Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mate

Czy wypada się tak ubrać na rozpoczęcie studiów?

Polecane posty

Gość mate

Biała prosta bluzka + czarne spodnie w kant w białe paseczki + czarne szpilki w szpic. Moze mi ktos doradzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty nie wiesz ...
czy wypada czy nie ? Gdzie ty sie chowałaś ? U Waldka w sieni czy w kuchni pod szafą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
Bo ktos mi powiedzial ostatnio, ze w spodniach absolutnie nie. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba upadlas na glowe
ja przyszlam noprmalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogos jeszcze posyła
wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, to klasyczny, elegancki strój. Ale jeszcze pytanie- mowisz o inauguracji, tak? Ja bylam tylko na tej na I roku :D pozniej juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
No nie wiem. W papierach okreslili to jako "dzien goscinny". Bedzie zapoznanie z kadra, cos tam jeszcze. Sama sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
Tak, to rozpoczecie I roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloz ciemne spodnie ciemna
koszle i trampki. jak sie ludzie nie ubiora bedziesz pasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada tak się ubrać, ale i tak pewnie będzie część osób ubranych w zwykłe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
tak myslisz malamii? w takim razie moze jednak ubrac sie zwyczajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iść w tym, co napisałaś, będziesz wyglądać elegancko, a nie jakoś strasznie galowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre wszystko
Ja tez byłam ostatni na spotkaniu organizacyjnym i tez zastanawiałam sie co ubrac. powiem cie ze wszyscy byli ubrani normalnie. nawet sie tego nie spodziewałam. Przewaga jeansów, bluzek na ramiączkach. Zadnych białych bluzek ani czarnych spodni. a ty zaczynasz studia zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
Nie, dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
a zaczynam studia w WSE w Krakowie (prywatna uczelnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogos jeszcze posyła
a to ma być tylko spotkanie, czy jeszcze uroczyste wręczenie indeksów? Bo na tym drugim, jak ktos był zbyt luzacko ubrany, to właśnie na niego dziwnie patrzyli, a jednemu nawet zwrócił dziekan uwagę, że to nie wycieczka do lasu (koleś był w krótkich spodenkach i trampkach). No, ale to było 8 lat temu, teraz moze coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
Loża Szyderców>> Heh:) dzieki, chyba masz racje. Dzieki wszystkim za wypowiedzi, chyba jednak zaloze jeansy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
a kogo jeszcze posyla>> no wlasnie! W programie napisali jeszcze "wreczenie indeksow i legitymacji". No to teraz juz nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre wszystko
Jesli to tylko spotkanie organizacyjne to raczej bardziej normalnie mozesz sie ubrać. Jakaś jasna bluzka może byc ale bez przesady. Jesli jest to jednak Inauguracja Roku Akademickiego to moim zdaniem powinnaś isc elegancko ubrana. Ale to moje zdanie. Zrobisz jak zechcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż czarne jeansy, czarne skorzane /skoropodobne/zamszowe/ buty i jasna bluzke plus marynarke na chlodno. bedzie dosc elegancko, nie wycieczkowo ale tez i nie bedziesz wygladac glupio jak tylko Ty tak przyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
montewka>> No wlasnie przed chwila zaczelam obmyslac skompletowanie jakiegos "uniwersalnego stroju". Bo moje spodnie w kant i szpilki raczej do takowego sie nie zaliczaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż to w czym najlepiej się czujesz, tylko nie tak jakbyś szła na plażę ;) A te buty nie będą pasowały do dżinsów? Jakby pasowały, to wiesz, byłoby tak trochę na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
kurde, nie mogli napisac po prostu INAUGURACJA a nie jakis "dzien goscinny" ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre wszystko
Ja jak szłam na to spotkanie organizacyjne to tez nie wiedziałam co mam ubrać zeby nie wyglądać głupio. Ubrałam sie tak ze nie było jakoś super elegancko ale zwyczajnie też nie. Moim zdaniem załóż jakieś ciemniejsze jeansy , jasną bluzkę, buty oczywiście mogą być na obcasie "nie trampki:)" i jakiś żakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
malamii>> Wiesz, moze by i pasowaly. Ale co do tego, biala bluzka? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate
dobre wszystko>> Tak, chyba wymysle wlasnie cos w tym stylu. Dziekuje za pomoc i jesli ktos ma jeszcze jakies uwagi, to piszcie. Ide przymierzac;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jak inauguracja z wręczeniem dyplomów to wypadałoby jakos porządniej. Bo większość wyskoczy właśnie w czarno-białych ciuszkach pewnie.. u mnie tak było. ALe dziny i jakaś w miarę elegancka góra- nawet luzacki żakiet- będą chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×