Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Skołowana Internautko- chyba Cię rozgryzłam. Już wtedy to cichutko mówiłam. Brak faceta i pieszczoty. Cześć Abi! Dzień dobry Panie Rysiu - mogę się przysiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poranek zaczął mi się chmurami burzowymi! a gdzie najszybciej mozna znaleźć osoby do zaatakowania? - na forum! gdyby tak ktoś umilił ten chmurny poranek/lubię poranne igraszki/ to nosiłabym tu wszystkich na rękach:) a tak, zamiast szczebiotu posypały się złośliwości..rrrrr przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana Internautko, nie przepraszaj, tylko pamiętaj, że tu tez są kobiety, które Cię zrozumieją. Z tego co pisze Pan Rysiu to On tez rozumie. 🌻❤️ Pozwioliłam sobie poczytać cały topik. Było naprawdę fajnie. Mam nadzieję, że dalej tak będzie. P.s. S.I. następnym razem nie odsąłniaj całej piersi , bo będziesz dobrym łupem, a po co mają Cię inni atakować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum są fajni:D:D, w życiu realnym równie fajni :D:D:D. Tylko dlaczego trafiam na liche okazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwne.., czy byłas kiedys przez faceta noszona na rękach? tak dosłownie? :) ja byłam noszona przez sanitariusza na nosze, a potem do karetki! dawno temu takie noszenie mnie sobie przypominam :D pewnie sobie na inne nie zasłuzyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak!!!!!Byłam noszona do niedawna, do czasu kiedy mój ... nie zaczął nosić innej. Mój ... nosił mnie jak sztangi, by poćwiczyć nad muskulatura swych bicepsów.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezy tylko na skrzyzowaniu wybrac dobra droge ...i dalej pedzic po bezdrozach hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz skolowana JA to JA .....nie kazdy ma te mozliwosc.....strugac jarzabka na odpowiedniej wysokosci hihiiiihi Jato raczej jak kot latam swoimi drogami hahahahahahahhaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kto rano wstajeeeeeeeeeeeee.................................. to..................................????:):):):) poczyta topik a reszty nie napiszę:):),łoooooooooooo matko ale mi się przed Rysiek PAN trafił:):):),komu w drogę ,temu trampki ołowiane >)>)>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rysiu przebił nas dzisiaj wczesnym przywitaniem i ciekawe gdzie go zaniosą ołowiane trampki?:) ja mam dzisiaj około południa baaardzo ważną sprawę w bardzo ważnym urzędzie i czuję się nieswojo :( telepoczę w środku i pewnie zaden tłuściutki pączek mi nie pomoże ech! jak sie nic nie dzieje, to sie nie dzieje, a jak już...to cała lawina zdarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ka ....jak mam wazna sprawe w waznym urzedzie to zawsze z kijkiem tam sie udaje haaahahah i wszystko od razu mam zalatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napięcie_znamionowe
My nie zaliczyliśmy niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×