Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

get lost

większość z nas urodziła sie by...

Polecane posty

Gość cierpią i są nieszczęśliwi
tylko ci, którzy sami tego chcą. żyjesz tak, jakie są twoje myśli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjesz życie które ci zostało dane, grasz swoja role i nawet o tym nie wiesz.. jestesmy pacynkami na sznureczkach pieprzacymi o wolnosci i wolnej woli. bullshit. zmierzamy tam gdzie nam przeznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo świetny topic dla Stańczyka............. jeszcze go tu nie ma? dziwne................ same smutasy na tym forum sie produkują............ ludzie zróbcie coś ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak można tak narzekać? całe życie już przeżyłeś(aś) ze tak płaczesz? zajmij sie czyms pozytywnym............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpią i są nieszczęśliwi
zmierzamy, ale każdy idzie inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmierzam do wychodka
tam mam przeznaczone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpią i są nieszczęśliwi
a siedź tam do końca swoich dni, i niech cie sraczka nie opuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajudo.....................
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie płacze. tylko osiagnełam pewna swiadomosc. za duzo rzeczy nie udało sie by wierzyc ze mamy jakikolwiek wpływa na to co sie z nami w zyciu dzieje.. ktos to pieknie rezyseruje. pozwólmy mu, niech sie nami pobawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za zbiorowa frustracja, ludzie piatek mamy, cieszcie sie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajudo.....................
sama sobie pozwól coś zmienić w życiu, zostaw reżyserow w spokoju :D osiągaj świadomość jak długo się da, bo jak narazie siedzisz w kiblu, do dupy z taką teorią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, łaskawie mamy piatek. a jak mu sie zechce to jutro moze bedzie sobota... a jak mu sie nie zechce to nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie co mnie wkur** w takim mysleniu, ze jest tylu ludzi ktorzy maja naprawde PROBLEMY, doznali wypadku,jakis trwalych uszkodzen, urodzili sie bez rak czy nog albo z niedorozwojem, doznali urazona skutek pozaru na przyklad, a wy kurde tu wprowadzacie jakas nagonke na wasze zycia :o ciesz sie ze masz to co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tę świadomość, ale mam to gdzies.......... kazdy jest panem swego losu, tylko tchórze i lenie poddają sie tym rezyserom i tańczą tak jak im zagrają.............. ale po co robić z tego tragedię? każdy jest swiadomy wielu przykrych rzeczy, ale to nie powód, żeby resztę zycia spędzić nad uzalaniem sie nad sobą..................... to jest nudne i niczego pozytywnego nie wnosi....................... popadniesz w paranoje get lost...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czemu sie wkurzacie..? bo was prawda boli. każdy gdzies w srodku doskonale czuje ze jego życie to farsa, że gra w jakiejs tragikomedii, gdzie ktos was kopie w dupę i ma z tego świetny ubaw.. ale nam tak pieknie wierzyc że sami swoje życie tworzymy! gówno prawda. nawet jutra nie jestesmy w stanie przewidziec w 100 procentach, a nawet nastepnej godziny.. ktos sie z nas smieje, moi drodzy, pociagajac za sznureczki.. tanczycie na sznureczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabijcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajudo.....................
twoj też shorty, jest beznadziejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku scislosci - nie ja go zakladalam wiec nie jest moj i kij ci w oko czoko czoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha! własnie ta świadomosc sprawiła że uspokoiłam sie zyciowo, przestalam sie szarpac, czekam co dalej, zagram wszystko co trzeba, do samego konca... a wy troche smarkate jesteście. no więc twórzcie to swoje życie po swojemu. za jakis czas znajdziecie sie tam gdzie sie nie spodziewałyście byc, i oczka szerokie ze zdziwienia będa.. jak to..? przeciez nie tak miało byc..? nie jestem malkontentka. jestem świadoma, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko masz rację! przeciez miałam być bogatą, sławną, długonogą i biuściastą blondyną zarywającą co chwila przystojnych nieziemsko bogatych brunetów.............. a jak skończyłam? siedze na forum i słucham steku bzdur kogos kto uwaza się za znawce życia......... no tak to jest ta świadomość.............. chwała za to,bije pokłony.............. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×