Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

witajcie:) liczba uczestników tego topiku jest solidnie z a w ę ż o n a :D zarówno Rysiu, jak i Abbi wychodzą poza net w kontaktach z panią /paniami...a jednak mocno nam sekundują :) panowie na poziomie, korzystajacy z portali poznawczych, wysoko stawiają poprzeczkę dot. walorów ewentualnej partnerki o jakie walory Wam chodzi najbardziej..?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No walory sa bardzo wazne ...... 1,nie moze sie bac myszy i pajakow..... 2,musi jezdzic na nartkach ...... 3,skoki spadochronowe milo widziane ..... 4,no wiadomo ....podstawowe umiejetnosci kuchenne...czyli ....aby wody w garku nie przypalila..... 5,cialko musi byc wysportowan e...... 6,no wiadomo bujna fryzura....taka jak u mnie hihihihh 7,i ostatnie ......coz tu wiecej pisac.........wazen aby pasowala ....... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Daniu ......kobitka , musi byc do wszystkiego ....do tanca i rozanca...no ........podobnie jak facecik .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas
Pasować, poddawać się, być uległą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze biora....lub probuja brac.......najgorzej jak babeczka .....czeka na te druga polowke......i polega tylko na niej ......alebo odwrotnie .....dla mnie to jest istna masakra......0 ...słownie zero samodzielnosci ..... Pozdrowienia dla Pan i Panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak tam Wasze podboje damsko-męskie? jak spełnianie skrytych marzeń, są szanse? :) deszczowo, zimno na zewnatrz, brr wciąż gdzies pędzimy, wciąż staczamy małe i wielkie boje... ile czerpiemy z tego satysfakcji dla siebie? czasem mam wrażenie , ze dzien podobny do dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter 12345
Q znowu zapomniałem hasła do nicku. Mam pytanie Czy słonko Viola 1966 😘 juz tu nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAsze Słonko Viola 🌻 ma teraz ferie i szleje w morzu z grupa morsów hiihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu upadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz ...jeszce raz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc, ale chyba jesteśmy tutaj sami :)....LUDZIE WSTAĆ...NIE SPAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem tu pierwszy raz! A co mi tam! -też sobie krzyknę: ZBIÓRRRKAAAA! !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, a nawet dwa...jak to zrobić zeby za każdym razem nie wklepywać hasła? bo mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
składka?... na co zbieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle nie wiem jak dodać ten topik do ulubionych, zeby go jutro nie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak dopłynęli to to już nie jest bezludna wyspa tylko chyba...ludna/???/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie? bo ja dopiero teraz ten topik odkryłam nie czytałam, nie cofałam sie do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×