Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modelki afeeee

MODELINGOWI STOP

Polecane posty

Gość modelki afeeee

przechodzilam dzisiaj kolo pewnej agencji modelek i zerknelam z ciekawosci przez okienko...takich trefnych lasek w zyciu nie wdzialam:O byly wysokie i chude jak badyle. twarze mialy moze ladne ale gdybym byla facetem to bym nie chciala miec za dziewczyne takiego patyczaka :P fuuuuj... ciekawe czy wszystkie modelki sa takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ zazdrośc czuję....
jak można by takim zawistnym??????? współczuję ci, może wybierz się do specjalisty i on cię wyleczy z kompleksów....... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za babsko wredne... :O www.energymodels.pl ---->zapraszam, umrzesz z zazdrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelki a feee
nie łapiecie o co mi chodzi. przeciez to wszystko sprawaka komputera i programu do obrobki zdjec. te dziewczyny sa zupelnie zwyczajne. tylko "podretuszowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozgojadek
e tam, własnie z twarzami u modelek bywa różnie, mogą sie podobac lub nie . Często nieumalowana modelka niczym sie nie wyróżnia. Ale figury maja swietne, wysokie , smukłe, czego chciec więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie patyczaki
Sama mam wymiary modelki, a cóż nie powiem, żeby nosiła malutkie rozmiary. Przy wzroście 1,77 mam 90, 61, 90 i ważę 56 kg. Ja biorę rozmiar M, S a 8/10 dziewczyn 34. W lato nad wodą czułam się jak najgrubsza dziewczyna, przy tych malutkich, bardzo szczupłych dziewczynach, o rozmiarze biustu A i małej pupie;). Grubszych w ogóle nie było, jakby bały się wyjść z domu. Na szczęście tylko pierwszego dnia, potem wyszło na plażę trochę wysokich lub grubszych dziewczyn. Modelki wcale nie są takie chude, oprócz kilku wyjątków. Są po prostu zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do femme
na tej stronie ktora podalas sa zupelnie przecietne z twarzy dzieczyny :P odejmij makijaz i retusz komputerowy i juz masz pierwsza lepsza dziewczyne z ulicy z w miare regularnymi rysami (a takie ma wiekszosc) a co do figury to kwestia gustu, jedni lubia wysokie i szczuple a inni wola nizsze i okraglejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Femme :) A ja mam prawie ten sam problem co \"jakie patyczaki\" hehe. Autorko topicu,nie Tobie decydowac jakie dziewczyny podobają się facetom.Prawda jest taka,ze z podziwem patrzą na modelki,a kochają zazwyczaj te przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×