Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sztuka

sztuka gotowania, a sex oralny

Polecane posty

bad boy to mi sie podoba:classic_cool: chyba se zmienie nick na taki:-P naucz sie czytac ze zrozumieniem:D tak na przyszłosc to pomaga w dyskusji, bo odpisałem tylko na zarzut braku logiki i posłużyłem sie takimi przykałdami:-O erystyce?? a co to znaczy?? próbujesz mnie zbyc pseudo naukowym bełkotem:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
DO Jukenskiego chyba masz zatarg z chodzącą po linie ,a nie ze mną:-) coś Ci się jak nic pomerdało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie
Posłużyłeś sie przykładem na zasadzie: "nie pier... że ci źle, ciesz się że po mordzie nie dostajesz bo to nawet w wielu przypadkach jest logiczne!" Ale jeśli zamierzasz argumentowac męską logikę to trzeba było to uprościć , może na zasadzie: przecież my, mężczyźni wiemy że jak robimy zakupy to powinniśmy zapłacić przy kasie. No tragedia, jukenski nie zrozumiał co do niego napisałam (zaraz skrobnę do Miodka zeby to dla Ciebie przełożył). Może uznaj że to zdanie nie padło-prościej będzie. A wracając do twojej pierwszej wypowiedzi uważam że to że jakaś baba wyszła za faceta dla kasy nie jest jeszcze powodem by miała dostać od niego w ryja. Ja nie znam Żadnej baby która lubi silnych co ją będą napierdalać. Tak się tylko mówi ze lubią bo tak kochają że nie mają siły odejść. A pomiędz silnym charakterem a napierdalaniem też widzę subtelną różnicę. Do sztuki: to nie było do Ciebie kochana. nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
wiem chodząca po linie :-) a jukenski to chyba jakiś szowinista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie misku to był przykład braku logiki u kobiet:D tp cp z tym Miodkiem teraz??? to że ty nieznasz to twój problem:-O ja zam kilka takich par:-O chociaz wolał bym życ w błogiej nieswiadomoaci jak ty:-O to że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi usprawiedliwai cie nieco w pisaniu głupot ps ta szowinista!!! jak pisze co widział w zyciu to szowinista:-O o kurwa weż juz te proszki idz spac, dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie
Jukenski, to fajnych masz znajomych, nie ma co. Dziękuję ślicznie! "Usprawiedliwiony" zawsze lepiej ma niż "nieusprawiedliwiony". Ja to mam szczęście w życiu. Cha cha cha. Poza tym to nie mam żadnego problemu, tylko współczuję że na to wszystko patrzysz, zniechęcić się można do samego oglądania. Sztuczko, nie wkładaj palca między drzwi. Lepiej "o kurwa weż juz te proszki idz spac, dobrze". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
Jukenski no chyba się na mnie nie gniewasz:-D? no przecież tak to już jest ,że faceci to szowiniści,a kobity to łachudry.Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
...rozpętałam jakąś wojne? chodząca...chyba jak wpadła nam wrona musimy krakać tak jak i ona:-) -pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie
Wiesz sztuka, baby to takie durne są wszystkie. A wiesz, moja sąsiadka to ma takiego co ją napierdala. A dobrze jej tak! Przeceiż wczoraj przesoliła zupę!!! Szmata jedna, kucharka od siedmiu boleści! A! Ijej mąż powiedział mi też wczoraj, że jedna skarpetka nie doschła i do pracy szedł w wilgotnej. Matko!!!! Co ona, ta flądra jedna suszarki w domu nie ma!!/ jak nie ma to mogła przyjść do mnie przecież, poprosić o pożyczenia albo nawet u mnie wysuszyć. A on... on prezesem jest tej firmy co wiaderka produkuje.. echhh.... pomarzyć tylko... Sztuka, a Ty to się poważnie nad swoim życiem zastanów, może męża trzeba zmienić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
wiaderka??? masz na myśli tą firmę BS? nie będę go zmieniać:-) tylko to dziwactwo...:-) hihi w gruncie rzeczy to fajna sprawa,tyle ,że nie w miejscu publicznym:-) Jesteśmy młodzi i często mamy dziwne pomysły na nudę. Życie składa się z drobiazgów,tych małych pierdół, które sprawiają nam przyjemności,a czymże jest taka mała pierdoła w stosunku do naszej wielkiej miłości? Mam jednak nadzieję ,że mu się to w końcu znudzi i wymyśli coś innego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie
Jakie BS znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
pytam jak się zowie ta firma od wiaderek i od tego prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca po linie
PLAST-up a Co? Znasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amistad
fajny topik,ale się uśmiałam jak go nie chcesz, to ja biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia
ja mam podobny problem Mam teraz facetaz ktorym jestem rok to jest jak na razie moj pierwszy powazny zwiazek.On tez podobnie sie zachowuje,potrafi zaciagnac mnie wszedzie i lizac kiedys zrobil to w knajpie,widzial to kelner ale taktownie wyszedl.Gorzej bylo ze mna nie wiedzialam jak przejsc kolo niego zeby opuscic lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia
Z tego co sie dowiedzialam mam niespotykany w moim wieku wyglad tzn.nie mam prawie warg ani mniejszych ani wiekszych,jak dziecko.Tak szczerze to sie tym martwie ze to jakis niedorozwoj.Czy jakas tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuulllalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza
Mialas jakas operacje Ja mam odwrotny problem moje wargi sa za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza
Pewnie dlatego sie do ciebie przysysa bo jestes tam sliczna JA TEZ TAK CHCE BU BUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineza
HA HA BARDZO SMIESZNE PODSZYWACZU moze nie sa malenkie ale jakoz niezwykle duze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oralfleim
DO CIPCI jeszcze takiej cipki nie lizalem tez bym polizal mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
Dalej, bijcie się!!!!!!!!!!!! Lizać, kopulować, obnażać się! No już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
"problem" się nasila..to już przestaje być zabawne i podniecające!!!! co ja mam robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona żona
Postaw swoje warunki, otwarcie. Albo do niego dotrze albo kopa w dupę;) Nie wierzę że jest taki niereformowalny. Wiesz, Ty jesteś chyba jakąś ofiarą losu, faceta nie potrafi ustawić... echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×