Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość mvm
to wszytko kwestia tego czy te rzęsy będą prawidłowo założone. Bo jeżeli rzęsy się poskleja podczas zabiegu to nie ma się co dziwić że później są one osłabione. Również należy zwrócić uwagę na ich pielęgnację po zabiegu bo jeśli się ich często dotyka, śpi na jednym boku z głową wbitą w poduszkę to mogą się dziać póćniej dziwne rzeczy typu wykręcenia na boki czy odpadanie. http://mvm-beautician.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvm
to wszytko kwestia tego czy te rzęsy będą prawidłowo założone. Bo jeżeli rzęsy się poskleja podczas zabiegu to nie ma się co dziwić że później są one osłabione. Również należy zwrócić uwagę na ich pielęgnację po zabiegu bo jeśli się ich często dotyka, śpi na jednym boku z głową wbitą w poduszkę to mogą się dziać póćniej dziwne rzeczy typu wykręcenia na boki czy odpadanie. http://mvm-beautician.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namakita
Ja juz prawie 2 lata nosze przedluzane rzesy, swoje mam mega krotkie ze w ogole ich nie widac dlatego jak juz place to chce zeby mi sie podobalo i musze zakladac takie 3:1 lub 2:1 mega zageszczajac. Teraz kiedy przeprowadzilam sie nie moge znalezc dobrej kosmetyczki, dlatego moze ktoras z Was poleci mi osobe ze szczecina ktora oddaje serce w tym co robi, posiada okularki z lupka, oraz posiada rzesy V i W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol_88
hej Dziewczyny! jeśli chodzi o przedłużanie rzęs w Warszawie, polecam Izę www.pieknerzesy.com . zabieg miły, efekt naturalny, nie miałam później jakichś kłopotów z okiem, a rzęsy trzymały mi się ponad 2 miesiące! oczywiście nie wszystkie, stopniowo wypadały mi, ale nie było efektu pustego oka:) a rzęsy naturalne wyrosły mi ładne i zdrowe, jestem bardzo zadowolona! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaw
Hej,która z was poleci mi profesjoinalistkę do przedłużania rzęs z katowic bądź okolic.Proszę o danie mi namiarów .BD WDZIĘCZNA.POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmoreMio8787
ja nie mogę polecić żadnej stylistki niestety, ale za to znam bardzo dobry sklep z rzęsami i z akcesoriami do przedłużania rzęs www.abclashes.pl mają dobre ceny i duży wybór akcesoriów,także ja lubię się tam zaopatrywać jak coś potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika83
Niestety nie jestem ze szczecina, ale dziewczynom z Wroclawia moge polecic dr Kulczycka, która w swoim prywatnym gabinecie robi zabiegi botoxem, mikrodermabrazje, depilacje itp. itd. ale także przedłuża rzęsy. Moze i cena jest troszeczke wyzsza niz w jakis niesprawdzonych gabinetach, ale za taka jakosc uslugi naprawde warto :) rzesy trzymaly mi sie prawie 4 tygodnie i nie mialam zadnych przykrych przygod ze szczypaniem, pieczeniem itp. jak niektore z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. ZAPRASZAM NA SZKOLENIA Z PRZEDŁUZANIA RZĘS METODĄ 1:1 I BLINK EXPRESS SECRET LASHES W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM " DERMINA TEL 726054217 . ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z Olsztyna
do efkaw - wypowiadałam się już w temacie. miałam wiele prób i podejść do przedłużania rzęs. trafiałam na różne stylistki. to, co opisujesz jest straszne i wiem co piszę bo sama miałam podobne przeżycia: miałam rzęsy doklejone do powieki a nie do rzęsy, okropne, posklejane i poparzone klejem oczy. leczyłam się z tego tydzień (a zabieg odbył się w salonie, przez "doświadczoną" stylistkę, w cenie 200 zł). ja również mam swoje jasne rzęsy i kilka razy farbowałam je henną (w przerwach między założeniem rzęs) i przyznam szczerze, że jeśli rzęsy są dobrze założone, nie za grube i nie za cienkie i nie kosmicznie długie (a 13 cm jak na pierwsze założenie to wg mnie o wiele za długie) henna rzęs nie będzie potrzebna. szkoda zachodu. czasami farbuję dolne, żeby nie odróżniały się zbyt mocno od górnych :) czy połączenie henny z klejem mogło tak uczulić? nie wiem, ale jedno jest pewne: w jednym czasie zbyt dużo zabiegów na oczy na pewno nie pomoże. pozdrawiam Cię gorąco i życzę znalezienia idealnej stylistki rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaw
dziękuję :) Narazie od tego feralnego czasu nic z nimi nie robiłam- może sama zrobię sobie kursy właśnie sie nad tym zastanawiam:)ALE jeżeli zrobięten kurs to napewno napiszę....Musze się tylko zastanowić tez czy na wszystko starczy mi czasu...... pozdrawiam was wszystkich- miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkalala
Dziewczny przedłużała któraś z was rzęsy w denique?? Dostałam zaproszenie na skorzystane z ich usług i mysle zeby z niego skorzystac:). Podpowiedzice do jakiego salonu isc najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odbylam kurs przedluzania rzes w firmie wonder lashes w lublinie w salonie euforia i szczerze jestem zawiedziona. nie dosc ze prawie przez cale szkolenie (powinno trwac 8 godzin ale trenerka spieszyla sie na spotkanie wiec je sobie skrocila) trenerka wykonala za mnie cala aplikacje. Mialam mozliwosc doklejenia kilku rzes :(. To po kursie obiecala ze przesle mi na maila skrypt dotyczacy przedluzania rzes pomimo kilku smsow przypominajacych zero odzewu. przed zapisaniem sie na kurs wszystko bylo ok lecz pozniej.... NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Dudzik
Witam Ja robiłam kurs w Bygdoszczy ( 7 godzin jazdy pociągiem ;/) ale nie chciałam oszczędzać na kursie , i nie pomyliłam się :) Kurs trwał cały dzień, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła (właścicielka salonu i przedstawicielka na Polskę Lash Perfect) Nawet teraz w miarę wątpliwości czy jakiejkolwiek sprawy mogę bez problemu się skontaktować i nigdy jeszcze nie odmówiono mi pomocy :) Jeśli chcecie zobaczyć moje prace zapraszam na mojego bloga :) http://twojastylistkarzes-lublin.blogspot.com Pozdrawiam I wierzcie nie warto oszczędzać na dobrym kursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia206
Dokładnie takie szkolenie jak powyzej opisano robi babka z woj lubuskiego jest kosmetologiem chyba z 5 lat pracowała jako stylistka Xtreme Lashes a teraz jest instruktorem w Secret Lashes , naprawdę polecam , cały dzień szkolenia , super produkty i zawsze odbiera telefon ode mnie jak potrzebuję porady:o)) Namiary na nią są na stronie oficjalnej Secret Lashes ( jej gabinet nazywa się Dermina")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junetaczka
szkalala z ich salonow warszawskich chyba najlepszym jest ten w arkadii. Ale poczytaj jeszcze co i jak zebys nie poszła a tam zonk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prifka
Dziewczyny jak chcecie mieć naprawdę świetne rzęsy to polecam Panią Magdę ze Szczecina 663726387. Rewelacyjnie robi rzęsy, nie są posklejane nie widać grudek kleju a dodatkowo utrwala rzęsy specjalnym preparatem który daje jeszcze lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prifka
bardzo dobrze rzęski robi pani Magda w Szczecinie. Tanio bierze w porównaniu do innych a efekty są rewelka. nr do pani Magdy podaje jak ktos chce. 663726387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) tak czytalam to forum i moze byscie mi powiedzialy ktore firmy polecacie bo ja mialam robione w secret lashes i nie dokonca jestem znich zadowolona bo mialam zla dlugosc dobrana a robila mi to instruktorka wiec powinam miec bardzo dobrze zrobione skoro ona uczy inne dziewczyny i po 2 tyg prawie rzes nie mialam bo tak sie odklejaly a stosowalam sie do wszystkich przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prifka
Jamochłonek. Skorzystaj z usług pani Magdy numer podalam wyżej. Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaw
A ja dalej szukam i szukam dobrego kursu.Napiszcie jeżeli coś wiecie o Katowicach bo mam najbliżej i na czasie mi zależy:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Prifka bardzo Ci dziekuje za inf ale do szczecina mam kawalek wiec mi sie to nie opłaca;/ a wogole jaka firme polecasz? Efkaw w Katowicach słyszałam o kursach prowadzonych przez Agnieszke Brode to jest ich strona to wejdz Sobie i zobacz czy Cie interesuje http://www.biarbeauty.com/ ma bardzo dobre recenzje wiec mysle ze warto pojsc jak Cie taki kurs interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka133
cześć dziewczyny! bardzo fajny wątek o przedłużaniu :) sama się skuszę na taki zabieg. szukam dobrej stylistki rzęs w Olsztynie. kogo polecacie z OL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardddda
Polecam przedłużanie rzęs w salonie Explozja piękna w Katowicach, rzęsy trzymają mi się bardzo długo, nie zniszczyło moich naturalnych rzęs. Cena jest bardzo przystępna, robie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyśka
Przedłużałam rzęsy już w wielu salonach, ale najbardziej zadowolona byłam z Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Rzęsy bardzo długo się trzymały, gdzie po wizycie w innym salonie po 2 tygodniach musiałam już iść na uzupełnienie. Jednym słowem pełen profesjonalizm i wysoka jakość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sviatlana
Witam Panie:) Robię aplikację rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes już od 4 lat. Posiadam certyfikaty I i II stopnia oraz tytuł Master. Jestem trenerem i prowadzę szkolenia. Pracuję w salonie Ce Ce Beauty clinic. I choć teoretycznie to jest niemożliwe ale robię sama sobie rzęsy. Zainteresowanych aplikacją lub szkoleniem podaję tel: 790 813 541.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinac
Witam, Proponuję profesjonalny zabieg przedłużania/zagęszczania rzęs 2:1, oraz 3:1 poparty Certyfikatem. (Certyfikat do wglądu) Pracuję na rzęsach z włosia norki syberyjskiej. Dobieram rzęsy indywidualnie po konsultacji z klientką. Stosuję produkty renomowanej firmy Secret Lashes. Usługa trwa ok. 3h. Wykonuję ją w domu (Prądnik Czerwony) oraz w Nowej Hucie. Możliwy dojazd do klientki w Krakowie. Efekt pięknych, długich i podkręconych rzęs utrzymuje się od 6-8 tyg.(żywotność własnej rzęsy). Szczoteczka dla każdej klientki w prezencie. Serdecznie zapraszam wszystkie Panie lubiące dobrze wyglądać. Spróbuj, a nie będziesz w stanie obejść się bez pięknie prezentujących się rzęs. Kontakt: 696-411-871 (jeśli nie odbieram napisz SMS oddzwonię) lub kontakt meilowy. Paulina. Cennik: - 2:1 120zł - 3:1 140zł - uzupełnianie rzęs od 60zł - ściąganie rzęs 20zł Mogę przesłać zdjęcia swoich prac na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTERMAGI
Takie zabiegi są ok, jeśli używa się dobrych rzęs. Najlepsze są jedwabne rzęsy takie jak tu, które nie odkształcają się, są leciutkie, i dobrze się dopasowują, no i nie warto brać grubszych niż 0,20 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTERMAGI
Takie zabiegi są ok, jeśli używa się dobrych rzęs. Najlepsze są jedwabne rzęsy takie jak tu http://professional-lashes.pl/, które nie odkształcają się, są leciutkie, i dobrze się dopasowują, no i nie warto brać grubszych niż 0,20 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonast
Witam. Jeśli mogłabym polecić przedłużanie rzęs, to tylko u pani Beatki. Rzęsy widać że są dobrej jakości są jedwabne, bardzo miękkie i lekkie. Pani Beatka bardzo fajnie dobiera rzęsy do kształtu oka poleciłam też ją moim koleżankom i są z niej mega zadowolone. Chodziłam do niej jak pracowała w salonie, ale na szczęście zaczęła to robić na własną rękę z dojazdem do domu w salonie płaciłam 400 zł a teraz płacę 100 zł a uzupełnienie 50 zł. Fajne to też jest u niej że te 3 godziny mijają bardzo szybko, równa babka można sobie z nią pogadać:). To jest do niej nr: 604975069 SERDECZNIE ZAPRASZAM :) KONTAKT: 604975069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinac, mam do Ciebie pytanie ja robiłam rzesy Secret lashes i moje nie utrzymywaly sie tyle ile piszesz a dbalam o nie i stosowalam sie do zalecen stylistki, wiec moze nie jest to taka renomowana marka? owszem przez pare dni rewelacyjny efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×