Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość kollllorova
Dziewczyny, muszę Wam powiedziec z mojego doświadczenia że pracowałam na Secret Lashes i w cale nie uważam, że te produkty są dobre, Nouveau Lashes zdecydowanie lepsze. Klej tak nie śmierdzi. Naprawde mam duże doświadczenie i wiem tez ze klientki najczęsciej własnie pytają o Nouveau Lashes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Krzy
Dziewczyny chciałam wam powiedzieć ze skusiłam się waszymi opiniami i poszłam na przedłuzanie rzes do p.Marty ( jestem z Lublina) I co .. jestem bardzo zadowolona i chciałam wam za to podziekowac, bo tak naprawde bez opini na pewno bym do niej nie trafila. Stąd sama ją piszę aby inne dziewczyny poznały i moją opinie. Nie wiem czemu ale wcześniej robiłam w dwóch salonach ( jeden na Sikorskiego, drugi na narutowicza ) i w jednym jak i drugim rzęsy były bardzo sztywne i ewidentnie bylo widac ze są sztuczne, natomiast po zabiegu u P.Marty ( nie piszę jaki to salon bo ona jeździ do klientek) nie dość ze nic mi nie przeszkadzało na oczach to rzęski były niesamowicie mięciutkie i delikatne w dotyku. Dlatego jeszcze raz dziękuję za opinie i piszcie jak najwięcej opinii o salonach bo to własnie dzięki nim mamy szanse trafic na osoby naprawde kompetentne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda234
Zgadzam się i polecam NOUVEAU LASHES i produkty tej marki. Nie lubię chińszczyzny, i nie uwierzę, że produkty Chińskie są dobre, czy nawet średnie. Wolę postawić na marki Europejskie takie jak Nouveu Lashes. Produkty tej firmy są brytyjskie, są na rynku od 2007 roku, a ostatnio widziałam jak polecała rzęsy w programie na Polsat Cafe Justyna Steczkowska. Teraz jestem po szkoleniu i jestem mega zadowolona ze szkolenia, produktów. Szkolenie trwało cały bity dzień, byłam na drugi dniu ( na ochotnika ). Atmosfera na szkoleniu fajna, trener bardzo kompetentny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadkowska_988
Ile kosztuje taka aplikacja i przez jaki okres czasu utrzymuje sie sam efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda234
Ja pracuje na Nouveau Lashes policzyłam kiedyś różnicę w zużyciu materiału 15, a 30 zł na Nl, a różnica w jakości jest. To tak jak porównanie taniej marki do makijażu z droższą. Nie muszę walczyć na cenę. Aplikację wykonuję za 150 200 pln 1 1,5 godziny i opłaca mi się to. Jesli chodzi o szkolenie trzeba liczyć na wydanie za pakiet ok 1700pln. Ale szybko się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfectart
Zapraszam na majowe promocje cenowe przedłużania rzes. Warszawa Bemowi, Wola,Zoliborz, Targowek www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiowa1
@maggda234 mam pytanie ile potem kosztuje taki zabieg ? Pytam już tutaj jako klientka, na razie nie planuje takich kursów, ale w sumie moze kiedys bede chciała. Na razie chciałabym tylko zobaczyć jaki bedzie efekt na moich rzęsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
Z tego co słyszałam od zaprzyjaznionej kosmetyczki - tutaj własnie jesli chodzi o szkolenie to są 3 metody w cenie jednego 1do 1, 2do1, rzęsy dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarnaaa
a słyszałyście o przedłużaniu rzęs 3D?? ja zrobiłam u Pani Moniki w Szczecinie, jest to nowość ale wygląda rewelacyjnie!! http://www.przedluzanierzes-monika.pl/ na jej stronie mozna zobaczyć w galerii jak to wygląda. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziewczyny polecam Panią Marlenę. Rzęsy robi idealnie i pięknie.Robi każdego rodzaju rzęsy 1:1,2:1,3:1.Posiada rzęsy jedwabne , norki, kolorowe .Różne długości i skręty.POLECAM!!!Zresztą same możecie to ocenić bo ma swojego bloga breendii.pinger.pl GDYNIA - I dojeżdża do klientki :) TEL. 519-693-955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowska98
Ja sie zastanawiam nad tym kursem Nouveau Scara. W sumie coraz wiecej klientek własnei o to pyta, wiec moze rzeczywiście warto o tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylizacja Paznokci i Rzęs
A ja zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs kilkoma metodami na śląsku ( Mysłowice,Katowice) . Oraz na szkolenia z instruktorem z wybranych metod aplikacji rzęs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie próbowałam tego robić, ale szczerze bardzo mnie kusi. Ostatnio trochę czytałam na ten temat bo coraz bardziej gdzies chodzi mi po głowie taka zmiana. Mam bardzo jasne rzesy, nie są bardzo żadkie ale jak nie sa pomalowanie wygladają dokładnie tak jakby ich nie było. Ostatnio pocyztałam trochę i chyba osobiście zdecydowałabym sie na tę metode jeden do jednego, a wy co o niej myslicie? http://alejaweselna.pl/Przedluzanie-i-zageszczanie-rzes/warto_wiedziec_493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczny. Jestem z okolic Rabki i wiem ze w Zakopanem jest dziewczyna ktora robi pieknie rzesy. Nie reklamuje sie ba bilbordach...a dostac sie jest bardzo ciezko. Ktos moze zna i ma nr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia55
Ja mogę polecić Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Świetnie robią rzęski na materiałach najwyższej jakości, a cena nie jest zbytnio wygórowana. Z przyjemnością wracam do tego gabinetu. http://www.kulczycka.pl/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :) mi robila rzesy Pani Marta, ktora pracuje w Pajo w Luboniu k. Poznania. Jest tam taki nowy gabinet Euforia bodajze sie nazywa. Najpierw robilam tam zele a pozniej skusilam sie na rzesy - mam zrobione delikatnie bo taki efekt chcialam i jestem bardzo zadowolona ! Z czystym sumieniem moge polecic. PS. Pani Marta wykonuje sliczne zdobienia i recznie je maluje na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynnnoska
Moje drogie, ja sama aplikuję rzęsy metodą Nouveau Lashes od 2007 roku i wiem, że jak są w sposób poprawny przedłużone wszystko jest ok. Oczywiście jak przychodzi do mnie klientka i prosi o nie wiadomo jaki efekt, a rzęsy ma marne – to tłumaczę jej grzecznie co mogę zrobić i dzięki temu klientki są zadowolone i ja też, bo nadal chodzą.Ale z tego co widze to klientki bardzo sobie chwalą tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszzzkowa
Dziewczyny, wybierajcie sprawdzone firmy.Jak widziałam na targach jak babka posklejała rzęsy babeczce byłam w szoku. Jak można tak psuć metodę, szok. Dlatego koniecznie własnie najlepiej jest iśc tam jak pisała poprzedniczka na profesjonalne szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuuotka
To rzeczywiscie jakaś masakra. Własnie dlatego trzeba sie wystrzegać takich kosmetyczek, które w taki sposób działają wiec mysle ze trzeba szukac jednak sprawdzonych gabinetów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denique! chcesz miec dobrze i ladnie zrobione te rzesy to lec tam. moja znajoma tam byla i efekt powalil nie.... ma tak masakrycznie super rzesy ze az sie patrzec chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiowa
Potwierdzam, stosuje tez NL i jestem zadowolona. Jakość aplikacji zależy od aplikującej, a nie od produktów i marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 123321
Hej dziewczyny a ja znam dziewczynę z Gdyni, która perfekcyjnie robi rzęsy. To jej blog i zdjęcia breendii.pinger.pl/.Pozdrawiam wszystkie fanki tej metody. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Białystok
MEGA PROMOCJA !!!! Oczaruj spojrzeniem swego mężczyznę i nie tylko! Zapraszam na przedłużanie rzęs metodą 1:1 Posiadam ukończony kurs potwierdzony certyfikatem. Posiadam różne długości, grubości oraz profile rzęs (J, B, C) przez co każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj ! Zapisz się już dziś Napisz i uzyskaj więcej informacji. Zapytaj się o możliwe promocje. Zapraszam !! Więcej informacji na mailu: justa.i@wp.pl lub pod nr 508681246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam podziękować za pomoc w dokonaniu wyboru salonu przedłużania rzęs w kielcach. Wybrałam 4makeup na Wesołej (poza oczywiście przejrzeniem całego internetu ;). ) bo ma bardzo dużo pozytywnych opinii, a ponadto Pani, która zapisywała mnie na wizytę szczególowo poinformowała mnie o zabiegu. Samo przedłużanie ok. Ale dlugo trzeba leżeć (zał. 2 h, uzupeł.po 3 tyg. 1h 45min -2 h), poza tym nie odczułam innych nieprzyjemnych skutków o których się tu naczytałam tyle. Salon fajny, obsługa salonu miła i piękniuśne rzęsiory, a to najważniejsze. Uzupełniałam już 3razy i nadal jestem zadowolona dlatego postanowiłam napisać w podziekowaniu za pomoc w znalezieniu godnej polecenia miejscówki na rzesy, ale takze paznokcie (robiłam hybrydę na stopach i dłoniach- ekstra na dłoniach trzymała się 2,5tyg a na nogach mam odrost, ale jeszcze wytrzyma z tydzień, mam już 3 tyg) i peeling kawitacyjny, bo też u nich robiłam (cena za peeling z algami i serum w promocji 47zł). Mam nadzieję, że moja opinia pomoże Wam w znalezieniu idealnego dla was salonu kosmetycznego w kielcach i dobrej stylistki rzęs. Moim ideałem jest jak na razie ten salon. Dugi opis,ale może komuś się przyda moja opinia, tak jak mi wasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssowa23
A ja teraz zdecydowałam sie na LVL - lifting rzęs najnowszej generacji.Podkręcenie rzęs od samej nasady, nie tak jak w przypadku trwałej, która podkręca tylko same końcówki. Metoda nie niszczy rzęs a naprawde efekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazdrowska
Jeśli chodzi o Warszawę polecam www.galeriaodnowy.com Już od dawna korzystam z usług Pani Magdy i jestem mega zadowolona. Rzęsy robi po prostu super, można pojechać do niej do gabinetu na Wilanowie albo dojeżdża do klienta. Regularnie robię u niej rzęsy i panokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Co do lifingu rzes rzeczywiscie super sprawa. Idealne dla kobiet o krótkich rzęsach, podniesienie i podkręcenie ich od samej nasady powoduję, że rzęsy wydaja się dłuższe i gęstsze. Klientka nie przychodzi na korekty wiec efekt utrzymuje się aż nie wymienią się rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onissskowa23
Podkręcenie od samej nasady powoduje, że rzęsy wydają się dłuższe, gęstsze ładnie rozdzielone. Idealne dla rzęs niesfornych, które się skręcają, ponieważ LVL sprawia że zmieniamy ich kształt. Ja mam na swoich rzęsach i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×