Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sensation

Kozaczki emu, czemu u nas tak mało popularne??

Polecane posty

Gość sensation

Właśnie sobie takie sprawiłam (beżowe), producent zapewnia ze sa idealne na każdą porę roku, wełna owiec w zimie daje cieplo a latem przyjemnie chłodzi stopy. Przykro patrzec na te białe ''cawbojki" z trzema paseczkami lub inne dziwactwa typu różowy mukluks z pomponami... Emu górą! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska blabla
Tez je mam, są ekstra. A ty Katerina nie masz racji, emu nadają się do calorocznego noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to suuuuper
nadają się idealnie dla obciachowych nastolatek:) Prawie jak gumofilce- je też można nosić na każdą pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink frogg
dla mnie to estetyczna porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale te buty
BYŁY modne, jakieś trzy sezony temu. Teraz to chyba tylko u nas, w zaścianku IV RP (czyli kraju czwartego świata) nosza jakieś niedoinformowane ofiary przeszłej mody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejcie link
jak one wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejcie link
dzięki, heh w sam raz na upały faktycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwww
moim skromnym zdaniem te butki są okrutne:) i wyglada sie w nich smiesznie:) jakies takie połączenie gipsu ze złamanej knogi, buciora eskimosa z żelazkiem i pledem flicowym czy kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Juz wiem, czemu tak malo dziewczyn smiga w emu po ulicach! Pewnie dlatego ze na bazarach jeszcze ich nie podrobili a szkoda im kasy na porzadne buty hhheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te buty są juz dawno niemodne
w stanach chodziło się w takich jakieś 2-3lata temu. teraz sa zupełnie passe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomine fakt, że są średnio ładne :D Nikt mi nie wmówi, że nadają się na każdą pore roku :D A już na pewno nie jakas napalona na nie małolata, która zżyna styl z Pameli Anderson :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreconaola
a mi sie podobaja i mam takie juz dobre 2 lata i bede dalej chodzic. Moze kupie jeszczze jedne. Nie jestem nastolatką, blizej mi do 30 niz 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreconaola
nie, tylko zimą, az tak nie przeginam....wole japonki wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia bandzia
okropne te buty do czego sie je nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przeproszeniem
takie gumiaki no ale kazdy ma swoj gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Mnie też się nie podobają za bardzo ale za to uwielbiam mukluksy,nie obciachowe różowe fotrzaki ale czarne z odrobiną futra i bez żadnych pomponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberry
żeczywiście są ochydne, jakby jakieś ze wsi, albo narodowe buty z antarktydy.... koszmar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
okropne ten kalosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Oj tam zaraz kalosze...Nie spotkalam sie jeszcze z zadnym hitem mody ktory bylby tak zbesztany na tym forum jak emu...no moze białe kozaczki :) A mnie i tak sie podobaja i bede w nich chodzic tej zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa...
Ja sobie sprawilam blekitne ale po przeczytaniu wypowiedzi na tym forum zwatpilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
keep smilling! Tak sobie myślę... fajnie by było jakby wiecej lasek i małolat paradowało w takich buciach.... Ja bym sobie chodziła w eleganckich skórzanych (nie mylić z zamszem) zgrabnych kozaczkach na ładnim wysokim obcasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Kasia nie przejmuj sie, gdyby naprawde tak bylo jak pisza moje szanowne rozmowczynie to emu nie mialyby tak wysokiej sprzedawalnosci i nie cieszylyby sie na aukcjach internetowych takim zaintersowaniem:) Wiem cos o tym bo poniekad intersuje mnie sprzedawalnosc poszczegolnych modeli kozakow i pilnie sledzę rynek obuwniczy. Gdzie kupowalas swoje emu?? Pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
a czemu są takie popularne: - bo nie są ładne - bo nie są zgrabne - bo nawet dziewczyna o figurze modelki lapiej wyglądałaby w jakichkolwiek innych butach - bo dlaczego mosić skórzane "skarpety" na nogoch, skoro można założyć coś ładnego vs. eleganciego vs. dobrej jakości i łądnie/sexi wyglądać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×