polecam :-) Więc nie ma się czym martwić jest to bezpieczne. Musisz tylko potem zwrócić uwagę aby Pani która zakłada dobrze wyczyściła rzęsy odtłuszczaczem bo mogą się gorzej trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalmoka
Z warszawy. Cos może znasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycza
A no to ja tez. Słuchaj mogę ci tylko doradzic na co warto zwrocic uwage bo sama nie robilam ale moja znajoma szukala miejsca gdzie można zrobic taki kurs i przez to już chyba wszystko wiem na ten temat. Przede wszystkim po takim kursie musisz dostac certyfikat (bo bez niego ani rusz), po drugie zwroc uwage na to już dlugo trwa taki kurs czym dłużej tym lepiej (czym dłużej tym lepiej się nauczyc i będziesz pewniej się w tym czulam, najlepsze sa dwudniowe!), po trzecie postaraj się zby to była znana firma a nie jakas firma krzak bo to nigdy nic nie wiadomo to tyle. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalmoka
Suuuper dzieki! Nawet nie wiedziałam ze sa dwudniowe kursy gdzies. A gdzie twoja znajoma się zdecydowala zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycza
Jeszcze tam nie była ale wybrala xtreme lashes. nigdzie indziej nie znalazla dwudniowych szkolen. No i znalazla same dobre opinie na temat tych kursow. Może się tam jeszcze spotkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
Zgadzam się z Kryczą, warto wybrać szkolenie Extreme Lashes, szczególnie, że (nareszcie) ich ceny kursów spadły- od 1600 zł do 3600zł, w zależności jaki kuferek wybierz:) Ogłaszam również, że z powodu na zainteresowanie ceny z promocji letniej pozostaną aktualne - na stałe! Oraz zmieniliśmy lokalizację, znajdujemy się przy ul. Hallera 115. Aplikacja - 150 zł Uzupełnienie - od 80 zł więcej informacji na stronie: www.vip-lashes.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytakon
Dziewczyny a na co komu szkolenie dwudniowe? Wprawna trenerka pokaze podstawy jak najszybciej i najefektowniej stylizować oko... a reszta zalezy od cwiczeń. Według mnie to naciaganie. Krótka teoria - max 1 godzinę i zakładanie rzęs na modelce (1lub2) max 4-6 godzin. Po tym czasie po pierwsze i tak juz jesteście zmęczone (tzn Wasz wzrok i plecy) i niewiele rad dociera. Uważam, że najważniejsze to po takim szkoleniu mieć kontakt ze szkoleniowcem (takim, ktory odbierze telefon, odpowie na nurtujące Was pytania), pozwoli przyjść na aplikację rzęs na swojej klientce. To według mnie jest profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytakon
AAA i często nie firma się liczy tyle co dobry instruktor. Dobre produkty będa promowane przez dobrego instruktora. Czasem firmy maja po prostu słaby marketing... albo są zbyt zajete duzą ilością zamówień i nie mają czasu na przesiadywanie na forach i wystawianie sobie pochlebnych opinii. A Certyfikat "firmowy" a nie "autorski" to chyba podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusha178989
A czy któras z was chciałaby zacząć dorabiać przedłużając rzesy? Po pracy, po szkole, w wolnym czasie? Pieniądze do zarobienia są naprawde duże.Oferuje profesjonalne szkolenie z przedłużania rzęs u Ciebie w domu! Indywidualne lub grupowe (jeśli zapiszą się dwie dziewczyny to oprócz szkolenia, wykonują sobie całą aplikację nawzajem zupelnie za darmo! (oczywiscie z moja pomoca). Szczegóły pod numerem 721380289 lub mail: szkoleniarzesy@wp.pl Moje kursantki zdobywają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, oraz potrafią bezbłędnie wykonać aplikację. Jeśli na szkolenie zdecydują się dwie osoby, cena zwiększa się tylko o 100zł a rzęsy przedłużacie sobie nawzajem! Oprócz bardzo niskiej ceny za szkolenie, obie kursantki otrzymują zupełnie darmową aplikację rzęs, która w salonie kosztuje od 300 do 600 złotych i to wszystko w zaciszu własnego domu!!Szkolenie indywidualne (plus pełna aplikacja na modelce): 299zł Szkolenie grupowe(2 osoby plus dwie pełne aplikacje): 399zł KOSZT SZKOLENIA INDYWIDUALNEGO W SALONIE TO OKOŁO 1000ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia:)
Hey, co sądzicie o salonie Oxy Beauty w centrum Szczecina?? jest całkiem fajna oferta na przedłużanie rzęs za 99 zł....i mysle czy nie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikix
Kurcze się naczytałam o tym przedłużaniu rzęs i zaczęłam się bać. Mam koleżankę, która zaczęła teraz studiowac kosmetologię i podowiadywała sie jak to jest z tym na prawdę, generalnie jeśli rzęsy sa dobrze zrobione to naturalne też nie powinni się zniszczyć. Ja poszłam na przedłużanie do salonu MONA LISA - jestem z Poznania. I generalnie nie zawiodłam się. Chociaż rzęski robiłam tydzień temu więc nie wiem jeszcze jak długo wytrzymają, ale na razie jest ok. Fajnie bo Pani dobrała ładnie rzęsy pod względem długości i nie wyglądam jak straszydło z jakimiś welonami przy oczach! Tu poczytajcie sobie jak w MONA LISIE przedłużają ;) - http://www.monalisa-poznan.pl/oferta/przedluzanie-rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycza
Czemu dwudniowe szkolenie jest lepsze? to chyba oczywiste! wolałabyś żeby twój ginekolog uczył się dzień czy dwa? rok czy dwa? wiadomo ze lepiej zeby uczyl sie dluzej. masz racje ze nie liczy jak dlugo tylko jaka firma. ale jesli firma xtreme lashes jest sprawdzona i bardzo znana to jednoczesnie masz pewnosc ze dobrze sie nauczysz. ja osobiscie jakbym miala sie uczyc to dluzej bo wtedy mialabym wieksza pewnosc ze bede potrafila sama dobrze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmasz masz
krycza ma racje. ja sie nie znam na przedluzaniu rzes, ale rozsadek podpowiada, ze sama jakbym sie uczyla to wolalabym dwa dni, i tak samo jakbym miala wybierac kto mi przedluzy rzesy. a jesli to jeszcze jest dobra firma to w ogole nie ma o czym mowic - dobre i dwudniowe - czego chcec wiecej :D:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×