Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sztuka

sztuka gotowania, a sex oralny

Polecane posty

Gość sztuka

Po skończonym posiłku mój facet ma ochotę na wylizywanie nie tylko garnków...Zaczyna się od demonstracyjnego lizania talerza po pysznym obiedzie(patrzy mi przy tym głeboko w oczy)... Zaznaczam, że nie ma to miejsca jeżeli na obiad było coś czego on nie lubi...odczytuję to a nawet jestem przekonana, że jest to w jego wykonaniu gra wstępna.Dotąd dopóki odbywało się to w domu w zasadzie mi to nie przeszkadzało...Niestety wczoraj dał popis na obiedzie u mojej mamy. Nie wiem co robić.. Jak narazie znajduję tylko jeden sposób aby zahamować jego zachowanie i robię żarcie na odwal sie. Kocham go bo to bardzo fajny, inteligentny facet...Wiem,że pare moich przyjaciółek ma na niego chrapkę...:-) Za dwa tygodnie mam wesele w rodzinie i boję się,że narobi mi obciachu. Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria kucharka
Ja pierdolę! Ja bym mu gotowała na okrągło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna3
chciałabym mieć takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel e
a co już cipki nie można polizać na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznycel
Hi, samotna :-) A co byś MI ugotowała ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę...
...go od Ciebie w lizing :-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward nożycoręki
Facet marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna3
do sznycla oczywiście kochanie ukręciłabym Ci lody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznycel
Wow! Mi tam dwa razy nie powtarzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
ZROZUMCIE!!!! Widząc moje zażenowanie na obiedzie u matki jego podniecenie było o wiele większe niż w warunkachy domowych!!!Naprawdę boję się co będzie na weselu...help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
ZAMIENIE TWOJEGO NA MOJEGO!!!!!!!! MOJ MA 47 LAT I OSTATNIO ZAPROPONOWAL MI LIZANIE ODBYTU. MUSIALAM TO W KONCU KOMUS POWIEDZIEC! OHYDAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi by to odpowiadało
dawaj go do mnie!! masz tu adres: ulica Miodowa numer wylizany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto
idź daj na msze i dziękuj ,że taki ci sie trafił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ho
ta to ma dobrze i jeszcze narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligokalkulia
ja Wam oddam mojego: ostatnio lizał szyby w oknie bo żal mu pieniędzy na Mr.Muscle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
co ja bym dałą za takiego faceta...eeehhhh...marzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
Boże spraw żeby mu się choć raz nie chciało tak jak mu się chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu dał popis
chciał Cię wylizać przy starych? haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto
nie jedna by tak chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel81
moze ma chec tez na mamuske:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja
swojej żonie ugotuję to nawet dzięki nie powie, a o seksie orlnym to nawet nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
kornel81 nie załamuj mnie....ale fakt faktem mama świetna zadbana kobietka,w otoczeniu której zawsze jest pełno mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie...
No , to już świat na głowie staje, żeby takie problemy wynajdywać! Nie obraź się sztuka ale Ty to bosko masz. A mój mnie zdradza a jestem zgrabną, ładną podobno, wykształconą , zarabiającą nieźle żoną. Moje serducho wybrało właśnie jego! Teściowa mnie uwielbia. No i oczywiście do tego mój mnie "kocha nad życie" a innemu facetowi na pięć metrów zbliżyć się nie pozwoli. Męska logika nie istnieje, hahaha. Ale nie wie, .....j jeden że nastąpi taki dzień który będzie moim początkiem a jego końcem... Ja go kocham oczywiście i to bardzo ale ile jeszcze zdołam wytrzymać... sama nie wiem. Pozdrawiam wszystkie zdradzone. Szczęśliwe też pozdrawiam:) p.s. - Ty mu tylko dobrze gotuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz pierdolisz głupoty!! meska logika nie istnieje??? co powiesz co babach co sie żenią za kase i potem po ryju dostaja i z pretensja do całego swiata, albo lubią \"silnych\" facetów, też w ryj dostają , a ci normalni sie marnuja:-O kurwa ja pierdole [zły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie...
Powiem tylko że takie baby istnieją i te dopiero są żałosne. A ja pisałam o SWOIM ŚLUBNYM, nie o Tobie! Booosssssssh, no i gdzie tu logika ? Na jednego padalca słowo powiesz a kto inny się na ciebie dla idei rzuci. p.s - jukenski - tylko nie uogólniaj proszę! Ani nie wyszłam za mąż dla kasy bo jej nie miał ani nie nie gustuję w bokserach! (chyba źle zrozumiałeś -ON MNIE NIE BIJE) Ty lepiej jukenski nie pierdol bo kolejny zły na świecie niepotrzebny;) całus od męzatki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie...
margaritta - dzięki za wsparcie:) Takie argumenty w tej sprawie są wprost nieprzyzwoite. Jukenski, nieładnie, chyba naczytałeś się o erystyce i nieudolnie próbujesz pływać w zaśmieconym oceanie prawdy... Mimo tego pozdrawiam naszego bad boy'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
jesssuuuu....pomocy!!! Znowu!!!!!! ja chyba oszaleję, ale najpierw spalę się ze wstydu!!!! Byliśmy dzisiaj na obiedzie w restauracji...i tak się rozochocił,że chciał mnie zaciągnąć do łazienki!!! myślę,że go to coraz bardziej kręci -tzn.to , że widzą to inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×