Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Perfect-art
Witam, wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem rzęs zapraszam na stronę internetową: www.perfect-art.com.pl Przedłużam i zagęszczam rzęsy w Warszawie w okolicach Bemowa, Woli i Żoliborza. Rzęsy i kleje (trzy rodzaje klejów w tym dla alergików), których używam do przedłużania rzęs są amerykańskiej firmy JB Lashes. Potwierdzenie uzyskania certyfikatu w 2010 roku można sprawdzić na stronie www.jblashes.pl w zakładce stylistki. Gdybyście chciałaby o coś zapytać piszcie proszę na perfectart@onet.pl Serdecznie zapraszam, Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedicure-rybki
Kurs i szkolenie to podstawa,nie wybiera się taniego i byle jakiego,tak samo jak szkoły lub uczelni . Kurs z certyfikatem dobrej firmy może zapewnić pracę za granicą lub w renomowanych salonach w Polsce . Ja na szkolenie przyleciałam z Rzymu,więc chyba pobiłam odległością wszystkich. Tak jak koleżanka wybrałam firmę LashPerfect i też u Eli trenerki i szefowej LashPerfect na Polskę.Gorąco polecam . Miałam wcześniej szkolenie w jednym z salonów warszawskich,nawet dostałam dyplom,ale jak pokazałam to we Włoszech to mnie wyśmiali,niestety przekaz wiedzy i umiejętności też był na poziomie dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedicure rybki ma racje ze trzeba wybrac dobry kurs po którym sie ma odpowiednie certyfikaty.a robil ktoś z zwas kurs w Biar Beauty Group w Katowicach bo ja słyszalam pochlebne opinie i kursu coprawda nie bede narazie robic ale chciałam tam rzeski sobie zrobic i nie wiem czy warto? jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaw
do IWONAST: hEJ. a GDZIE PANI bEATA ROBI RZĘSKI(MIEJSCOWOŚĆ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta przedluzanie_rzes1@o2.pl
WYJĄTKOWA PROMOCJA!!! PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE ORAZ ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1 ELBLĄG RZĘSY JEDWABNE - 100zł (PROMOCJA!) RZĘSY Z WŁOSIA NOREK - 120zł (PROMOCJA!) Rzęsy dłuższe nawet o 50 procent... Długie i eleganckie, gęste, błyszczące... Elastyczne i trwałe... Uwodzicielskie spojrzenie... Szanowne Panie, jestem studentką kosmetologii z ukończonym kursem przedłużania oraz zagęszczania rzęs metodą 1:1. Zabieg ten wykonuję od ponad 4 lat, pracuję na produktach posiadających atest, tylko markowych firm (SECRET LASHES, XXLLASHES...). Posiadam certyfikat ukończenia kursów przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Pracuję również w salonie kosmetycznym, gdzie również wykonuję zabieg przedłużania rzęs, cena zabiegu wg cennika salonu. Oferuję: - 4 rodzaje skrętu rzęs - 4 grubości rzęs (najczęściej zakładane 0,20) - różne długości (od 6mm do 16mm) - APLIKUJĘ MAKSYMALNĄ ILOŚĆ RZĘS -RZĘSY JEDWABNE -RZĘSY Z WŁOSIA NOREK Zapraszam na przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs RZĘSAMI Z WŁOSIA NOREK SYBERYJSKICH. Są to wyczesywane z naturalnego futra, ręcznie selekcjonowane, najlżejsze i najdelikatniejsze na rynku rzęski. Zabieg jest bezbolesny, rzęsy nie powodują uczuleń. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i nie przeszkadzają w codziennych czynnościach. Profesjonalne produkty zapewniają dokładnie wykonany zabieg i długotrwałe efekty oraz bardzo naturalny wygląd. Efekt jest niesamowity! Rzęsy dłuższe nawet o 100%.. Lekkie i naturalne.. Spojrzenie wyraziste, pełne blasku i kobiecości.. Zabieg trwa ok. 2h (w zależności od ilości rzęs danej Klientki) Cennik: Uzupełnienie RZĘSY JEDWABNE - max. 50 zł Uzupełnienie RZĘSY Z WŁOSIA NOREK - max. 60zł Zdjęcie rzęs - 20 zł Dla każdej Klientki specjalna szczoteczka do rozczesywania rzęs GRATIS! SERDECZNIE ZAPRASZAM!!! KONTAKT POD NR TEL. 787_445_673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z Olsztyna
do jamochłonek: wątek o przedłużaniu traci na wartości przez reklamowanie się pań, które rzadko podają miasto, w którym pracują :/ co do rzęs z Secret Lashes: miałam je założone parę razy (rzęsy i klej z tej firmy) przez bardzo dobrą stylistkę i za każdym razem trzymały się bardzo krótko. fakt, wyglądały ładnie, ale cena do ich trwałości jest nieadekwatna. dosyć długo noszę już rzęsy i zawsze dbam o nie tak samo, ale Secret Lashes się u mnie nie sprawdziły. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaw
a niech reklamują - może znajdzie się ktoś z katowic:) bądź pobliskich okolic za fajną cenę do 150:) narazie dziewczyny to wróciłam do tuszowania moich rzęsek moimi ulubionymi tuszami :) a na urodzinki moje założe sobie sama kępki sztucznych:)pozdrawiam gorąco w te zimnnne dni brrrr:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza.26
Cześć dziewczyny. Wiem,że pewnie się powtarzam,ale gdzie najlepiej zrobić kurs do metody 2:1 i/lub 3:1? Tak naprawdę to już sama nie wiem,bo wydaje mi się,że za wiele firm tego nie proponuje, a wolałabym coś mniej zawodzącego od SL lub WL.Miejsce na mapie nie jest ważne,ale to jak instruktor podchodzi do temamtu ;) Proszę pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Czesc Dziewczyny! Przedłużaniem rzęs zajmuje sie od 2010 roku. Jeśli jesteście zainteresowane przedłużaniem lub zageszczaniem rzęs zapraszam do odwiedzenia strony gdzie znajdziecie nie tylko galerie zdjęć ale także wszystkie niezbędne informacje o przedłużaniu i pielęgnacji rzęs. www.perfect-art.com.pl Serdecznie pozdrawiam Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atoria
Ja przedłużałam rzęsy we Wrocławiu w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej. Cena w gabinecie jest troszeczkę wyższa, ale rzęsy trzymały się bardzo długo, a efektu zazdrościły dziewczyny, które regularnie przedłużają rzęsy u koleżanek. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Atoria
Nie ma różnicy czy zabieg jest wykonywany w salonie czy u koleżanki .... Różnica polega na jakości materiałów i doświadczeniu stylistki ... To by było na tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudnerzesy
czesc dziewczyny :) ja moge polecic rzesy Glamour Lashes, od ponad roku pracuje na tych rzęskach i mam same zadowolone kilentki :) maja akcesoria do przedluzania rzes, czesto fajne promocje, jednak nie maja w tej chwili kleju, czy mozecie jakis polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Robiłam kurs przedłużania rzęs Nouveau Lashes 1:1, 2:1 i rzęs dolnych w Katowicach w szkole Biar Beauty Group. Kurs trochę kosztuje ale na prawdę warto. Wszystko na najwyższym poziomie a co najważniejsze nie dają certyfikatu " od ręki" tylko po kursie trzeba założyć 3 poprawne aplikacje i przesłać im zdjęcia z wykonania. Jeżeli rzęsy są dobrze założone to wysyłają certyfikat . Jeżeli chodzi o materiały Nouveau Lashes to są najwyższej jakości. Rzęsy jedwabne, lekkie i miękkie- moje klientki mówią, że w ogóle nie czują że rzęsy są przedłużone. Klej bezzapachowy i antyalergiczny, nie szczypie ani nie drażni oczu. Co do samego zakładania rzęs metoda ta jest bardzo precyzyjna. Każdą rzęsę doklejaną macza się w kleju indywidualnie, do tego nadmiar kleju się ściąga. Wiele metod polega na posmarowaniu klejem wszystkich rzęs naturalnych i dopiero naklejaniu rzęs przedłużonych stąd powstają sklejenia i grudki. Sam fakt, że pierwsze założenie rzęs metodą Nouveau Lashes trwa ok. 3-4h o czymś świadczy. Efekt można dobrać indywidualnie do klientki ponieważ jest cała gama długości i grubości rzęs. Można uzyskać efekt bardzo naturalny jak też bardzo "sztuczny" wszystko zależy od klientki. Efekt utrzymuje się ok. 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiamonisia
Jeśli chodzi o kogoś z Łodzi to polecam Panią Kamilę, bardzo sympatyczna, podejście ma indywidualne do każdego klienta, wszystko wytłumaczy na czym polega zabieg i jak postępować po założeniu rzęs, dzięki temu moje rzęsy choć przedłużam ponad rok nie zniszczyły się. Doradza kiedy wypadałoby zrobić przerwę (tak było w przypadku mojej siostry która ma słabsze swoje rzęski niż moje). Bardzo profesjonalna jest w tym co robi i przede wszystkim nie jest to ktoś z łapanki a kosmetolog co uważam że też ma znaczenie akurat. Polecam podaję jej numer P. Kamila 500 722 241 Łódź (na smsy też odpowiada więc jak macie jakieś pytanie to możecie pisać, ja właśnie dostałam smska że robi promocje andrzejkową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOnkretnie_rzesy
Widze ze tu same specjalistyki od przedłużania rzęs:d. A skoro tak to szukam rzetelnych informacji o Denique - bez zbędnego ściemniania i stawiania laurek. Konkretnie czy warto tam przedłużać rzęsy czy nie. Jeśli tak to do kogo isć, a jeśli nie, to dlaczego nie. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti88
A chodzi Ci o Denique w jakim mieście? Koleżanka robiła jakiś czas temu we Wrocławiu, chyba w Magnolii i była średnio zadowolona. Z tego co pamiętam to bardzo krótko rzęsy jej się trzymały. Teraz obie chodzimy do Centrum Estetyki dr Kulczyckiej, o którym wcześniej już dziewczyny wspominały. Ten gabinet naprawdę mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata ;)
Witam, oferuje przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 na terenie Białej Podlaskiej i Lublina! Posiadam certyfikat ukończenia kursu. Mam do wyboru różne długości i grubości rzęs jedwabnych renomowanej firmy. Cena wynosi jedynie 70 zł! Kontakt 518488606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamm
przedłużanie rzęs 1 do 1, radom kontakt 608394918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropatka999
W Krakowie polecam Studio Piękna - mają śliczne rzęsy, ultralekkie i mięciutkie, delikatne, super jak dla moich oczu. Efekt utrzymuje się już bardzo długo bez najmniejszych ubytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs to super sprawa. Kto nie spróbował niech żałuje bo efekt jest niesamowity. Ja znalazłam rewelacyjny salon womens time w Krakowie, w którym robię sobie rzęski od ponad pół roku i chyba już nie zrezygnuję. Na początku myślałam, że to nie dla mnie ponieważ mam dosyć wrażliwe oczy i nawet niektóre tusze mnie uczulały, więc się trochę bałam. Ale okazało się, że mają tam super kleje i nawet moje oczy bez problemu to zniosły. Dzięki temu nie muszę już się malować a moje oczy wyglądają jak z reklamy. Wprawdzie nie mam bardzo długich rzęs bo nie o to mi chodziło żeby wyglądać jak plastikowa lalka, ale i tak efekt jest dużo lepszy niż moje własne rzęsy z mascarą. Ja mam rzęski jedwabne, metoda1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justai
Hej! gdzie można zrobić kurs przedłużania rzęs w Białymstoku może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata F.
Ja jestem samoukiem. Kupiłam na allegro świetny, profesionalny zestaw do przedłużania i zagęszczania brwi od Mery Macom. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne narzędzie i produkty, a dodatkowo posiada film szkoleniowy. polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkama
Ja w krakowie chodzę do sympatycznej dziewczyny robie u niej rzeski juz od roku polecam bo jest naprawde dobra uwielbiam swoje rzęski :-) http://www.facebook.com/home.php#!/pages/New-look-przed%C5%82u%C5%BCanie-rz%C4%99s/409373585802572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IngaBalcerzak
Najbardziej zadowolona z przedłużania rzęs byłam po wyjściu z Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Cena jest trochę wyższa niż w mniejszych gabinetach, ale efekt jest oszałamiający! Już jestem umówiona na uzupełnianie przed sylwestrem. Moim zdaniem naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda białystok
Jestem stylistką rzęs i szukam Stylistki rzęs, która być może ma ten sam problem co ja a mianowicie wykonuje ten zabieg dla wielu pań a sama sobie nie da rady zrobić. Proponuje zrobienie tego zabiegu sobie nawzajem;-) kontakt: 691307700 BIAŁYSTOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Przedłużanie i zagęszczenie rzęs: - www.perfect-art.com.pl Pozdrawiam Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katima
Witam, zdecydowanie warto przedłużać rzęsy, bo efekt jest niesamowity! Przekonałam się o tym na własnej skórze, choć jeszcze do niadawna byłam nastawiona sceptycznie. To chyba dzięki temu, że trafiłam na naprawdę profesjonalną stylistkę. Bo w sumie zadowolenie związane jest z dobrze zrobionym zabiegiem, czyli koniecznie trzeba znaleźć kosmetyczkę, która umie to zrobić i pracuje na kosmetykach odpowiedniej jakości. Ja przedłużam sobie rzęsy już od jakiegoś czasu i tak się przyzwyczaiłam do obecnego wyglądu swojej twarzy, że na pewno będę to kontynuować. Zdarzyło mi się, że kobiety w sklepie czy biurze zaczepiały mnie z pytaniem, gdzie robię swoje rzęsy. Polecam Magdalenę Wróbel tel: 607 186 086, namiary na nią znajdzie Pani na stronie: www.magmakeup.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×