Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie moge otworzyć

balkon

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ładnie na taras nad się deska kompozytowa. Ja taką mam z http://www.eko-deska.pl/. Bardzo dobrze utrzymuję się balkon w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zwyczajnie zrobić ogród zimowy z balkonu, bo czemu nie?? :) My mamy tak zrobiony, szczególnie zachwycona jest mama i jej kot przesiadują tam niemal całe dnie :) polecam firmę www.almont-system.pl która może taki wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr788
A na balkon to może płyty presstone Pozbruk? Na przykład Dolomit Mleczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Igorski
Przy wykończeniu balkonu również warto pomyśleć o odpowiedniej hydroizolacji, która pozwoli na zwiększenie trwałości oraz zachowaniu pięknego wyglądu całego balkonu. My zarówno na balkonie jak i tarasie stosowaliśmy materiał WB Duo Flex i śmiało mogę, ponieważ jest to materiał wydajnym trwały oraz charakteryzuje się jedną z najlepszych elastyczności na rynku. Jak też miałem jakiekolwiek pytania to mogłem liczyć na sprawną i konkretną pomoc od ich biura obsługi zamówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę www.eko-deska.pl bo sam kupowałem u nich materiał i am układałem taka podłogę z deski kompozytowej u nas na balkonie. Po dwóch sezonach deska wygląda jak nowa i nic się z nią nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaronkski
Jak chcemy w jakiś praktyczny spsosób wyłożyć ścianę jedną przy stolikach, aby się nie brudziła to polecam faktycznie płytki klinkierowe, np. King Klinker. Mam, sprawdza się bardzo takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Na balkon najlepszy jest kompozyt- lepszy niż drewno. Zajrzyj na stronę firmy Owa Dekor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sprawdzonej firmy, która to wykona, bo zabudowa balkonu Warszawa to nie jest prosta sprawa. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na jakość materiałów, a wiem, że Widex Aluminium z takich korzysta. Tu masz namiar na nich https://goo.gl/maps/15qSqfFTdu1GgLsW9?coh=178573&entry=tt Jest to inwestycja na lata, więc warto rozejrzeć się za dobrym wykonawcą, żeby zyskać pokój do relaksu. Ta firma może wykonać zabudowę stałą, ramową albo bezramową. Pierwsze konsultacje gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×