Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvutkaaaaaaaaaa

jakie butyy?

Polecane posty

Gość bvutkaaaaaaaaaa

Mam 17lat i niedługo idę pod koniec pazdziernika na ślub kuzynki... i kompletnie neiwiem jakie buty założyc do zwiewnej biało-rózowej sukienki... mozecie cos poradzic??? czy sandałki na malutkiej szpilce pasujo na to pore roku ??? czy lepiej załozyc buty na szpilce i z czubami ... ale jaki wtedy kolor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mysle ze lepiej z czubkami bo jak bedzie lać to w sandalach nie bardzo a kolor ? moze biały albo jakis np.kosc sloniowa , kremowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvutkaaaaaaaaaa
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
no buty jasne sandaly w taka pore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbgyu
podnosze .. moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ide
lepiej z zakrytymi palcami chyba ze besziesz sie przebierala i wystapisz w nich dopeiro na sali wtedy moga byc sandalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvutkaaaaaaaaaa
nie nie bede sie przebierac... poniewaz nei stac mnei zeby kupic sobie dwie pary butów na wesele... chce kupic sobie tylko jedne .. no i własnie wiem ze na sandałki bedzie za zimno ... rajstop do sandałek napewno nie założe bo to okropnie wygląda... a znowu niewiem czy czuby będą pasowały do zwiewnej biało-różowej sukienki... plisss pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta pore roku sandalki odpadaja. mnie tez czeka wesele w pazdzierniku ale buty biore cale. i zastanow sie jeszcze nad ta sukienka czy czasem aby nie bedziesz w niej wygladac dziewnie jak reszta przyjdzie w czyms konkretniejszym.... zalezy jeszcze jaka bedzie pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvutkaaaaaaaaaa
wypowie sie ktoś jeszcze??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletniczki delikatne..kupisz butki i bedziesz miec nie tylko na wesele ale i na inne okazje i na codzien do spodni i kiecek..sa tez buciki zakryte z okraglymi czubkami na jakim chcesz obcasiku..nie musza miec czubow..czuby mooim zdaniem sa okropne bo z kazdej nogi robia wioslo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvutkaaaaaaaaaa
teraz to i nad sukienko sie zastanawiam ;/ bo bedzie prawdopodobnie zimno ,, i zwiewna sukienka raczej niebedzie pasowala .. mzoe jakas suknia z gorsetem ??? beżowa lub brozowa??? co sodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×