Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubella

faceci z defektem urody sa najseksowniejsi

Polecane posty

Gość lubella

uwielbiam gdy facet ma jakis defekt urody.. jakąs blizne.. troche krzywe zeby.. mała łysinke.. troszke wystajacy brzuszek.. Facet bez skazy na urodzie jest dla mnie aseksualny, patrze jan na piekny wazonik albo obrazek.. Nie chce sie dotknac, nie ma nic do odkrycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd34w
tak, mały defekt jest fajny, byle tylko wszystkie defekty nie zostały zebrane w jedno :D :D Ja również zauważyłam że zbyt idealny facet nie jest dla mnie podniecający, właśnie też patrzę na niego jak na ładny obrazek i to wszystko. Zbyt symetryczna, zbyt perfekcyjna twarz jest nudna. Ale tak samo patrzę na kobiety. Np. nigdy dla mnie nie była ładna Sharon Stone. No, może ładna tak, ale mi zupełnie obojętna, nie widziałam w niej nic pociągającego. Ale np. Michele Pfeiffer (zbyt duży rozstaw oczu) to jest piękna kobieta! Tak samo nie podoba mi się Paweł Deląg, Ben Affleck, oraz stastystyczny model z okładek - mają zbyt "pospolicie piękną" urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd34w
o, jako inny przykład zbyt ładnej i symetrycznej (przez co kompletnie nudnej i aseksualnej) twarzy: Keanu Reeves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfhg
racja ja sie zakochałam w facecie z nosem jak gargamel :) i teraz takie nosy mnie kreca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resentyment bije stad na km
ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to sie lubi co sie ma :P W sumie coz innego mozecie zrobic? Pocieszajcie sie dalej, ze podniecaja was tylko wasi brzydcy, zaniedbani faceci, a ci wysportowani, przystojni, z harmonijną sylwetką i twarzą, to są be, fuj, okropni, komu to sie podobac moze w ogole? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllllllllla
czyli my kobiety nie lubimy lalusiowatych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że rude włosy to
nie żaden defekt. Ostatnio śniło mi się, ze poznałam takiego fajnego, rudego, boskiego faceta i mnie polubił:classic_cool: Chciałabym, żeby to była prawda😭 I żebym mogła się za kilka lat przytulić do takich piegowatych pleców i podrapać go za uchem po rudej szczecince:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzny szczyt
Jestem rudy ale nie traktuję tego jako defektu urody! Zresztą nie od dziś wiadomo, że to co inne najbardziej pociągające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne są Lwice
dziewczyny, macie rację, gdy widzę idealnie pięknego faceta, coś mnie do niego zniechęca - może fakt, iż wiem, że jest zazwyczaj bezkrytycznie zakochanym w sobie narcyzem? facet nie ma być idealny, facet ma mieć osobowość idealnie wyrzeźbione ciało i wypieszczona fryzura to klasyczny przerost formy nad treścią facet powinien o siebie dbać, ale urzekać ma mnie swoim charakterem a nie buźką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
no..racja..idealny jest za idealny..eh chciaz taki Boruc-->jak prince polo;))..bo ten ktorego kocham idealem napewno nie jest;*i za to Go kocham;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona87
Boruc nie jest idealny :) Ma lekko nadwagę. Może dlatego jest sexi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatemyselfff
co Wy dziewczyny gadacie :o ja mam mały defekt urody - trochhę odstające uszy :( :o i niecierpię ich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a czy przypadkiem nie jest tak, że tych "idealnych" to wy znacie tylko z filmów i zdjęć? bo jakoś na ulicy to ich za bardzo nie widzę. może wydają się wam obrazkowi bo obrazkowi są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak Deląg jest nudny
jak flaki z olejem. Mnie kręca do tego tacy, co sie troche jąkają. I lubie lekkiego zezika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaaaaaaaaaaaataaaallliiaaa
świetnie ze ktso wreszcie poruszyl te kwestie:D ja lubie takich z rzymskim nosem czy jakims t,am:D grunt zeby byl duży:D jak tak sobie przypomne to duzo facetow mi sie podobalo takich slabo przystojnych. ale takie np blizny nadaja charakterka urodzie:) pozdrawiam laski ktore wiedza co dobre:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
moje słońce też ma taki "rzymski" nos ;) i ostatnio odkryłam ze ma lekko krzywy zgryz - ale przez to wygląda jeszcze słodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaaaaaaaaaaaataaaallliiaaa
uwielbiam takie duze nosy:D wtedy facet ma taka 100% męską twarz:) a blizny są mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×