Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drill

OCH!

Polecane posty

Tyle moge powiedziec... Jestem po kolejnej klotni z chlopakiem... Mam dosc... Wiem,doluje,ale mam juz serdecznie dosc bycia z nim dla niego...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja gdzies napisalam ze go nie kocham?? Nie wydaje mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z nim nie mecze,ale te klotnie o glupoty mnie przerastaja... Mamy teraz taki okres-ja to wiem,to minie,ale ja czasem nie mam po prostu juz sily... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze te glupoty to sa tylko preteksty zeby sie poklocic?kto zaczyna? Tez tak kiedys mialam, a okazalo sie potem, ze kloci sie ze mna,a sam mial za uszami tyle, ze strach pomyslec i po to,zeby miec wolny np.wieczor,albo noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis akurat ja popsulam mu zegarek za 7 tys zlotych... i teraz kaplica... Co ja mam robic?? Czuje,ze z kazdym dniem go trace..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie wkurzyla!Jak cie kocha to zapomni.Przestan sie zamartwiac tylko sie usmiechnij.Stracisz go jak bedziesz sie obwiniac o wszystko i zrzedzić.Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa tylko wiesz 7 tysiecy nie chodzi piechota a nie stac mnie zeby mu kupic nowy-nie pracuje... Zawsze takie klotnie sprawiaja,ze trace wiare w sens takiego zwiazku...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przezywam kolejny kryzys-chlopak,kumpele w szkole... dzis wszystko sprzysieglo sie przeciwko mnie!! a najgorsze jest to ze nie mam z kim pogadac... pomozcie...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×