Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Zwierzoczłekopiór - to mężczyzna gadatliwy jak kobieta, wymagający jak egzaminator, a wrażliwy- no to muszę go poznać bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tempo hihihihi nie nadarzam czytac....kurcze...no ....nie myslcie ze wszystcy tak szybko skladaja literki jak WY no .......WOLNIEJ !!!!!! hahahhahahaahahh :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahh tak ...szczegolnie po pracy 16 godzin przed komputerem ...dzisiaj o 16 skonczylem i teraz znowu szaleje hihihiihdobrze ze juz w robocie sie wyrobilem ....zartuje z tym czytaniem ....znam bardzo dobrze polska mowe ...chociaz czasami robie bledy ortograficzne hihihih SERWUSIK Oczeta Piwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi nie gniewaj się 🌻🌻- ja tylko żartowałam. Jestem raczej peplą , a Zwierzoczłekopiór do milczków tez nie należy więc społodziliśmy tyle stronek do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nigdy nie gniewam ...a jak juz sie gniewam ...to grupa SWAP saperow i innych grup specjalnych jest poterzebna hahahhaahah 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile pączusiów zjadłeś Abi? Sam czy w towarzystwie? Bo ja sama do lusterka pokusiłam się na dwa. Jutro pewnie będę mieć wyrzuty sumienia. Ale co tam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, onieśmielona jestem Twą szarmacka propozycją. Czy zechcesz zostać mym rycerzem i będziesz bronił mej czci kobiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczusiow dzisiaj tylko dwa zjedlem ...w obecnosi babeczek biurkowych ihihihihihih Kurcze taka propozycja no no no ......Odmuwic mi wszak nie wolno hihihihi tylko wiesz moj helikopter czasami moze nie zdazyc .....zalezy w jakiej okolicy mieszkasz hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Kaszubach. Co Ty na to mój Rycerzu?:D:D:D Swoją drogą obronić się sama mogę. Ćwiczyłam Karate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAAHHA a ja dalej cwicze chociaz stary juz jestem straszliwie hihhihihihiihhihiihi Kaszubi duze sa .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jestem taka duża. Ćwiczę również i daję sobie radę z chłoptasiami - ale tymi niegrzecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę lulu, bo jutro o czwartej pobudka. Kto musi do pracy rano pędzić, ten teraz pędzi do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez się z Wami witam:) niebo szare, mokre...czegos by się chciało miłego w dodatku męczy mnie katar i wiadomości z kraju, ktore docierają zewsząd wbijam się w dosadne komentarze i ogarnia mnie jakaś rozpacz! czy damy temu radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Ufności! Internautka. Żyliśmy w dużo gorszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, mało było w historii Polski radości czy normalności ostatnio czytam dzieje Tarnopola, gdzie 6 lat swojego młodego zycia spędził moj ojciec sierpień 1939 r...pierwsze mobilizacje, dywersja niemiecka... drugi dzień wojny, a ze strony aliantów głucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj historia historia .......czasami wole nie wspominac dziejow mojej rodziny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
A mojego ojca, po 17 września (dzień imienin Ryby), bolszewicy o mało co nie wywieźli na białe niedźwiedzie. Można by powiedzieć, że Hitler go uratował. Po czym, o mało mu nie wstadził nieco ołowiu w łepetynę. Na koniec, mój tata, ponownie spylał przed bolszewikami w jednych kalesonach. :-) Jest jednak optymistyczny wydźwięk mojej histroii. Gdyby nie Adolf Hitler i Józef Stalin, nie pojawiłbym się najprawdopodobniej na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Oj, aborygenin, moja się także pomniejszyła w rezultacie wiadomych wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×