Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mMiskaaaa

Chłopak chce sie z toba spotkac a ty nie...jak odmówic

Polecane posty

Gość mMiskaaaa

Mojej przyjaciólki kolega chce sie ze mna umówic...Jednak ja nie chce sie z nim spotykac(lubie go, dosc dobrze mi sie z nim rozmawia ale nie interesuje mnie).Nie wiem jak mam mu powiedziec ze nie chce sie z nim widywac...zeby go to nie uraziło.Zwykle nie mam takich problemów...ale tym razem jakos nie moge powiedziec cos w stylu: nie jestes w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka przyszła R.
ja chcę sie spotykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMiskaaa
ciagle pisze czy nie miałabym ochoty na jakis wypad...na piwo albo do kina bo chciałby mnie lepiej poznac...a ja cagle go zmywam(mówiac ze sie juz umówiłam, nie mam czasu)ale on z kolei pyta co w takim razie bede robiła za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMiskaaa
no własnie nie chce zeby sie łudził...ale wczesniej napisałam sie z nim ze moze keidys sie spotkamy jak bede miała czas.Myslałam ze da sobie spokój.Teraz załuje ze od razu mu nie powiedziałam ze raczej sie nie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnamigotka
hihi skąd ja to znam, tez zbywam , juz mnie to meczy, nie mam co wymyslac juz:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMiskaaa
no własnie nie chce zeby sie łudził...ale wczesniej napisałam ze moze kiedys sie spotkamy jak bede miała czas.Myslałam ze da sobie spokój.Teraz załuje ze od razu mu nie powiedziałam ze raczej sie nie spotkamy(sory za błedy w poprzedniej wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka przyszła R.
to nie mow ze nie masz czasu.. tylko ze nie chcesz nie mam czasu oznacza nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj czy ma jakies plany woboec Ciebie, jeżeli tak to powiedz ze nie szukasz faceta ..No i że czekasz na taka miłość, że jak sie przewrocisz na ulicy kiedy ujrzysz wybranka losu to wtedy moze cos sie zmieni :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMiskaaa
ale jak ktos od dwóch tygodni mówi ze nie ma czsu...to chyba sie domyslasz ze nie ma ochoty.W kazdym razie nie potrafie byc taka bezposrednia dla tego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może powiedz mu
że jesteś bardzo zajęta ostatnio. Jak znajdziesz czas, to sama się do niego odezwiesz... może zrozumie. A jeśli nie, to będzie czekał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMiskaa
a jak bedzie czekał az sie odezwe echh...najgorsze ze jak ide na jakas impreze z przyjaciólka to on czesto na niej jest...powinien wiedziec ze mam czas bo przeciez chodze na imprezy(ale nie dla niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
to sie z nim umów i zrób tak żeby więcej nie miał ochoty sie z tobą spodkać:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze sie z kims
własnie spotykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facio
Znam sprawe, ja tak mialem, wiecie co mi pomoglo z ta baba? Ano dopiero jak ja chcialem wyjasnic sprawe to dopiero wtedy ona mi powiedziala, ze mozemy sie spotkac jako koledzy, ale to bylo po mojej meskiej interwencji. Baba sama nie odwazy sie bo uwaza go za dobrego kolege a dobrego kolegi nie umie taka splawic, lachudre tak ale dobrego kolegi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×