Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość lubie was
równiez lubię szarlotkę taką z orzechami włoskimi i czekoladą mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śpiochy...ja na razie zmykam, ale napewno tu zajrzę, co by topik nam nie upadł. Pozdro dla tych co tu zajrzą jak już wykopią się z łóżeczka ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
siedzę na sąsiedniej wyspie:) zaraz zakładam płetwy... i do pracy wiec też znikam pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piję sama! :) Rybeńka skąd Ty jesteś? U mnie też prawie wiosna, tylko ten śnieg... No to ja też już uciekam poszaleć trochę ze sprzętem sprzątającym :D Później tu zajrzę! Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) nie zdążyłam na kawkę ale bardzo się cieszę, ze grono bywalców się powiększyło!:) w dodatku bardzo radosne! pozdrawiam pracujacych, sprzątających domeczki, gotujacych strawę i wzdychających do kogos miłego:) oby to ostatnie przyniosło dobre owoce! ja \"wydeptałam \" na necie, mam nadzieję, miłą randkę w ciemno dzisiaj o 17 pan wydaje sie byc na poziomie i w dodatku ma chęć wyjść poza net tylko się cieszyć!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana--🖐️ powodzenia dziś o 17!! :) A ja sprzatać miałam, i co? Chodzę po mieszkaniu z kąta w kąt i jakoś zabrać się z nic nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi CZESC ...to chyba maz na dowidzenia zawsze tak mowil ...PAZŁOTKO hihihih bo zawsze imiona sie mu mylily ...a tak PAZŁOTKO ...jedno uniwersalne hihihihihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) :) :) słońce, śnieg, mróz, lecimy na łyżwy póki mrozi, ajk za dziecka;) i cieszę się jak dziecko ;) dziewczyny zostawcie to sprzątanie i chodźcie ze mną :) dzięki gospodarzom topiku, że pozwolili myszom w nocy poharcować ... i nie wyrzucają :) jacyś dobrzy ludzie tu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze po imieniu ....tylko do obcych babeczek zwracam sie zlotko hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazlotko
skołowana--nie, żegnanie to nie moja specjalność :D A jaki musi być, żeby się ostał... Powiem tylko, że poczucie humoru to podstawa- nie jestem aż tak wymagająca :) Ale to COŚ też musi być :D Abi-- 🖐️ że niby mój mąż?? ;) Ale jaki mąż??!! Ja nie mężata jak do tej pory! :D eshe-- ja za sprzątanie wciąż sie nie wzięłam-hihihihi! Robie wszystko inne, tylko nie sprzątam :D A co tam? Mam jeszcze czas! Rybcia-- w kuj-pom też jest śnieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
w Białymstoku biało:D i zimno... brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem tu sama...a może znajdzie sie jakieś męskie ramię? przecież to miał być topik odwiedzany przez facetó...PANOWIE DO ROBOTY!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybeńka! Widzę, że ruch tu dzis mały-pewnie wszyscy na imprezkach... A ja dziś grzeczna jestem (jak zawsze zresztą ;) ) i w domku siedzę. Skołowana-- jak tam randka się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×