Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sensation

Kozaczki emu, czemu u nas tak mało popularne??

Polecane posty

Gość sensation
Bo jeszcze ani razu ich nie ubralam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
re: do misteris, czy jakoś tak. Użyłam skrótu myślowego, niestety - nie do wszystkich jak widać to dotarło. Zamsz to rzeczywiście druga strona skóry, tylko że ta "gorsza", której nie mozna wyprawić w tradycyjny sposób i uzyskać ładnego, trwałego wyglądu. To poza tym inny typ skóry. Jeśli ktoś ma wątpliwości - proponuję porównać ceny torebek i butów z obu surowców. Ów "naturalny zamsz" po prostu będzie tańszy od dobrze wyprawionej skóry... A do właścicielek EMU - jak wam siepodobają, dobrze się czujecie i jesteście z nich zadowolone, to dlaczego nie? Każdy ma prawo ubierać się jak chce... Tylko nie rozumiem dlaczego excytować się tym, że jakiś typ bicików jest przez innych traktowany nie czołobitnie?! Przecież im mniej ludzi ma jakąś rzecz, to jest ona bardziej unikalna, prestiżowa, wyrózniająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Do ked---> Masz rację, im mniej osob ma dana rzecz tym wieksza frajda z uzytkowania...hehhehe :p Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssstudentkaaa
jejku okropne sa...ale to moje zdanie...kojarza mi sie z eskimosami...ale oni chyba nawet ladniejsze nosza..takie ciezkie trepy..to juz chyba te biale kozaki ladniej wygladaja...wiesz co autoreczko....myslisz ze taka zabawna jestes??tu nie chodzi o cene nikt ci nie bedzie zazdroscil ze kupilas buty za 400 zl...czy 300 zl...bo wg mnie mozna kupic ladniejsze jak to mowisz na bazarze...twoja kultura i skromnosc pozostawiaja wiele do zyczenia,w kazdym rzie zycze milego uzytkowania jesli ci sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssstudentkaaa
pytasz dlaczego tak malo u nas poularne...bo sa brzydkie...z kolei biale kozaczki tandetne ale tak jak mowie kazdy wybiera z mody to co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Studenteczkaaaaa---> śmieszna jesteś, jakoś nikt tu nie pisal o cenie....czyzby zawisc i zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssstudentkaaa
sensation Juz wiem, czemu tak malo dziewczyn smiga w emu po ulicach! Pewnie dlatego ze na bazarach jeszcze ich nie podrobili a szkoda im kasy na porzadne buty hhheehhe(str 1) kochana wklejasz linka z tymi buciorami za 399 zl...i twoj cytat ,,szkoda im kasy na porzadne buty,,to super ze ty taka porzadna jestes:P:P:Pale twoja wypowiedz zawiewa proznoscia... zazdrosc??naprawde nie mam czego zazroscic, na pewno nie takich trepow:)wiec zarzut o zazdrosc jest doprawdy smieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Wybacz, ale nawiazanie do bazaru mialo na celu porównanie jakości, a nie ceny (chociaz to sie z tym wiąże). Przedstawilam emu w superlatywach, bo to cieple i wygodne buty, a biale kozaczki z bazaru to raczej cos odwrotnego... A moja odpowiedz na zarzuty byla adekwatna do tekstow jakimi mnie obrzucano, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Xashax007---> gdzie kupilas swoje? Chodzisz juz w nich czy czekasz az sie ochlodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze juz w nich. one sa dobre i na lato i na zime....ladnie wygladaja tez z mini spodniczka... swoje kupilam przez internet. na www.asos.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Aha...ja mam takie jak te co podalas w linku tyle ze troche dluzsze, ale ten sam kolor. Jesli mozesz to napisz czy drogo zaplacilas zamawiajac z tej stronki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe dziewczyny zlitujcie sie....przeciez tu butki sa ohydne...ani to kobiece ani ladne...wielkie to to takie bezksztaltne, nie podazajcie slepo za moda...nie wiem czym wy sie tak zachwycacie...to raczej buty dla nastolatek a nie eleganckich potrafiacych sie ubrac kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Ehhh...spostrzegawczosc...25 euro to nie jest jeszcze tak zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilam 25 funtow, to cos okolo 140zl ... dobrej jakosci mozna tez kupic z firmy UGG. Jednak te sa troche drozsze.okolo 140£

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naleze do osob ktore potrafia sie ubrac wiec mi nie mow ze nia mam gustu. a takie butki sa modne i wygodne. nie mam ochoty zawsze chodzic w szpilkach. lubie zmieniac swoj styl. ten styl jest cool. mam 21 lat nie musze zawsze wygladac jak 25 latka przeciez. zreszta widszialam starsze kobiety ktore je nosza wiec nie widze w tym zadnego problmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Sorki, nie dowidzialam znaku waluty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Popieram cię! Ja tez mam 21 lat, nie jestem juz nastolatką a te buty mi sie podobają. Poza tym smieszą mnie zarzuty, ze "byly modne 3 sezony temu". Ludzie zastanowcie się, jesli but jest praktyczny, cieply i wygodny a na dodatek lansowany przez znane osobistosci to jego kariera trwa troche dluzej niz 3 sezony.... Nie mozna tego powiedziec o np. kozakach z dlugim noskiem, owszem modne byly, ale tymczasowo zostaly w wiekszosci wyparte przez okragle noski, no bo to bardziej komfortowe dla stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sa modne i nie przecze ze wygodne tylko po prostu nieladne..pewnie ze ciezko wszedzie chodzic w szpilkach ale jest tyle ladnych wygodnych modeli butow a te o ktorych mowicie to takie czlapaki....ale skoro wam sie podobaja:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensation
Za trochę dluzsze niz twoje zaplacilam 239 zl. Ale u nas to zalezy od koloru, tzn. piaskowe, brazowe i czarne sa drozsze od tych kolorowych. A takie jak te krotkie kosztuja u nas ok. 120zl. A tak w ogole to skad piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z londynu. u nas wiele osob chodzi w takich butach... mieszkam tu juz od 5 lat i nie orientuje sie w cenach w polsce. ale widze ze moda u was calkiem podobna. fajnie. przynajmniej nie zostajemy w tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina124
Kozaczki emu sa po prostu śliczne.Nie rozumiem negatywnych wypowiedzi:( Je trzeba po prostu mieć ,a potem to juz śmigać gdzie się da.Sama planuje kupić takie na zimę.nie obchodzi mnie ,że są już niemodne.Najważniejsze,że mi sie podobaja:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam
że nie są za ciekawe z wyglądu,nie moj gust ale takie osoby jak np. Jessica Simpson wygląda w nich bosko dlatego że ona jest ładna a łademu we wszytkim ładnie ot teoria.Logiczne że gwiazdy nie chodzą w nich na jkieś gale albo przyjęcia tylko zwyczajnie na zakupy bądz do kosmetyczki.Ja w takie miejsca wole adidaski lub japoneczki w lato.Ogólnie nosze wysokie obsacy i to jest to co lubie i dobrze w tym wyglądam.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Te buty byly modne 4 lata temu...nigdy nie zrozumiem jak takie obuwie pasowalo hollywoodzkim gwiazdom latem ?????????? Pewnie jakas kretynka zalozyla a inne nasladowaly? PS. wyszlo toto z mody...dzis pewnie posaiadaczki uggs i tym podobnych lecza stopy u dermatologow z powodu nadmiernego pocenia i grzyba!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×