Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czczcz

NIENAWIDZĘ czarnego koloru.

Polecane posty

Gość czczcz

Wiem, że jest uniwersalny i do wszystkiego pasuje, nie mówiac już o wieczorowych kreacjach.... Jednak ja go nie lubie do tego stopnia, że nawet torebek, pasków czy butów w tym kolorze nie ścierpię. Uważam, że wyglada się w tym kolorze przygnębiajaco i niezdrowo. Piszę to gdyż jestem ciekawa, czy chociaż jedna dziewczyna podziela moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jesteśmy już dwie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kocham czarny
:P dobrze w czarnym wygladam :P dobrze się czuję ....za to nienawidzer niebieskiego......od pastelowych błękitów-aż po ciemne granaty.....okropny kolor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję
a ja ajk koleżanka nade mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam czarny
wiekszosc ciuchow mam w tym kolorze za to nie cierpie rozowego, chyba ze pudrowy, w innym oddcieniu jest dla mnie nie do strawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham czarny
nienawidze granatowego i bordowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czarny
nigdy nie zaloże czerwonego oraz rożowego,chyba że zostanę zmuszona(musialam zalożyć koszulkę czerwoną jak pracowalam w pewnym sklepie dla dzieci,wszyscy tam tak chodzili-istny koszmar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce swieci
a ja lubię czarny, szczegolnie w połączeniu z czerwonym :) nienawidzę pomarańczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kocham czarny
a....właśnie....nie dopisałam że poza czarnym lubię czerwony....ale nie ten zwykły- tylko ten ciemny... :D wiśniowy chyba się to nazywa :P pozatym śliwkowy i ciemnozielony :) Żadnych jasnych kolorów.....staję sie w nich 'niewyraźna' :O przez to że mam jasną karnację :D CZARNY GÓRĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam czarny, najchętniej nosiła bym go przez cały czas ale nie chce z siebie robić damy cmentarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm.....
ja nie lubię czarnego. Może dlatego, że jestem z urody drobinka i jakoś mam wrażenie, że jak się w te kolor ubieram to.......znikam:D, tak mnie mało jest. Raczej ubieram się w kolorach jasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny artykuł o czarnym czytałam:-D To nawet nie jest kolor, bo nie ma go w palecie brw;-) Uwidacznie cenie pod oczami, niezdrowy kolor cery. Trzeba naprawdę dobrze wyglądać,żeby się w nim dobrze czuć. Na dodatek nie lubi się z innymi kolorami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny jest pogrzebowy
brrrrrrrr.... ja tez go nie cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh ohoh
kiedys sie bawilam w satanistke haha w tym momencie czarny to juz tylko buciki torebeczka i szal:D jesli chodzi o ubranie to nie moge zniesc..znalazlam ladna spudniczke ,strasznie fajnie skrojona ale czarna:( nie wiem co robic w innych kolorach nie maja! a co do granatow to akurat do mojej cery bardzo mi pasuja i wygladam slicznie:D chociaz mi sie wydawalo kiedys ze do bani ale kupilam bluzke i zmiana o 180 stopni. w pudrowym rozu tez mi dobrze..i pomaranczowym ale takim przygaszonym(mam ciemne wlosy i jasna buzie).wszystko laski zalezy od odcienia tez prawda? nienawidze za to fioletu!!..takiego cukierkowego pastelkowego wrzosowego bleee kojarzy mi sie z lalkami barbi : p czerwieni tez nie znosze. mowicie ze go nie cierpicie:) nadejdzie dzien kiedy bedziecie go nosic przez rowny rok : 0 < kraaa kra kraaa > nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUBTELNY...
?????????????????? Kobieto czy ty znasz znaczenie tego słowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie czarny:D mam duzo ubran w tym kolorze:) za to nienawidze rozowego! mam tylko rozowe skapretki :P ale innych ciuchow w tym kolorze u mnie sie nie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdsfs
Ja mam duze balony i ogolnie duza gore polaczona ze szczuplym dolem , wiec stosuje czarny , zeby wyrownac proporcje :P Ale jakby nie to , to chyba bym z niego calkiem zrezygnowala. Uwielbiam mocne , soczyste kolory , zolty, czerwony , zielony, blekitny , mocny rozowy. Chcialabym , zeby ludzie tak chodzili ubrani :) Byloby bardzo wesolo na ulicach :) Czarny podoba mi sie za to w kreacjach wieczorowych. Ale tez musi to byc intensywny czarny , a nie sprany i wyblakly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie wszystkie kolory, a jak chce sobie dodac elegancji to czesto wybieram czarny kolor... :) Bo on sam w sobie jest elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako brunetka nie przepadałam za czarnym, gdy miałam blond włosy to zaczęłam się do niego przekonywać, teraz jestem marfefkoworuda i czarny kolor wybieram najczęściej, gdy kupuję ubrania.;) Teraz nie wyglądam niezdrowo i przygnębiajaco.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprocz blond czupryny mam wszyyystko na czarno.elegancko, klimatycznie.i nie ma problemu z doborem garderoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham jasne kolorki
Ja też nie lubię czarnego koloru!!!!!Ładnie w nim wyglądam ale nie lubię go.Za to róż ukochany hihihihih właściwie to mój ulubiony choć i innymi pastelami nie pogardze.Najbardziej nienawidze BORDOWEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam..owszem mam pare ciuchow w tym kolorze...i wdziewam je gdy chce przybrac bardziej rockowy image...ale tak od eleganckiej czerni mnie odrzuca...:O wole brązy,fiolety,khaki,stonowane szarosci i beze..do tego zlote dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham czerń i większość ubrań, szczególnie bluzek mam w tym kolorze i uważam że bardzo mi pasuje ( jestem jasną blondynką z jasnymi oczami i piegami). to jest najbardziej uniwersalny i elegancki kolor moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja jestem
nienawidzę czarnego jak Ty. Też czuję się w nim źle psychicznie. nie mam żadnych czarnych ciuchów nawet bielizny, nic. Po prostu nienawidzę CZARNEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to macie trochę problem
w tym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerń
To szyk i elegancja. Nigdy nie wychodzi z mody, zawsze do wszystkiego pasuje. Uwielbiam czerń i czerwien. Choć innymi kolorami też nie pogardzę, zwłaszcza ciemną zielenią i beżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa_gazela
Lubię czarny kolor, dobrze w nim wyglądam, jestem blondynką a ten kolor podkresla ciemną oprawę moich oczu. Jednak pokochałam brązy we wszystkich odcieniach, a czarny gryzie się z tym kolorem. Poza tym lubię żółty i czerwony ale rozmywam się w tych kolorach :( Kocham biały, wygladam w nim niewinnie i anielsko, poza tym zielony - mój kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×