Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość podnoszenie topiku
Myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
portret?chyba pamięciowy. Potem będziesz mnie szukała po całym necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz przestrzeń jestes otwarty na nowości starsz się unikac ostrej konfrontacji prowadzisz raczej otwarty dom lubisz pikantne potrawy kobiety dojrzałe , zmysłowe, z duzym biustem jestes niedopieszczony lubisz gdy kobieta przejmuje ster w sytuacjach intymnych wiesz czego w zyciu chcesz w głębi duszy jestes romantykiem nie jestes zaborczy i zachłanny pieniadz jest dla ciebie środkiem, a nie celem ufff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
a nie mówiłem. Spoko ze mnie gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
ulżyło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
bo mi tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
No to baj! Ale jutro ze mną pogadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary jestem niczym Matuzalem, to slucham i kolekcjonuę muzykę jakiej dziś nikt juz nie zna. Mam jeszcze sporo różnych utworów miłych dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wciągnąć do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wciągnąć do góry
ludzie co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam troche początku i konca i nie łapie o czym jest temat czy tak bezwiednie się urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj więcej niż dzisiejsza młodzież z lektury w szkole, a zobaczysz jak tu się miło rozmawia. A nawet był tu kiedyś bal. Była wyprawa na dalekie wyspy... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dusza, milo, ze wpadłaś jeśli temat jest sprecyzowany , to na ogół zasoby merytoryczne wyczerpują się juz na początku prawda taka, ze faceci, którzy randkują poza netem tutaj wpadają rzadko albo wcale to forum kobiece ale najbardziej ożywia się gdy zawędrują tu panowie zauważ, ze nawet jeden pan potrafi na topiku ozywić rozmowę tygodniami i tak to własnie jest ja dałam pomysł i staram sie jakoś , czasem mniej , czasem wiecej sama zauważam, ze bywa tu różnie stali bywalcy wchodzą tu bo to lubią :) a jakie jest Twoje zdanie na temat facetów z netu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnim zimowym przedpołudniem 😘 Wioeje, dmoucha, świszczy, zawierucha, śnieżyca, mroźno, szaro, buro i cieplusi komineczek :D. Mam szczęście, nie marznę. Pozdrawiam bardzo goraco tych , którzy dzisiaj musza marznąć. Uszka do góry , tylko patrzeć wiosny. Ja ją czuję już swym nosem, oczka zamykam patrząc przez okno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, pozwól, ze przysiądę trochę obok Ciebie:) jak cieplutko:) u mnie tez wieje wiatr ale jest sucho przekomarzam się teraz na gg z moim pog.S i jest mi baaardzo miło moze dzisiaj.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj? Super! Czytałam o Twych zmaganiach z POg. S. ;). Miło, że sprawy idą ku lepszemu ❤️ Bez miłości człowiekowi żyć nie dobrze. Prawda? Życzę powodzenia.🌻 Widzisz takie małe coś jak kominek potrafi zrobić tyle dobrego: ogrzać, dać poczucie bezpieczeństwa, nastroić romantycznie, przywołać piękne wspomnienia......Ja teraz właśnie marzę i wracam do swych wspomnień, tych najlepszych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Abbuś😘😘. Jak tam fiku.......?:D:D Maxim 😘😘- już ide odpoczywać, nie będę siedzieć przed kompem. No już nie krzycz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, moje wspomnienia nie należą do najlepszych te bardziej odległe / radosne i porywajace/zostały skonfrontowane z rzeczywistością osoby, której dotyczyły juz nie mają żadnego znaczenia wyglada na to, ze czasem lepiej nie konfrontować:) teraz, chce zyc chwilą, która jest również radosna ale nie ma nic wspólnego z miłością pozostała mi miłość do dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, w mym życiu ostatnio wydarzyło sie tyle zaskakujących i nieprawdopodobnych wydarzeń, że nie sposób racjonalnie je określić. Nie tylko zmagam się obecnie z choroba ciała , ale i choroba duszy i serca. Przede mną wielka decyzja. Powiedziałabym decyzja życia. To napawa mnie wielkim smutkiem, bo zawsze będzie strona przegrana i strona zwycięska. Nie wiem zupełnie co mam czynić, ale z drugiej strony, nikt nie może mi w tym pomóc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, nie krzyczę na Ciebie. Tylko bardzo delikatnie przypominam o oszczędzaniu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Byłam w kinie na świetnej komedii. Coś dla Panów po przejściach i dla panów, którzy myślą wyjść czy nie wyjść poza net. Tytuł filmu ,,UKłAD IDEALNY\" - film francuski, ale tak zabawny, że powagę miałam przez pięć minut. Z koleżankami rżałyśmy na całe kino. Polecam i kobietom i facetom - pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Piwne Oczko. Zanotowałem tytuł filmu. Zobaczę co to takiego. Dziś trafienie na dobry film w kinie graniczy z cudem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×