Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulka11

Nie wiem już sama co robić?

Polecane posty

Gość kasiulka11

Trzy tygodnie temu odkryłam że mąż mnie zdradza, w pierwszej chwili nie wierzyłam w to nie dopuszczałam tego do siebie gdyby nie przypadek nigdy bym się nie dowiedziała. Myślałam że jest nam ze sobą dobrze i takie rzeczy go nie interesują nigdy się ze sobą nie nudzimy mamy udany seks i on twierdzi to samo. Jak pytałam dlaczego? to on nie wie jakoś tak wyszło nie kocha tej dziewczyny, mówił nawet że seks z nią nie był udany to po co to robił. A najgorsze że ona wiedziała o mnie i mnie zna z widzenia. Potym wszystkim nawet sie z nią widziałam i rozmawiałyśmy na ten temat o dziwo spokojnie, ona mi mówi że nigdy nie powiedział na mnie złego słowa i żebym go nie zostawiała. Ale najgorsze jest to że od tamtej pory czasami do siebie dzwonią i chcą żebym im na to pozwoliła żeby zostali przyjaciółmi a ja nie wierzę w to i chyba od niego odejdę bo nic złego nie zrobiłam a cierpie przez to strasznie. Ciężko mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volf..
Bardzo ciezko doradzić coś Tobie :( pozwolić by zostali przyjaciółmi to tak jakbyś dała ciche przyzwolenie .... odejsc bedzie Ci ciezko zwłaszcza ze nic ne zwiastowało takigo obrotu spraw... Zamiast odchodzić spróbuj walczyć, jesli jednak nie widzisz szans to nie ma co sie meczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
identyczna sytuacja miała miejsce w moim zyciu 8 lat temu. wszystko udane, seks, dobrana para tak o nas mówiono i wkroczyła ONA. Dowiedziałam sie o niej przez zyczliwego kolegę. Zadzwonił do mnie i rzucił krótkie : twój mąż ma kochankę.....szok potem zapytałam męża czy to prawda, przyznał sie. Poprosiłam by wybrał ONA albo Ja. Wybrał ją. Wniosłam sprawę o rozwód z jego winy. W sądzie sie przyznał do wszystkiego i w przeciagu 3 miesiecy od faktu gdy dowiedziałam sie o kochance - przestalismy być małżeństwem. Bolało - bardzo bolało.Strumień łez..... Dziś jesteśmy przyjaciółmi. Zawsze moge na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznycel
Facet, jeśli odchodzi, albo robi skok w bok, to ZAWSZE dlatego, że w łóżku coś nie tak. ZAWSZE :-) Więc, bez urazy, ale chyba tylko Ty myślisz, że masz dobry seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Z całym szacunkiem sznycel >> nie zawsze tak jest ...czasem chce sie poprostu zauwazonym .... :O a nie być tylko dodatkiem do kobiety ..................... znam to z bliska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go w diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
Jak wtedy z nią rozmawiałam obie doszłyśmy do wniosku że on musi wybrać. Wybrał mnie powiedział że nie wyobraża sobie życia beze mnie i że nie zdawał sobie sprawy z tego jak mnie zranił i gdyby teraz miał to powtórzyć na pewno by tego nie zrobił bo przez to że chciałam odejść bo taki był mój pierwszy odruch zrozumiał że może mnie stracić a tego nie chce. Przepłakaliśmy razem kilka nocy. Chce z nim być nie wyobrażam sobie życia bez niego ale nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
powiedziałam mu że ona ma zniknać z naszego życia że jeśli się bedzie z nią kontaktował w jaki kolwiek sposób to ja na pewno z nim nie zostane bo to tak jakbym mu pozwoliła mieć kochanke na legalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
Małą Małgośka może masz racje żeby spróbować z jednej strony tego chce ale boje się że nie wytrzymam, może czas pomoże bo teraz nie ma dnia żebym o tym nie myślała...czemu to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz o tym myslała ale zachowuj sie tak jakbyś zapomniała i sama sobie powtarzaj WYBRAŁ MNIE, JESTEM DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZA, nie rozdrapuj ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
byłam drugą dla faceta. po rozstaniu ze swoją miłością był ze mną. Potem się z nią zszedł. Ale nadal był ze mną. Potem zdecydowałam, że nie powinniśmy być ze sobą (pewne rzeczy mi się w nim nie podobały), przeszliśmy na stopę przyjacielską. Choć sex nam się potem zdarzył. Potem dowiedziałam się, że się ze sobą zeszli. Jestem tym 5 kołem u wozu, on ją kocha mnie nie i ja jego nie. Byłam mu przyjacielem, ale ona była b. zazdrosna. Moze nawet ciągle jest, bo zerwaliśmy ze sobą wszelki kontakt. My moglibyśmy być przyjaciółmi, ale ja o niej nie wiedziałam, i mimo to najlepiej uważam zapomnieć o nim. Nie będzie moim przyjacielem, mimo iż bym była w stanie. Ale ze względu na nią nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie, to nie dość, że cię zdradził, to jescze oczekuje, że mu dalej pozwolisz na ...skoki w bok z tym babskiem (bo taka jest prawda: przyjaźń - śmiechu warte) bez urazy - ale o co, a własciwie o kogo ty chcesz walczyć?? to on powinien teraz walczyc o ciebie i jeśli mu nie zafundujesz porządnej nauczki to ja tego nie widzę w różowych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery en
strasznie to smutne, jest mi bardzo przykro że coś takiego Cię spotkało i z tego co czytam spotyka tez inne kobiety Ja jeszcze nie jestem mężatką, pragne ją zostać, ale jak czytam wasze zwierzenia to po prostu trace sens wierzenia w miłość... ...dlaczego faceci muszą nas zdradzać?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
jejku masz racje ja przez to wszystko jakoś nielogicznie myśle bo przecież ja mu zabronie a on zrobi to w tajemnicy. On mi mówi że dzwoniła do niego i co mówiła bo chce być ze mną szczery nie chce mnie już więcej oszukiwać ale jak ja o niej słysze to sama rozumiesz nie wytrzymuje...chociaż nie robie awantur, dziwne ale nie krzyknełam ani razu na niego po prostu jest mi strasznie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
mery en>>> nie tylko faceci zdradzają.... jesli kilka lat po slubie ludzie przestają sie starać o siebie bo już są razem ..wkrada sie przyzwyczajenie i to jest pierwszy krok do poszukiwania tego co odeszło ,tesknota za tym, a w efekcie zdrada...... i niema tu znaczenia czy zdradził facet czy kobieta bo tragedia dotkneła oboje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
a zapomniałam dodać ona ma dziecko i już miała męża i podobno jest z inną i pszeszła przez to samo przez co ja przechodze to dlaczego mi to robi, sama wie jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
jesli przeszła to samo co Ty... to teraz walczy tym bardziej o swoje szczescie i o kogoś kto zadba o nią i jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że robisz duży błąd - powinnaś mu naprawdę uświadomoć, że przez to co zrobił wasz związek wisi na włosku. Skoro potrafił zdradzić, to niech teraz pokaże, że potrafi walczyć - np. zaproponuj rozstanie na jakiś czas, bo myślę, że powody ku temu masz jak najbardziej, niech przemyśli, niech porozpacza, niech też poczuje, jak to jest... - moze wtedy sie opamięta i definitywnie zerwie kontakty wiem, że duma i honor nie jest dobrym doradcą, ale czasami naprawdę warto po nie \"sięgnąć\" - ja uważam, że ty to powinnaś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
dlaczego nie pozwoli nam spróbować przez to przejść tylko we dwoje pozbierać to nasze rozsypane życie i może zacząć od nowa tylko ciągle o sobie przypomina. Jak można walczyć o kogoś kto ci mówi w twarz że nie chce być z tobą i cię nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitt
Nie rozumiem jak można wybaczyć zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
słyszałaś to czy tylko z opowiesci męza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
on jej powiedział że nigdy nie planował z nią rodziny i nie ma zamiaru wychowywać jej dziecka bo nigdy go nawet na oczy nie widział, to jak ona sobie to wyobrażała że bedzie z nią a dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Vitt >>>> historia pokazuje ze zdrady mozna wybaczyć pietnuje sie tylko zdrajców .....poza tym zdrad sie nie wybacza :O mozna próbować z róznym skutkiem o nich zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
Słyszałam jak rozmawiała z nią przez telefon i ona mi to sama też mówiła,ale we trójke się nie spotkaliśmy ja tego nie chciałam. Wiem że mnie nie oszukuje ale jak z tym żyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
nio to mimo wszystko mógł skorzystać z usług agencji bo wtej sytuacji krzywdzi dwie kobiety jednoczesnie :( to już jest załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×