Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubsza___

jaka kiecka

Polecane posty

Gość grubsza___
dziekuej za wypowiedzi o butach teraz raczej zdecydowałamjakie kupie buty .. ale prosze o podpowiedzi do mojego pyatnie o to sukbnei z gorsetem dla mojej siostry ??? czy mogłaby ona zrobic tak jak wyzej napisałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz sporo osób napisało że
suknie z gorsetem to wioska totalna, tragedia i kicz, więc o co jeszcze pytasz?????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
apropos sukni z gorsetem: zgadzam się z przedmówczynią - koszmar dla ciotki klotki. jak w okolicach sylwestra i sezonu studniówkowego widziałam w skelpie młodziutki dziewczynki mierzące takie suknie i słyszałam sprzedawczynie zachwalające, że jak to one pieknie i elegancko wygladają, to aż mi się gałki oczne na drugą stronę odkręcały i miałam ochotę powiedzieć: "dziewczyno, gdzie ty masz oczy, zdejmuj to straszydło i uciekaj". ani to było piękne, ani eleganckie - kicz i tandeta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubsza___
hyymm mowilam juz siositrze o waszych wskazówkach i radach, pokazywałam takze wasze wypowiedzi .. ale oan twierdzi ze w takiej jej bedzie najlepeij bo oan ma krzywe nogi i tak dalej ... nie da sie jej nic przetłumaczyć:O jak myslicie co powinnam jej poowiedziec by zmienila zdanie ... ale sukienka którą ona chce sobie kupic jest naprawde piękna ... taka lekko beżowa ... spodnica nie jest jakas baardzo balowa i elegancka ale prosta leciutko rozszerzona... gorset śliczie ozdobiony ... jak ją zobaczylam to sobie pomyslalam ze ona slicznie w niej by wyglądała ...no ale skoro mowicie ze to taki kicz to hymmm niewiem spróbuje jej odradzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka młoda dziewczyna i kieca
z gorsetem- rzyg:o Wklej zdjęcie tej sukienki, to sie wypowiemy wtedy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×