Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Właśnie Violu, gdzie tych Panów tak gna? Czego szukają w świecie? :( Ciekawe, czy któryś z Panów nam odpowie. Miałam nadzieję, że Maxim się odezwie i powie jak mu się wiedzie w tym obcym kraju, ale chyba ma bardzo dużo pracy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Maxima poniosło? To nie mógł gdzieś bliżej? Noah dal nogę pomiędzy Anglików. Wszyscy pewnie jadą w jednym celu, ale nie powiem w jakim, bo nie chcę być monotematyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty też jedziesz za forsą? :D:D:D Jeśli tak ...to nie kobiety chca forsy, lecz mężczyźni.....co dowodzi mej tezy....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chociaż list Violu dostałaś, o mnie zapomniał. :( Może kiedys przeczyta topik, więc zostawię tu dla niego pozdrowienia. A teraz muszę znikać. Dobranoc Wszystkim. Życzę spokojnej nocy i miłych snów. :) 🌻 Violu dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, słodka Kobietko..........😘😘😘😘 Napisze do Maximka i prześlę pozdrowienia od Ciebie , może sobie o Tobie przypomni. Pewnie był bardzo zajęty...skoro zapomniał, przecioeż On taki szarmancki i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jakoś stanąć finansowo na nogi. W kraju nie mam możliwości. Niestety, powtarzać musimy sobie słowa pewnej piosenki \"forsa wprawia w ruch ten świat...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak...masz racje Ktosiu.......forsa jest potrzebna, ale nie ona stanowic powinna sedno wszystkiego...........niestety zapominamy o tym, że ważniejsze są nad forse uczucia wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podróż zabieram ze sobą, oprócz kilku skiążek, stosik płyt z muzyką i takiego odtwarzacza, który ma możliwość odtwarzania DVD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... czytam i czytam i widzę, że wiele bym tu jeszcze dopisała z własnych doświadczeń ... Tymaczasem pozdrawiam całe towarzystwo ... i na pewno jeszcze się zjawię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Poniewaz zostalem zaproszony do zabrania glosu to wyraze swoja opinie. Mnie sie wydaje ze jesli facet po pierwszej randce nie szuka ponownego kontaktu to mozna sobie go odpuscic.Byl grzeczny i mily ale " do tanca trzeba dwojga" i z ta prawda nalezy sie pogodzic.Ta prawda pracuje w obie strony.Niestety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Mariner, że powiedziałes o prawdzie, działającej w obie strony.....już podejrzewałam Cię o stronniczość :D:D. Zapraszam do rozmowy częściej. Flow 42🌻 - piękny nick......zapraszam do rozmowy......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jestem ... więc tylko skrobnę, że owszem Viola - chętnie zadomowię się tutaj - a więcej na temat to po południu i wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Zajrzałam z wizytą, czy mogę się przyłączyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - obiecałaś kawkę po pracy - nie ma kawki, ani ciasteczek... :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemuś wybacz.......Misia też przeprosic muszę, ale rozumiecie....sprawy sercowe❤️...............mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhh.....było tak cudnie podczas tego świątecznego pichcenia.........sama słodycz.......nawet kawa nie była potrzebna...adrenalinka sama skoczyła..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana - nie rób mi smaczku.... ;) :D Daruję ci te ciasteczka, jeżeli obiecasz, że kiedyś poplotkujemy od serca ... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od serca ...no pewnie;) ......taka odgrzewana miłóść jest jeszcze smaczniejsza...niby sie znamy jak łyse konie, ale wciąż sie zaskakujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możesz mnie przedstawić swoim znajomym ? ( a ja się pieknie ukłonię) :D :D :D O czym rozmawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Gem - miło mi Cię poznać :) Piszę na sąsiednim topiku, a czasami was czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Gem...wybacz ten nietakt:D Moi mili ziomkowie z topu chciałabym przedstawić wam przemiłą, ciepła i zawsze uśmiechniętą Gem. Pisuje Ona na topie ,,Trele morele..........\". Zajrzyjcie tam, choćby z ciekawości.........warto! - jest tam bardzo zabawnie. A co pisujemy u nas Gem? Piszemy o wszystkim , o naszych problemach codziennych, o mężczyznach i kobietach, o związkach między ludźmi i o wartościach życiowych.Jakiś czas temu wypływakliśmy ma bezludna wyspę naszych marzeń, tańczyliśmy i wróżyliśmy sobie. Oj było i nadal jest ciekawie. Kiedys bywało tu więcej ludzi, ale mam nadzieję, że tak będzie i teraz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemuś....coś mi Kafe dzis słabo chodzi Poznałas już Abbiego - to nasz ukochany , przezabawny mężczyzna .....bardzo go lubie i wciąż ślę mu zcałuski, które On uwielbia 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×