Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek421
Coś sie zacięło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie proszę o przybliżenie numerów stron z wyprawą na wyspę... ktoś mógłby? pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam parę dni temu cały top i zauważyłam, że wzmianki o bezludnej wyspie rozpoczęły się od strony 54. Były bardzo ciekawe i wesołe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jaką znowu wyspę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam piranie grasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piranie piraniami ...ale tam pelno babeczek tubylczych krwistro ...jedzacych jest hahaahaaahahah Pozdrowienia z slonecznego Łopola hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.I. dostałas sms-a? Jakiej był treści? Zgadza się? Umieram z ciekawości. Powiedz proszę czy mogę już puścić kciuki, bo dostaję przykurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Piwne, dzięki za trzymanie kciuków:) ogólnie ujmując, wiem, ze nic nie wiem, ale jestem dobrej mysli trochę się poprzekomarzalismy na gadulcu i mam lepszy nastrój:) Rysiu, jak tu wbija to raczej na krótko - taki zabiegany lub zagadany np. na czaterii:D:D szkoda, ze tak mało panów się tu do nas odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.I. świetnie, że masz lepszy nastrój. Jesteś wojowniczą sztuką! No No! ja również- uwielbiam się bawić w wojnę damsko-męską;) Mało facetów- wielka to szkoda, bardzo wielka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić by było więcej facetów na topie?Kiedyś czytałam jak Viola 1966 wołała ich i dawała 😘. Wtedy więcej było facetów. Może to działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zadziała znów! panowie! - w Waszym kierunku przesyłamy moc całusów !!! mimo, ze od zawsze się z Wami ścieramy to bez Was nasze życie jest puste :( jesli jesteście blisko, to zapraszamy do rozmowy:) a kciuki trzymamy razem za powodzenie zmagań zdrowotnych Violi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.I. to dajmy wszystkim facetom 😘😘😘 Myślisz podziała? ;):D:D A jak tam sercowe sprawy, te z Pog. S.? Nie znam Cię osobiście Violu 1966 ale przesyłam 🌻🌻. Zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.I. powiem,że ja również mam na oczku pewnego bardzo miłego Pana...............uuuuuuuuuuuu- bardzo miłego. Przydałby się na samotne sobotnie wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwne, to chyba będziesz musiała ruszyc w zaloty, jesli jest miły:) a co do pog.S, mowiłam, ze wiem, ze nic nie wiem:D:D czasem trzema wziąć sprawy we własne ręce, bo manna z nieba nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, oczko..tak sobie myslę, ze swoim stwierdzeniem dot. facetów, ktorzy nas kręcą powodujemy, ze Faceci będą omijać ten topik!:D:D:D wywołajmy jakis temat w t e m a c i e , może ktoś się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja! Ten mój ,,na widoku\" to jeszcze nic pewnego, więc zachęcam Panów na poziomie, by nas odwiedzili, bo ..... no co? Bo lubimy z nimi rozmawiać. O! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Piwne oczko ...hahah zeby facecikow zebrac to trzeba do nich zadzwonic hahahhahahh no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonić! Więć dzwonię....dryn dryn dryn.....zapraszam na kafe, pletki, rozmówki i śmiechy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy gęsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy gęsi
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy gęsi
Co to? Oczko sobie gdzieś polazło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×