Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przeprowadzam

Rozlegulowany okres po postinorze

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[14.09] 19:06 Kizi- Mizi 1,5 miesiaca temu kochalam się z chlopakiem.Pekła gumka wiec na drugi dzien kolo południa zazyłam postinor. Wieczorem znów się kochalismy i znów pękła!! Zdazyło mi się cos takiego po raz pierwszy, ale jak pech to pech! Nie wiedzialam co robić, nie wiedzialam czy postinor wziety kilka godzin wczesniej bedzie dzialal( bo to jest przeciez antykoncepcja po a nie przed) wiec zazyłam jeszcze jeden. Wolalam nie ryzykowac- mialam płodne dni.Wiem,ze zawiera on bardzo duza dawke hormonów i ze nie ma z tym zartów ale wolałam nie ryzykowac ewentualnej ciazy, spanikowalam. Po zazyciu postinoru okres pojawił się po okolo tygodniu , byl o 10 dni za wczesnie. Kolejny okres pojawil sie o 4 dni za wczesnie , a teraz znów dostalam za wczesnie o 2 tyg. Wszystkie te okresy sa skape i nie boli mnie brzuch jak zazwyczaj. Nie jestem w ciazy, zrobilam test. Moze ktos byl w podobnej sytuacji, czy dlugo moze trwac takie rozlegulowanie? Nie mam teraz mozliwosci isc do lekarza, jestem za granica. Pozdrawiam [14.09] 19:53 nibys czekaj postiron sklada sie z 2 tabletek jedna bierzesz odrazu kiedy ja dostaniesz druga za 12 godzin to ty ile wzielas bo nie wiem juz?? hmmm powiem ze mi trwalo jakies pol roku masakra ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×