Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agaata

czym doczyscić kabine w łazience

Polecane posty

Gość gość
Mam brodzik od Schedpol i nie narzekam. Ostatnio w ogóle rozmawiałem z bratem, że jemu tak niefortunnie spadła słuchawka na jego brodzik, że im dziurę zrobiła...Kupił tani brodzik to niestety tak jest. Ja zapłaciłem trochę więcej, ale jak mi żel spadł praktycznie z 2 metrów bo wyśliznął się z ręki to tylko się od podstawy odbił i nawet śladu nie było po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabinę nawet można zaimpregnować żeby woda swobodnie spływała (Nanocape impregnato do kabin) :) u mnie efekt utrzymuje się już od czerwca. Co do czyszczenia też nic prostszego. Wcześniej używałam Sanit Shine - spryskuje kabinę, rozcieram gąbeczką, zostawiam na 10 - 15 minut, spłukuję i na koniec wycieram do sucha. Śladu po kamieniu nie ma :) Zresztą tego samego używam do fug, baterii, brodzika, umywalki itd. Producenci środków marketowych najchętniej wmówili by nam, że do każdej powierzchni niezbędny jest oddzielny środek czyszczący a fakty są takie, że pół łazienki swobodnie wyczyścimy jednym płynem. Ja zamówiłam na myjek_pl. Można ich znaleźć na fejsie wpisując: MYJEK chemia profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do łazienki to teraz głównie bazujemy na płynach ze sklepu na http://chemiadoczyszczenia.pl/17-lazienka. Kamień rzeczywiście schodzi i na szczęście nie z ceramiką:P Nie trzeba też przy okazji się naszorować nie wiadomo jak długo, wystarczy nałożyć płyn i po pewnym czasie kamień sam się rozpuszcza, potem to już wysatrczy tylko szmatką przejechać i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam czyszczenie parowe, nie dość, że jest to dla mnie wygodne, bo doczyszcza się super, to jeszcze pozbywam sie przy tym bakterii i plesni, a moje dziecko jest uczulone na te ostatnie więc jestem pod tym względem mega ostrozna. Polecam http://paraipiach.pl/ fajna firma i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkiego rodzaju osady, tłusty brud, resztki mydła, kamień wodny dobrym środkiem jest Clinex W3 Active Shield

https://sacar.pl/plyny-do-mycia/225-clinex-w3-active-shield-1l-5907513273837.html?search_query=shield&results=2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAga1

Z general fresh czysta łazienka. Taki niebieski żel. Mozesz zostawić na  trochę dłużej albo umyc dwa razy jesli sytuacja tego wymaga, ale u mnie to jest w lazience nr 1!! Nie ma lepszego produktu, smugi z codziennego uzywwania schodzą od reki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Indavoxem Kabina prysznicowa. To specjalistyczny, profesjonalny środek czyszczący do kabin, który pomaga w pozbyciu się zacieków, osadu z mydła, kamienia itd., itp. Do kupienia m.in. w Bricomarche. Działa szybko i brutalnie – dla brudu, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ocet z sodą z tych naturalnych sposobów a jak nie pomoże to spróbuj środki z W5 które znajdziesz w Lidlu 🙂 U mnie się sprawdza, ale jak osad jest troszkę starszy to nie wiem jak sobie poradzi 🙂

Średnio co 2-3 dni tak czyszczę łazienkę i jest ok.

Edytowano przez ilonakaminska80
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×